Verizon-منحصر به فرد ابر سفید سامسونگ کهکشان S20 می شود تصویر

تا کنون Verizon نشده است فروش Samsung Galaxy S20 با وجود این واقعیت است که حامل ارائه می دهد هر دو S20+ و S20 فوق العاده. این خواهد بود که به زودی تصحیح و هنگامی که حامل با نام مستعار قرمز بزرگ را S20 در ارائه آن نیز خود را منحصر به فرد colorway – ابر سفید.

Evan Blass به اشتراک گذاشته شده است این مقام به دنبال فشار کدها آینده تلفن. آن را به خوبی ببینید هیچ اثری از Verizon نام تجاری در هر نقطه.

Verizon-exclusive Cloud White Samsung Galaxy S20 gets pictured

اگر شما به اشتباه در مورد رنگ توجه داشته باشید که آن را باید به نظر می رسد در بازارهای دیگر اما در آمریکا این خواهد بود منحصر به فرد برای ورایزون. دیگر حمل و کانال خرده فروشی در آمریکا تنها ابر آبی, ابر صورتی و کیهانی ،

به همین دلیل مصرف آن در این مدت برای بزرگ قرمز برای راه اندازی S20 است که برای انجام با این واقعیت است که مدل آن خواهد بود که تنها S20 نسخه برای پشتیبانی از هر دو Sub6 و mmWave 5G. این mmWave حمایت از دست رفته است از هر S20 تکرار در سراسر جهان است و ما در حال حدس زدن که اضافه کردن که برای Verizon شده است یک نی نی به چالش کشیدن به خصوص در یک تلفن که کوچکتر از همه دیگر mmWave-دستگاه قادر است که آمده اند تا کنون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید