چگونه به جشن روز زمین سال 2020 آنلاین

آوریل 22nd, 2020, علائم 50 سالگرد روز زمین جشن سالانه جنبش زیست محیطی. در سال 1970 با توجه به EarthDay.org حدو

توسط BASHARIATEMROOZ در 3 اردیبهشت 1399

آوریل 22nd, 2020, علائم 50 سالگرد روز زمین جشن سالانه جنبش زیست محیطی. در سال 1970 با توجه به EarthDay.org حدود 20 میلیون آمریکایی مونتاژ به تقاضای توجه بیشتر به حفاظت از این سیاره است. از آن پس حقوق بشر در سراسر جهان را جمع آوری کرده اند هر سال به مناسبت این روز است.

جالب اینجاست که این سال را روز زمین در حال وقوع است در طول یکی از گسترده ترین و کشنده بیماری های همه گیر در جهان دیده می شود برای نسل های. به عنوان یک نتیجه از هر گونه تجمع و یا دیگر در فرد حوادث را تا به حال به لغو می شود — اما این بدان معنی نیست که ما نمی توانیم جشن به مناسبت در حالی که پناه در محل.

وجود دارد بیش از یک هزار برنامه مختلف از سراسر جهان ذکر شده در روز زمین سایت. مگر غیر این صورت اعلام کرد همه را, فردا, یکشنبه, مارس 22. نمونه شامل:

روز زمین زندگی می کنند 2020

طیف وسیعی از فعالان همراه با سرگرمی و مشاهیر سیاسی را ارائه بحث اجرای آموزش ها و پیشنهادات خود را برای اقدام در دفتر سایت از روز زمین حرکت. این را برای 24 ساعت. شرکت کنندگان عبارتند از پاپ فرانسیس, استیو بالمر, الیزابت وارن و Dave Matthews.

انیمیشن و شعر برای ما 50 روز زمین

این یک برنامه 10 انیمیشن کوتاه فیلم با انیمیشن های حرفه ای دانشجویان و کودکان را از شمال غربی اقیانوس آرام و سرپرستی هنرمند و انیمیشن مرلین Zornado. آنها در دسترس خواهد بود 8 صبح شروع و در آوریل 22nd از طریق 8PM ET پنج شنبه, مارس 26.

روز زمین هنر مدل 2020

"بین المللی telematic جشنواره" شامل اجراهای زنده توسط انواع چند رسانه ای هنرمندان شروع خواهد شد در 8PM ET در روز شنبه, مارس 21 و در ادامه از طریق پنج شنبه, مارس 22nd, در 8PM ET.

مشتری Artland در Minecraft

در یک جهان روز زمین مجسمه چالش مشتری Artland و مرکز طراحی تعامل در Edinburgh Napier University دعوت از افراد جوان برای کشف مجسمه توسط هنرمندان حرفه ای و خود را ساخت مجسمه. طرح برنده خواهد شد پیوستن به مشتری دائمی مجموعه است.

Morphosis توسط Max Cooper و یادداشت Akten

این هفت دقیقه یوتیوب رویداد به عنوان "مراقبه مطالعه به ظاهر بی نهایت ماهیت فضا و ساختار فیزیکی" برگزار خواهد شد در روز چهارشنبه در ساعت 3 بعدازظهر به همکاران.

هفته زمین کلیدی: Nalini Nadkarni

این UVM زیست محیطی برنامه و Gund موسسه حمایت از یک بحث Nalini Nadkarni پیشرو از درخت سایه بان محیط زیست از 4:30 تا 6:30بعد از ظهر.

این تنها یک نمونه کوچک. وجود طیف گسترده ای از رویدادهای دیگر اتفاق می افتد. به عنوان مثال: دعوت نامه برای کودکان ارسال در هنر و یا به شرکت در آواز خواندن-پابه کلاس در مورد باغ پشت بام در نپال و آب و هوای کارگاه آموزشی برای دانش آموزان در بلاروس.

برای پیدا کردن چیزی است که شما ممکن است علاقه مند به پیوستن شما می توانید روز زمین 2020 رویداد صفحه که در آن شما می توانید یا کلیک بر روی یک رویداد بر روی نقشه جهان و یا صفحه از طریق یک تقویم. شما همچنین می توانید فیلتر کردن رویدادها با نوع گروه سنی و زبان و یا (اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است) اضافه کردن یک رویداد خود را.

Vox رسانه های وابسته به مشارکت. این تاثیر محتوای سرمقاله هر چند Vox Media ممکن است کسب و کمیسیون برای محصولات خریداری شده از طریق لینک های وابسته. برای اطلاعات بیشتر, ببینید ما اخلاق و سیاست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب