میم کوین ها را فراموش کنید، بیت کوین محرک اصلی روند صعودی بازار است!

بنیانگذار پلتفرم آموزش تریدینگ The Birb Nest به نام ادرین زدانچیک Adrian Zduńczyk، گفت که داده های تاریخی در م

توسط مدیر سایت در 30 اردیبهشت 1403

بنیانگذار پلتفرم آموزش تریدینگ The Birb Nest به نام ادرین زدانچیک Adrian Zduńczyk، گفت که داده های تاریخی در مورد هاوینگ های قبلی حاکی از پیشرفت قابل توجهی برای BTC در سال 2025 است.

میم کوین ها را فراموش کنید، بیت کوین محرک اصلی روند صعودی بازار است!

موفقیت ETF ها و هاوینگ بیت کوین BTC تأثیر قابل توجهی بر بازارهای ارزهای دیجیتال دارد.

به لطف صندوق های قابل معامله در بورس (ETF) و تأثیر رویداد هاوینگ، بیت کوین همچنان نیروی محرکه محوری در این روند صعودی خواهد بود.

کارشناسان در نمایشگاه Next Block در ورشو گفتند، بیت کوین همچنان یک نقطه کانونی و محرک احساسات در اواسط سال 2024 است.

در این رابطه بخوانید‌ : میپل فایننس چیست؟ و چه ویژگی هایی دارد؟

نمایشگاه Next Block در ورشو

نمایشگاه Next Block در ورشو

بنیانگذار پلتفرم آموزش تریدینگ The Birb Nest به نام ادرین زدانچیک Adrian Zduńczyk، گفت که داده های تاریخی در مورد هاوینگ های قبلی حاکی از پیشرفت قابل توجهی برای BTC در سال 2025 است.

وی گفت: از سال 2011 تا اوج سال 2013، ما شاهد رشد 9000 درصدی قیمت بودیم.

وی با تاکید بر اینکه افزایش قیمت بیت کوین در سال 2017 و 2021 به ترتیب 3000 و 700 درصد افزایش ارزش بیت کوین را به همراه داشت، گفت که بیت کوین همچنان شاخص اصلی عملکرد بازار است:

«اینها حقایق هستند. هیچ راهی برای رد آن وجود ندارد. تاریخ هاوینگ بیت کوین باعث افزایش شدید قیمت شده است. از این رو با تکیه بر واقعیت ها، داده ها بسیار مطلوب هستند.»

بن یورک Ben Yorke، معاون پلتفرم صرافی WooX نیز تاکید کرد که دیگر ابهام قانونی در مورد بیت کوین وجود ندارد.

وی به اعتبار سنجی دولتی و نهادی با تایید ETF های بیت کوین در ایالات متحده و هنگ کنگ به عنوان نمونه های کلیدی این موضوع اشاره کرد.

چراغ سبز نظارتی برای بیت کوین

انتقادات از کاربرد بیت کوین نیز به دلیل رشد شبکه لایتنینگ و سایر عملکردهایی که به کاربر اجازه می دهد تا کنترل کامل بیت کوین خود را حفظ کند، باطل می شود. یورک گفت پذیرش خدمات بیت کوین مانند لایتنینگ در نهایت این استدلال ها را خنثی می کند.

میکو ماتسومورا Miko Matsumura، شریک صندوق دارایی دیجیتال Gumi Crypto نیز اظهار داشت که توسعه زیرساخت برای بهبود توانایی استفاده از بیت کوین برای پرداخت ها، یک محرک دیگر برای جذب سرمایه به اکوسیستم کریپتو خواهد بود.

زمان بندی چراغ سبز قانونی ETF های بیت کوین منعکس کننده فصلی بودن چرخه های سرمایه گذاری است، به طوری که ماه های تابستان اغلب عملکرد بازار S&P 500 و Nasdaq را هدایت می کند.

“صندوق های ETF به خوبی هماهنگ شدند زیرا تقاضا از سوی موسسات و زیرساخت قانونی وجود داشت. همه صندوق‌های بازنشستگی بزرگ، همه بانک‌های مرکزی در واقع از سال 2025 به بعد وارد این فضا می‌شوند.”

وی همچنین به روندهای تاریخی در مورد انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده اشاره کرد که باعث رشد عملکرد بازارهای سنتی در سال های گذشته و در نهایت بیت کوین شده است.

همچنین بخوانید : ارز دیجیتال چین لینک (Chainlink) چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

منبع : https://nipoto.com/mag/forget-memecoins-bitcoin-is-driving-the-bull-run

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن