آمریکا در تلاش است به قطع Huawei جهانی تراشه عرضه چین را تهدید می کند مقابله به مثل

همه چیز در حال گرم کردن بین آمریکا و چین – وزارت بازرگانی افزایش سرعت صادرات آن حکومت به "هدف استراتژیک Huawei

توسط BASHARIATEMROOZ در 26 اردیبهشت 1399

همه چیز در حال گرم کردن بین آمریکا و چین – وزارت بازرگانی افزایش سرعت صادرات آن حکومت به "هدف استراتژیک Huawei خرید نیمه هادی ها هستند که محصول مستقیم از برخی از ما نرم افزار و فن آوری" به گزارش رویترز،.

در سال گذشته وزارت بازرگانی قرار داده Huawei در اصطلاح نهاد لیست که به طور موثر ممنوع ما شرکت از فروش سخت افزار و نرم افزار برای Huawei. بان کی مون که تمدید شد به 2021. امروز همه چیز رو بدتر به عنوان وزیر بازرگانی می گوید که Huawei شده است قادر به دست آوردن ما tech با خرید از تولید کنندگان خارجی است که با استفاده از آن دور زدن این ممنوعیت.

هنگامی که قانون جدید می رود به اثر این شرکت های خارجی نیاز به مجوز از ما قبل از آنها می تواند عرضه تراشه به هواوی و شرکت های وابسته به آن (این امر به شرکت های که با استفاده از تراشه های ساخت تجهیزات از ما).

The US is trying to block Huawei from the global chip supply, China threatens retaliation

این به وضوح اهداف Huawei را نیز تا حد زیادی تحت تاثیر قرار TSMC که fabs بخش قابل توجهی از HiSilicon تراشه های آن در ریخته گری. این تراشه تا پایان Huawei و افتخار تلفن و همچنین Huawei تجهیزات مخابراتی.

تایوانی تراشه ساز در حال حاضر صحبت کردن به وکلا برای دیدن چگونه قانون جدید خواهد آن را تحت تاثیر قرار. این خبر درست یک روز پس از آن اعلام کرد که 12 میلیارد دلار قرارداد برای باز کردن یک 5nm ریخته گری در آریزونا اما آن را خیلی زود به بگویید در صورتی که معامله تحت تاثیر قرار خواهد شد.

آن را فقط به TSMC که در تیراندازی گرفتار یا در مجموع 114 Huawei وابسته شده اند در لیست سیاه به دلیل نگرانی های امنیت ملی.

چین در حال حاضر تهدید به اقدامات تلافی جویانه از جمله تحقیقات و ممکن است محدودیت های اپل سیسکو و کوالکام که تکیه بر کارخانه های چینی. آن را نیز ممکن است به حالت تعلیق در خرید از بوئینگ هواپیما.

این شرکت ها ممکن است به صورت مشکل در دو جبهه به عنوان رئیس جمهور تهمت و تهدید به اعمال مالیات بر شرکت هایی که تولید محصولات خود را در خارج از کشور به طور خاص نام-چک کردن اپل.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im