آنچه باید درباره کاناپه بادی و چرا بدانید

تمام این تبدیل ها توسط یک تشک بادی متصل شده به بدنه اصلی صورت می گیرد. در این محصول نیز اگر حالت چهارم را به

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

تمام این تبدیل ها توسط یک تشک بادی متصل شده به بدنه اصلی صورت می گیرد. در این محصول نیز اگر حالت چهارم را به واسطه گیره های پشتی به هم متصل کنید و بخش دستگیره های کاناپه را نیز رو به پایین بگذارید، یا اینکه در کاربرد اول کاناپه دستگیره ها و پشتی آن را خالی از باد کنید و ان را پشت و رو کنید خواهید دید که یک تخت بادی مخصوص کودکان پیش روی شماست که فوق العاده راحت و دوست داشتنی است. در این حال شما یک کاناپه بادی کامل دارید که تصویر آن نیز در تصویر اصلی محصول پنجانده شده است. بدنه کاناپه دارای سفتی لازم و در عین حال نرمی خاصی میباشد و در هنگام نشستن حس بسیار خوبی را منتقل میکند . مبل بادی تخت شو یک نفره اینتکس جدید ترین محصول طبی شرکت معتبر و بزرگ اینتکس می باشد که دارای طراحی بی نظیر است که قابلیت های مختلفی داشته و سبب علاقه مندی افراد به این گونه محصولات بادی می شود و بدنه آن نیز با طراحی خاص آن به شکل کاناپه در آمده و در زمان نیاز تبدیل به تخت خواب می شود. همچنین ارتفاع این محصول در حالت عادی بدون تبدیل شده به 4 حالت دیگر 46 ساانتی متر می باشد. ᠎This has been c reat ed  wi th the he lp  of GSA ᠎Content Ge​nerator ᠎DE MO!

معمولا بهتر است چند درجه کمتر میزان باد آن کمتر باشد این کار به طول عمر بیشتر محصول می شود. 1 - کاناپه بادی : اولین کاربرد این محصول به عنوان یک کاناپه بادی است، برای استفاده محصول به این شیوه می بایست تمامی محفظه های آن را از باد پر کنید و قسمت جلویی را به زیر نشیمنگاه خم کنید و به گیره های پشتی آن ببندید تا در جای خود محکم شود. و آموزش تعمیر کاناپه , قابلیت پر و خالی شدن با پمپ باد دستی و پمپ برقی , 48 ساعت مهلت تست محصول , است . کاناپه بادی تخت خواب شو اینتکس بهترین مدل کاناپه راحتی برای بزرگسالان و استفاده در منزل و محل کار به شمار میرود و با نصب سریع و آسانی که دارد به راحتی آماده استفاده میشود و نیز در زمان کمی با انواع پمپ باد قابلیت پر و خالی شدن را دارد . مزیتهایی که یک مبل تختخواب شو که میتوان به چند منظور از آن استفاده کرد بسیار است و با بیان مزایای آن میتوان تصمیم مناسبتری در خرید کاناپهها گرفت. از دیگر خصوصیات این کاناپه بادی 75065 میتوان به قیمت ارزان , کیفیت بالا , ساخته شده از بهترین مواد پی وی سی , قابل شستشو , جا به جایی راحت اشاره کرد . Post was c​re at ed ᠎wi th t᠎he help of GSA C​onte nt Gen​erator ​DEMO.

ای محصول بادی با توجه به اندازه و طراحی آن هم در منزل و هم خارج از منزل قابل استفاده میباشد و با توجه به ساختار بدنه براحتی قابل شتشو بوده و آسیب نمیبیند.در نشینمنگاه این کاناپه بدلیل داشتن برجستکی و فرو رفتگی عمل تبادل و جابجایی هوا براحتی انجام شده و از تعریق جلو گیری میکند.کاناپه بادی تخت شو Bestway قابلیت تبدیل شدن به تخت خواب را داشته و میتوان از آن بعنوان یک تشک راحت نیز استفاده نمود.کاناپه بادی تخت شو Bestway دارای پمپ باد برقی بوده و براحتی میتوانید مبل ود را باد کرده و از آن لذت ببرید. این محصول دو کاره بوده که هم یک کاناپه است و هم تبدیل به تشک پشتی دار میشود . ابعاد کاناپه بادی تخت شو دو نفره به طول 200 , عرض 160 , ارتفاع 64 سانتیمتر و تحمل وزن 200 کیلو گرم را دارد و طول تشک کاناپه به هنگام باز شدن 180 سانتیمتر و عرض تشک 130 سانتیمتر است .

استفاده از کاناپه های تخت شو بعنوان یک شناور روی آب یکی دیگر از کاربردهای این محصول می باشد. در این بخش نیز می خواهیم تمامی پنج حالت استفاده از این محصول را جداگانه بررسی کنیم. 5 - تخت بادی کودک: آخرین کاربرد این تشک بادی شاید به نوعی با تمامی موارد ذکر شده تا این قسمت از بررسی متفاوت باشد، تفاوت تخت و تشک در محصولات بادی تنها در ارتفاع آنها بوده است. این کاناپه به دلیل 5 کاره بوده و تمامی قسمت های خود از گودی های یکسان بهره می برد. برای باد کردن این کاناپه مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید. باد زدن این کالا را بادی تا زمانی ادامه دهید که شکل کامل به خود گرفته باشد. مورد بعدی که باید به آن توجه کنید. 3. محفظه های باد آن را به ترتین از قسمت جلویی تا پشتی با پمپ باد کنید. برای تمیز کردن کاناپه بادی تختخواب شو حتما از دستمال مرطوب استفاده کنید ومحصول را با کف وآب نشوید کاناپه بادی خود را به اندازه نرمال باد کنید واز فشار بیش از حد باد بپرهیزید تا فرم محصول خراب نشود. مطمئنا در کنار قیمت مهم ترین دلیلی که خریداران را مشتاق خرید این محصول می کند ابعاد و وزن آن است که در بسته بندی آن نیز بسیار کوچکتر می شود.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن