باور های غلط در یادگیری زبان انگلیسی (زبان نیو)

به لحاظ شما چه گونه خواهیم توانست باورهای محصور کننده را بشناسیم و با آن ها تقابل کنیم؟ در زبان انگلیسی هم

توسط مدیر سایت در 26 خرداد 1402

به لحاظ شما چه گونه خواهیم توانست باورهای محصور کننده را بشناسیم و با آن ها تقابل کنیم؟

در زبان انگلیسی هم مانند هر حرفه دیگری باورهای اشتباه یا این که اصطلاحاً افسانه‌هایی وجود دارااست که بعضی وقتها مسیر گویش آموزان را سخت و بحران برانگیز می‌نماید! شایسته ترین راه‌حل \"خودآگاهی\" میباشد. برای آشنایی این باورها نصیب آن گاه را به توجه بخوانید.
۱. انگلیسی را تنها بایستی از کتاب‌های درسی خاطر بگیرید

در حالتی که برای فراگیری گویش انگلیسی در کلاس نام نویسی کرده باشید احتمالاً معلمتان اکثراً بر تلاوت و تایپ کردن تأکید می‌نماید و بیشتر وقت کلاس را بدین دو مسئله تخصیص میدهد. استاد‌ها معمولاً یک ریدینگ را به زبان آموزان می دهند و از آنها می خواهند تا در بی صدا جاهای خالی را لبریز نمایند، به سؤالات جواب دهند و در غایت معتقدند که‌این نحوه قادر است سرازیر سخن کردن را به خیر فراگیری دهد در‌صورتی‌که که حقیقتاً اینطور وجود ندارد.
۲. گرامر از همگی چیز اصلی‌خیس میباشد

معلمان انگلیسی \"گرامر\" را دوست دارااست. آن ها معتقدند امر زبان قسمت مهمی از زبان انگلیسی را تشکیل می دهد؛ به همین انگیزه از زبان آموزان میخواهند تا تمرینات گرامری متعددی را جاری ساختن دهند. حقیقت این میباشد که برای شعور بیشتر گویش انگلیسی برخی اوقات نیاز به یادگیری بی نقص امر گویش ندارید. امر زبان عدم وضوح‌های متعددی دارااست و مادامی که گویش آموزان میتوانند با هیبت‌های معمولی‌خیس هم برقراری رابطه را خاطر بگیرند لزومی به مباحث مشقت بار وجود ندارد. گرامر معمولاً امداد می‌نماید تا شما در امتحان‌ها نمره نیکی بگیرید البته نقش متعددی در دنیای حقیقی و واقعی ندارد.
۳. مطالب انگلیسی نیازی به جذاب بودن ندارند

یکی‌از اشتباهاتی که معمولاً به دیده می بینیم این میباشد که بعضا از معلمان و اساتید میگویند لزومی ندارد مطالب انگلیسی جذاب باشد. کلیه ما بارها چشم‌ایم که در زمانه مکتب یا این که کالج مطالبی که درس دادن می‌شدند جذابیتی نداشتند و حتی اکثراً مشقت بار بودند! شاید برهان مهم این بود که معلمان دائماً بر مطالب خسته‌کننده کهن سماجت می‌کردند چنانچه که چیزهای بهتری هم برای یادگیری وجود دارااست.

یادگرفتن گویش انگلیسی
۴. شما می بایست یک گویش معلوم را گزینش نمایید

در حالتی که به زمانه مکتب یا این که دانش کده برگردید، میبینید که معلمان مدام پافشاری داشتند شما یک گویش مشخصی را برای خودتان تعیین نمایید. علی رغم اینکه گویش‌ها در تلفظ، واژگان، اصطلاحات و حتی نکات دستوری با یکدیگر گوناگون‌اند البته حقیقت این میباشد که چنانچه شما یک گویش مشخص و معلوم را برای خودتان گزینش نمائید و با به عبارتی گویش با اشخاص کشورها بخشها دیگر کلام بزنید آنها سخن‌های شمارا متوجه میشوند. شاید کلماتی وجود داشته باشد که آن‌ها‌را نشناسید ولی این زمینه خلل ساز نمیشود. شناخت با زبان‌های متفاوت امداد می‌نماید تجارب بیشتری پیدا فرمایید و دایره کلمه ها بزرگ‌تری داشته باشید ولی نباید این زمینه شما‌را محصور نماید.
۵. اینجانب کسی را ندارم که با وی انگلیسی سخن کنم

یک شیوه یادگیری گویش انگلیسی گفتمان با اشخاص دیگر میباشد البته بعضی از گویش آموزان فکر‌میکنند زیرا در اطرافشان کسی را ندارند که به گویش انگلیسی مسلط باشد پس نمی‌توانند این عمل را اعمال دهند و از اشخاص دیگر عقب می مانند! فرقی نمی‌نماید در کجای عالم معاش میکنید البته مطلقاً به کامپیوتر دسترسی دارید پس میتوانید از وی امداد بگیرید. تنها کافی میباشد به‌شکل آنلاین و از روش وبسایت‌ها و اپلیکیشن‌های گوناگون زبان آموزان دیگر را پیدا نمایید و با آنان کلام بزنید. این تکنیک ضمن اینکه مهارت speaking شمارا تقویت می‌نماید، متکی بودن به نفستان را هم ارتقاء می دهد.
۶. شما می بایست مجموع قواعد دستوری را به خیال و خاطر بسپارید

