خیر Legion بازی گوشی نشت با طراحی رادیکال

خیر لژیون انتظار می رود که بعد از بازی های بزرگ گوشی های هوشمند و از بیت در حال حاضر تایید درستی چشمگیر - 90W

توسط BASHARIATEMROOZ در 16 اردیبهشت 1399

خیر لژیون انتظار می رود که بعد از بازی های بزرگ گوشی های هوشمند و از بیت در حال حاضر تایید درستی چشمگیر - 90W شارژ بیش از سیم و انقلابی خنک کننده فن آوری است.

در نهایت ما باید برخی از تصاویر از تلفن, حسن نیت ارائه میدهد از XDA-توسعه دهندگان. با توجه به وب سایت تلفن همراه به نظر می رسد در بازاریابی ویدئو آشکار منحصر به فرد و جسورانه طراحی - هر دو دوربین در پشت در وسط و عکاسی از تیرانداز در یک pop-up ساز در سمت.

Camera and speakers placement Camera and speakers placement
دوربین و بلندگو قرار دادن

تلفن بدیهی است که طراحی شده برگزار می شود به صورت افقی و به همین دلیل این دوربین ها در این مکان غیر معمول. پاپ آپ مکانیزم مشخص شده است با یک لژیون آرم و ما دیدن dual-فلش LED در مرکز دقیق این گوشی درست بالای لژیون ستاره.

Lenovo Legion gaming phone leaks with radical design

با توجه به تبلیغی وجود خواهد داشت دو USB-C پورت دوم در سمت تا دستگاه شارژ می شود در حالی که بازی. قصد دارد به دو بلندگو برای صدای استریو, هر دو در بالا و پایین (یا به چپ و راست) طرف تلفن. خیر لژیون تلفن را 1.4 cc مجلسی برای صدای بهتر و نوعی از "دو لوله حرارتی پارتیشن".

Lenovo Legion doesn't look like any other smartphone on the market Lenovo Legion doesn't look like any other smartphone on the market
خیر لژیون به نظر نمی آید مانند سایر گوشی های هوشمند در بازار

منحصر به فرد منبع ادعا می کند که تلفن را UFS 3.0 حافظه داخلی LPDDR5 RAM و صفحه نمایش نرخ تجدید از 144Hz; تماس نمونه ذکر شده است به عنوان 270Hz. در حالی که گوشی به احتمال زیاد به کشتی با اندروید 10 و ZUI 12 در بالا از آن است که رفتن به بازار عرضه شده به عنوان لژیون سیستم عامل با توجه به سنگین سفارشی.

خیر قرار دادن دو snappers در پشت یک 64MP اصلی cam همراه با 16MP ultrawide واحد. جلوی تیرانداز است گفت: به یک سنسور 20MP.

از طریقis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب