دادهنمایی به شما می آموزد همه چیز شما می خواستم به دانستن در مورد emojis اما ترس به درخواست

وجود 2000 ساله سنگ وجود دارد خارج وجود دارد با حروف الفبای لاتین حک شده به آنها. ما هنوز هم استفاده از آن حروف

توسط BASHARIATEMROOZ در 11 تیر 1399

وجود 2000 ساله سنگ وجود دارد خارج وجود دارد با حروف الفبای لاتین حک شده به آنها. ما هنوز هم استفاده از آن حروف مانند در این صفحه – اما ارتباطی مدرن شاهد ظهور یک نوع متفاوت از نماد های emoji.

آنها از کجا آمده اند? این AppInstitute به زیبایی نشان داده شده infographic در تاریخ emoji (حتی متحرک!). مفهوم مسن تر از شما ممکن است فکر می کنم اولین "شکلک" به نظر می رسد در قرن 19. کسانی که ساخته شده به طور منظم علائم نقطه گذاری و شبیه به این :-).

Infographic teaches you everything you wanted to know about emojis but were afraid to ask

البته ما دیگر با استفاده از علائم نقطه گذاری ما با استفاده از emojis. توجه داشته باشید که کلمه های مختلف آن می آید از ژاپن است. هنرمند Shigetaka Kurita راه اندازی شد به طراحی مجموعه ای از pictograms برای استفاده در NTT DoCoMo من-(در حالت اولیه تجسم از اینترنت تلفن همراه). این اتخاذ شد که دیگر حامل در کشور قبل از گسترش به سایر نقاط جهان است.

به طور طبیعی گوگل و اپل نقش عمده ای در آن است. در سال 2008 emojis معرفی شدند به Gmail, که همان سال در iOS 2.2 به دست آورد پشتیبانی از آنها به عنوان (اما فقط برای SoftBank کاربران). سیب بود و کلام در اضافه کردن emojis به یونیکد است که به عنوان نزدیک به یک emoji حاکم بر بدن به ما.

اتمام infographic زیر برای بیشتر وجود دارد مقدار زیادی از خیلی چیزهای جالب. آیا می دانید که آکسفورد دیکشنری 2015 کلمه سال شد "چهره ها با اشک شادی" از emoji? یا که نیویورک تایمز منتشر شده یک پازل جدول کلمات متقاطع تنها با استفاده از emoji نکات?

Infographic teaches you everything you wanted to know about emojis but were afraid to ask

البته در حالی که یونیکد کار کرده است برای استاندارد emojis شده اند وجود دارد چند سکسکه در طول راه – از ضعیف ساخته شده همبرگر به emojis که فقط انتقال اشتباه احساسات است. اما هرگز کمبود emojis جدید شما می توانید متن را به دوستان خود. در واقع این فراتر از پیام کوتاه در حال حاضر واقعیت افزوده emojis وارد در سال 2017 و اجازه شما را تحریک و تشجیع کردن و صدای 3D خود را که می تواند هر چیزی از یک دیزنی شخصیت های مورد علاقه همه خندان مدفوع از emoji.

PS. جولای 17 جهان Emoji روز – شما نمی نیاز به علامت گذاری به عنوان آن را در تقویم خود را, شما فقط نیاز به نگاه در تقویم emoji.

منبع • از طریقtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن