لیست بسته های اینترنت ماهانه و بلندمدت همراه اول با حجم بالا - بامَن 24

بنابراین شما می توانید برای مدیریت هزینه هایتان از کد تخفیف همراه اول، جهت فعالسازی بسته اینترنت مناسب و دریا

توسط BASHARIATEMROOZ در 29 دی 1399

بنابراین شما می توانید برای مدیریت هزینه هایتان از کد تخفیف همراه اول، جهت فعالسازی بسته اینترنت مناسب و دریافت سیم کارت رایگان با اینترنت پرسرعت بهره مند شوید. همچنین افرادی که به دلایلی مانند عدم پوشش شبکه نسل سوم و چهارم در محدوده زندگی آنها و یا عدم پشتیبانی تلفن همراه آنها از شبکه نسل سوم و چهارم، نمی توانند از این نسل ها بهره مند گردند، می توانند بسته آلفا را خریداری کرده و از اینترنت همراه نسل دوم استفاده کنند.سرعت این بسته ها تا۱۹۶Kbps است. تقسیم می شود، آلفا پلاس برای سیم کارت های 3G می باشد که سرعت بیشتری نیز دارد، همچنین بسته های ترکیبی دلخواه نیز همراه اول ارئه کرده است که می توانید خودتان بر حسب نیازتان بسته های ترکیبی مکالمه، پیامک و اینترنت را انتخاب کنید، از راه دیگری مثل مدار فیروزه ایی و اینترنت همراه نیز می توانید استفاده کنید. تمامی مشترکین دایمی و اعتباری همراه اول امکان استفاده از این بسته ها را دارند. سامانه خدمات الکترونیکی همراه اول من، نیز برای انجام خدمات خرید اینترنتی آسان و شارژ سیم کارت از طریق سایت و اپلیکیشن در دسترس کلیه مشترکین اعتباری ودائمی قرار دارد.

به گزارش وبلاگ دابی دابی، برای اطلاع از باقیمانده اینترنت همراه اول روش های متنوعی مانند استفاده از اپلیکیشن همراه من، مراجعه به سایت همراه اول، استفاده از بعضی کدهای دستوری و ارسال پیامک وجود دارد. بسته های اینترنت همراه اول با زمان ها و حجم های متنوع، جهت پاسخ گویی به طیف گسترده مشترکین طراحی شده است. با افزایش استفاده از اینترنت و نرم افزار های موجود در گوشی های موبایل، استفاده از بسته های اینترنتی مربوط به هر نوع سیم کارت بسیار فراگیر شده است؛ بنابراین داشتن اطلاعات کافی درباره خرید، شارژ و دیگر موارد مربوط به اینترنت سیم کارت امری لازم و ضروری به شمار می آید. همچنین شما با وارد کردن کدهای دستوری زیر می توانید از مقدار حجم باقیمانده اینترنت خود استعلام بگیرید. و همچنین تلفن گویای ۴۴۴ از باقیمانده اینترنت خودتان باخبر شوید. همچنین اگر علاوه بر سیمکارتی که در گوشی خود دارید، سیمکارت دیگری در تبلت و یا دیگر دستگاههای خود داشته باشید، به جای خرید اینترنت همراه به صورت جداگانه برای هر سیمکارت، میتوانید از سرویس حساب چند کاربره استفاده کنید.

در صورتیکه سوال، دیدگاه یا تجربه خاصی در این خصوص دارید، با ما از طریق بخش نظرات و پرسشها در ارتباط باشید. در صورتیکه سوال، دیدگاه یا تجربه خاصی در این خصوص دارید، با ما به وسیله بخش نظرات و پرسش ها در ارتباط باشید. با فیسیت همراه باشید تا استفاده از کد دستوری برای اطلاع از باقی مانده اینترنت همراه اول (اعتباری و دائمی) و ایرانسل را به شما آموزش دهیم. توجه داشته باشید در این روش علاوه بر دانلود، نصب و ثبت نام در اپلیکیشن همراه من نیاز به اتصال به اینترنت خواهید داشت. اگر هنوز نرم افزار همراه من را نصب نکرده اید، می توانید مقاله نحوه آموزش استعلام باقیمانده شارژ همراه اول را در وبسایت تهران شارژ مطالعه کنید و در گوشی همراه خود نصب کنید و از خدمات آن استفاده کنید، نحوه نصب اپلیکیشن همراه من را به طور کامل همراه با ویدیو آموزشی ارائه داده اییم. ۱- شیوه پس پرداخت (Post Paid) که مشترک هزینه سرویس را بر روی قبض تلفن خود پرداخت می نماید. در غیر این صورت باید ابتدا نسبت به ثبت نام جدید اقدام نموده و پس دریافت رمز عبور وارد سایت شوید.

در صورتیکه هموز اقدام به فعالسازی اینترنت همراه خود ننموده اید، پیشنهاد می کنیم با روش فعال سازی اینترنت همه اپراتورها آشنا شوید. شماره تلفن همراه خود و رمز عبور خود را وارد کنید،باقیمانده حجم اینترنت خود را می توانید مانند تصویر زیر مشاهده کنید. بعد از وارد کردن شماره تلفن همراه و رمز عبور خود، باقیمانده حجم اینترنت خود را میتوانید مانند تصویر زیر مشاهده کنید. بعد از چند دقیقه پیام حاوی دریافت اطلاعات اینترنت نوترینو برای شما ارسال می شود. بسته های پرسرعت نوترینو هستند. مشترکین می توانند بسته مکالمه همراه، پیامک همراه و اینترنت همراه را به صورت همزمان فعال نمایند. برای دیدن اطلاعات بیشتر از نحوه ثبت نام و استعلام باقیمانده شارژ همراه اول از سایت همراه اول، می توانید روی مقاله زیر کلیک کنید. برای مشاهده جزئیات بیشتر بستههای اینترنت، روی دایره خلاصه وضعیت (دایره در کادر قرمز رنگ تصویر بالا) ضربه بزنید تا گزارش کاملی از بستههای اینترنت خریداری شده، میزان حجم مصرفی و باقیمانده حجم اینترنت سیم کارت ایرانسل خود را مشاهده کنید. اکنون مدتی است که شرکت ایرانسل علاوه بر سرویس اینترنت همراه، سرویس اینترنت ثابت یا TD-LTE را نیز به مشتریان خود ارائه میدهد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن