این بازی تخته نرد راهنمای رفتن به خارج از کشور

هوا پل معنی است که برای تعطیلات در خارج از کشور است پشت در, پس از چغندر قرمز patriot روی هابز توضیح می دهد که

توسط BASHARIATEMROOZ در 10 تیر 1399

هوا پل معنی است که برای تعطیلات در خارج از کشور است پشت در, پس از چغندر قرمز patriot روی هابز توضیح می دهد که چگونه می توان بیشتر از دو هفته در کشور پر از خارجی حرومزاده.

یادگیری زبان ویژه

صحبت کردن به زبان های دیگر است که به عنوان ساده به عنوان با گفتن کلمات در زبان انگلیسی اما در نفت خام تقلید از لهجه محلی. عباراتی مانند 'Oi پدرو! چگونه mucho برای سفر در ال boato?' یا 'Ou esta دوس سس گوجه فرنگی ارشد?" و آنها خواهید بود سپاسگزار شما ساخته شده است تلاش.

استفاده از خود را Brexiter را ناهماهنگی شناختی

اتحادیه اروپا, اروپا, کثیف فاسد, hellhole پر از خطرناک مهاجران بنابراین فقط یک دیوانه می خواهم برای رفتن وجود دارد. با این حال آن را نیز درخشان برای تعطیلات. همه خوب Brexiters هیچ مشکل حفظ کاملا متناقض افکار بنابراین کتاب است که پرواز به تنریف در حال حاضر.

باقی می ماند در انگلیسی انکلاوها

اسپانیا خیره کننده نشانه مانند کلیسای جامع سویل و پرادو اما f**k است. در حالت ایده آل شما می خواهید در جایی سوزان و داغ اما با انگلیسی ها متعلق به فقط احمق ها و اسب ها-مضمون خدمت نوار ملی ما نوشیدنی استلا در کنار همه روزه صبحانه.

آیا تا به حال متوقف ذکر جنگ

آنها قدردانی سابقه بیش از وجود دارد, بنابراین تصرف بر هر گونه پیوند محلی به WW2. با صدای بلند بحث متفقین حمل و نقل ضرر و زیان به تو قایق در تنگه جبل الطارق و نبرد برای مدیترانه در حالی که propping تا ساحل نوار. خونین Rommel.

رفتار و برخورد دیگر استرالیایی

در حالت ایده آل یک مرزی الکلی زن میانسال از Romford و ورزشی مس دستبند که ظاهرا کمک می کند تا فشار خون خود را. شما خواهید بود تا به طور یکسان شما شروع به فراموش نکنید که که است.

فراموش نکنید که سوغات

پس از شروع یک نزاع دسته جمعی در خود EasyJet خانه پرواز حاصل Daily Mail مقاله "MID-AIR, PUNCH-UP شرم از مشروبات الکلی استرالیایی' خواهد بود شما را به نگه داشتن و گنج را برای بقیه عمر خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب