آهک و سفت شدن ناوگان کوچک از اسکوتر رایگان ارائه می دهد سواری برای بهداشت و درمان اجرای قانون کارگران

E-روروک مخصوص بچه ها-شرکت های آهک است که فعال ناوگان کوچک از اسکوتر در حدود ده شهرستانها و ارائه رایگان 30 دقی

توسط BASHARIATEMROOZ در 31 فروردین 1399

E-روروک مخصوص بچه ها-شرکت های آهک است که فعال ناوگان کوچک از اسکوتر در حدود ده شهرستانها و ارائه رایگان 30 دقیقه سواری برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و مأموران اجرای قانون این شرکت اعلام کرد. آن آهک کمک ابتکار است که به معنای به آدرس ضروری کارگران نیاز برای حمل و نقل در حالی که اجتماعی فاصله میان coronavirus بیماری همه گیر.

"Micromobility نقش مهمی در حرکت مردم یکپارچه از طریق شهرستانها و به عنوان یک فرد شکل از حمل و نقل اسکوتر می تواند کمک به پر کردن جدایی ناپذیر حمل و نقل شکاف در این زمان مهم" شرکت در بیانیه ای گفت. آن را به همکاری با شهرستانها برای تعیین بهترین مکان برای اسکوتر. آهک می گوید: در انتشار این اسکوتر به معنای استفاده ضروری برای سفرهای تنها مانند به فروشگاه مواد غذایی و یا مطب پزشک و نه برای لذت سواری و یا مقاصد دیگر.

این شرکت قصد دارد برای شروع آهک کمک در دسته اول از شهرستانها که شامل Austin, Baltimore, Columbus, دالاس, Nashville, Norfolk, Va., Oklahoma City, Salt Lake City, و واشنگتن دی سی در آمریکا; برلین و کلن در آلمان; فرانسه; ریمینی ایتالیا; و تل آویو, اسرائیل. آهک می گوید آن را گسترش به شهرهای دیگر در هفته های آینده.

آهک بزرگترین e-روروک مخصوص بچه ها-های شرکت در جهان با برخی از 120,000 اسکوتر در 30 کشور گفت: در ماه مارس خواهد بود تعلیق خدمات در نزدیک به دو ده کشور جهان است. هفته گذشته در آستانه آموخته است که آهک خرید دارایی ها از بین رفته اسکیت بورد الکتریکی شرکت را افزایش داد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب