اپل نمی خواهد با استفاده از بو نورتاب حداقل برای دسته اول از آی فون 12

یک گزارش ساخته شده روشن است که سامسونگ نمی خواهد با استفاده از بو پنل های OLED برای آینده خود کهکشان S21 صف و

توسط BASHARIATEMROOZ در 24 خرداد 1399

یک گزارش ساخته شده روشن است که سامسونگ نمی خواهد با استفاده از بو پنل های OLED برای آینده خود کهکشان S21 صف و در آن گزارش وجود دارد اشاره مختصری از اپل نمی دادن چراغ سبز به بانک مرکزی بیش از حد. در حال حاضر ما باید برخی از جزئیات بیشتر در اطراف آی فون OLED زنجیره تامین است.

Apple won't be using BOE OLEDs at least for the first batch of iPhone 12

مردم آشنا با این موضوع می گویند که سامسونگ خواهد بود مسئول برای حدود 80 درصد از نورتاب در نظر گرفته شده برای آی فون جدید 12 صف پس از چهار گونه است که شایعه به ویژگی های این صفحه نمایش با تکنولوژی. داستان به نظر می رسد در خط با یکدیگر به عنوان تازه ترین گزارش خود می گوید که بانک مرکزی هنوز هم نمی گذشت آخرین مرحله تست از اوت سال گذشته تا اپل یک بار دیگر خواهد بود با تکیه بر سامسونگ گران تر اما تا حدودی بهتر از پنل های OLED.

این شایعه ادعا می کند که تنها دسته اول از اپل نمی خواهد از ویژگی های BOE صفحه نمایش. شاید در آینده نزدیک بانک مرکزی قادر خواهد بود برای دیدار با اپل استانداردها و شروع تولید آیفون 12 نمایش می دهد. پس از همه, اپل دارای سابقه استفاده از بوع پانل در گذشته حتی به عنوان آخرین سازمان دیده بان اپل با استفاده از LG و بوع کوچک OLED صفحه نمایش. و آینده سری 6 نیز گفت: برای استفاده از توان بانک مرکزی را نمایش می دهد.

منبع (به زبان چینی)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب