مامان بهار استراحتگاه اجازه شما خیس کردن در حمام در VR

Coronavirus همه گیر است آمار صنعت گردشگری سخت از جمله در ژاپن — نود درصد از ryokan کاروانهایی در آریما چشمه ها

توسط BASHARIATEMROOZ در 4 اردیبهشت 1399

Coronavirus همه گیر است آمار صنعت گردشگری سخت از جمله در ژاپن — نود درصد از ryokan کاروانهایی در آریما چشمه های شهر رفت و آمد مکرر بسته شده اند پس از استان هیوگو رفت و تحت یک وضعیت اضطراری در این ماه با توجه به این Mainichi Shimbun. در پاسخ به وضعیت یک گروه از ryokan صاحبان شروع به ها VR فیلم از hot spring baths به یوتیوب برای کمک به بپو تجربه به مردم خود منزوی در خانه.

"Japan's چشمه های آب گرم می تواند کمک به بهبود افراد در قرنطینه در سراسر جهان و همچنین افزایش اثربخشی قرنطینه" این گروه می گوید: در آزادی مطبوعات. "این راه ممکن است ما حتی اگر فقط کمی کمک به کاهش عفونت و درد و رنج از جدید کروناویروس." تا کنون این پروژه شامل ویدئوها از پنج ryokan از جمله آریما Sansoh Goshobessho, Takayamasou Hanano, Taketoritei Maruyama, Tocen Goshoboh و Motoyu Ryuusenkaku.

بدیهی است که من تا به حال به این را امتحان کنید. من حفر کردن من رویاپردازی مشاهده هدست (چون مرده پلتفرم و من خواهد بود بسیار کمتر نگران انداختن آن به آب گرم از من خواهد من Oculus تلاش) پر من وان در صفحه اصلی اضافه شده برخی از نمک و خیس. "کاربران باید با احتیاط به لغزش و یا غرق" آزادی مطبوعات هشدار می دهد که من موافق مشاوره خوب است.

من قصد ندارم به تظاهر که من احساس مسخره بود اما عجیب آرامش بخش است. این فیلم با کیفیت بسیار بالا تا آنجا که کروی یوتیوب می رود و صدای جریان آب را برای خنک تجربه. متاسفانه من فقط به طول انجامید چند دقیقه قبل از عینک شروع به مه تا — بخار و لنز واقعا نمی مخلوط می رسد.

هنوز هم من درک ryokan صاحبان ژست و اگر هیچ چیز دیگری, این باعث می شود من می خواهم برای دیدن مکان های واقعی برای خودم یک بار همه چیز به حالت عادی بازگشت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de