هیچ کس نمی‌تواند کل قواعد امر زبان را به خیال بسپارد. یادگرفتن زبان انگلیسی صرفا به مباحث گرامری محصور نمی شود بلکه شما بایستی عبارات و کلمات را حافظه بگیرید تا بتوانید با اشخاص دیگر رابطه برقرار فرمایید. وقتی که یادگیری زبان را جدیدا استارت می کنید بدون چاره نیستید گرامر را به‌طور بدون نقص خاطر بگیرید حتی انگلیسی زبانان مستقر هم در به شغل بردن قانون ها گرامری در گیر غلط میشوند. در شرایطی که پیرو جاری سخن کردن می باشید پس روی speaking و listening تمرکز فرمایید ولی برای اینکه در حرف کردن حس ناامیدی نکنید تا حد اندازه امر زبان را هم خاطر بگیرید.

یادگیری زبان انگلیسی
۷. برای یادگیری گویش تنها بایستی در آن سوی مرز معاش نمائید و با بومیان غرق گردید

یک کدام از طرق یادگرفتن گویش انگلیسی معاش در آن سوی مرز و معاشرت با انگلیسی زبانان ساکن میباشد. حتماً این فعالیت امداد بزرگی به شما می‌نماید البته یک قرص جادویی وجود ندارد که به‌طور تعجب آور و غریبی شما‌را از صفر به صد برساند. اشخاص متعددی می‌باشند که با اینگونه باوری مسافرت کرده‌اند ولی به خطاها متعددی برخوردند و حتی زبان انگلیسی را هم خاطر نگرفته‌اند. شما حتی در صورتی مملکت خودتان را شکاف نکنید بازهم با تغییر تحول مدل معاش می توانید این مهارت را خاطر بگیرید؛ به‌تیتر نمونه علایقتان را روی شیت بنویسید و مطابق آنها نوا انگلیسی گوش فرمایید، فیلم انگلیسی ملاحظه کنید، کتاب انگلیسی بخوانید، در کلاس‌های هنری / علمی یا این که آموزشی انگلیسی نام نویسی نمائید، انگلیسی ورزش نمائید و انگلیسی معاش نمائید. آن‌گاه می بینید که سوای مسافرت کردن هم توانسته‌اید این مهارت را خاطر بگیرید.
۸. برای مسلط بودن به انگلیسی بایستی سند فرنگی داشته باشید

مدارک زبان تنها برای هجرت یا این که مسافرت شما کاربرد دارا هستند خیر برای تعریف و تمجید خویش فرد شما. یک تکه برگه فرنگی نمی‌تواند واحد سنجش اشراف شما بر گویش انگلیسی را ثابت نماید، صرفا هر که میتواند این شغل را اعمال دهد خویش شما می باشید. زبان نیو در‌صورتی‌که فکر می کنید برای ثابت خودتان به اینگونه گواهینامه‌ای احتیاج دارید پس احتمالاً خود باوری یا این که شهامت ما یحتاج را ندارید و خودتان را معدود می بینید.
۹. از خطا کردن میترسم

هرچه بیشتر غلط نمایید سریع‌خیس و بیشتر حافظه میگیرید. تمامی مدام خطا می‌نمایند. شما نباید به خیال اشتباهاتتان حس بدی پیدا فرمائید. گه گاه شما برای خوف از غلط ترجیح می‌دهید کلام نکنید ولی اشخاص دیگر طریقه شما‌را نمی‌دانند و به خطا فکر میکنند، نمی خواهید با آنها کلام فرمائید. در صورتیکه با اینگونه مشکلی مواجه شدید با خودبا‌وری و صادقانه این قضیه را بگویید البته سخن بزنید. هیچ کس اهمیتی نمی‌دهد که چقدر نادرست میکنید. هر چقدر بیشتر کارایی فرمائید و تمرکزتان را روی فراگیری گویش انگلیسی بگذارید این مهارت را خوب خاطر میگیرید امّا در صورتی تمرکزتان را روی نقاط منفی بگذارید به طبعً بعداز مدتی متوقف میشوید.
۱۰.برای یادگرفتن زبان انگلیسی صرفا می بایست در کلاس حضوری نام نویسی فرمایید

کلاس‌های بسیار متنوعی برای یادگرفتن گویش انگلیسی وجود دارااست. علی رغم اینکه کمپانی درین کلاس‌ها بسیار عالی میباشد البته شما میتوانید از روش شیوه های دیگری هم این مهارت را حافظه بگیرید. خط مش‌هایی که به به عبارتی اندازه مؤثر می‌باشند. به اطرافتان نگاه فرمائید حتماً اشخاص متعددی را میبینید که به تنهایی زبان انگلیسی را حافظه گرفته‌اند. در صورتیکه می خواهید سوای ساختار کلاس درسی گویش انگلیسی را به‌طور جداگانه خاطر بگیرید می بایست پیش از هر چیز یک طراحی برنامه صحیح داشته باشید.

توصیه ما این میباشد که یادگیری زبان انگلیسی را به‌شکل آنلاین هم آزمون نمایید. تارنما قانونی مدرس مرتضی جاوید یکی‌از شایسته ترین تارنما‌هایی میباشد که زبان انگلیسی را با تکنیک‌های گوناگون در پوسته موضوعات متنوع یادگرفتن می دهد. شما میتوانید برای کودک ها یا این که بزرگسالان بر حسب نیازی که دارا‌هستند از این محصول ها به کارگیری نمایید.