آمازون می گوید آن را یک قربانی تهمت admin را "خصومت شخصی" پس از فرود بر تقلبی لیست

آمازون راضی نیست با این تصمیم از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به لیست تعدادی از خارجی آن وب سایت به عنوان پناهگا

توسط BASHARIATEMROOZ در 11 اردیبهشت 1399

آمازون راضی نیست با این تصمیم از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به لیست تعدادی از خارجی آن وب سایت به عنوان پناهگاه برای محصولات تقلبی در گزارش سالانه خود در "بازارهای بدنام" منتشر شد چهارشنبه. این گزارش که به نظر می رسد به حفاظت از مالکیت معنوی و نقاط داغ برای جعل و تقلب و دزدی قرار آمازون کانادا و انگلستان و آلمان و فرانسه و هند وب سایت در لیست به عنوان بازارهای آنلاین برای گرین بینز کالا. این اولین بار است که یک کسب و کار آمریکا قرار داده شده است در بدنام بازارهای لیست.

"بررسی بدنام بازار برای جعل و تقلب و دزدی برجسته 38 بازارهای آنلاین و 34 بازار فیزیکی که در حال گزارش به شرکت در یا تسهیل قابل توجهی جعل علامت تجاری و کپی رایت دزدی" می خواند مطبوعاتی از دفتر نماینده تجاری ایالات متحده. هیچ مالی مجازات و یا نظارت نظارتی به عنوان یک نتیجه از قرار داده شده در لیست اما آن را نشانی از آسیب آمازون شهرت و توده آن را همراه با بدنام تقلبی-وب سایت دوستانه.

"این فعالیت به ضرر اقتصاد آمریکا تضعیف نوآوری و حقوق مالکیت فکری از ما IP صاحبان در بازارهای خارجی است. حدود 2.5 درصد و یا نزدیک به نیم تریلیون دلار' ارزش واردات در سراسر جهان در حال تقلبی و سرقت محصولات" انتشار می رود می گویند. این گزارش تمرکز باقی می ماند و بیشتر در "توزیع سرقت محتوا و کالاهای تقلبی آنلاین" با تمرکز بر "رابطه بین دزدی دریایی آنلاین و نرم افزارهای مخرب است."

آمازون در بیانیه ای متهم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از پیشروی رئیس جمهور "خصومت شخصی" در برابر آمازون و مدیر اجرایی آن, جف بزوس. "این کاملا سیاسی عمل است مثال دیگری از دولت با استفاده از دولت آمریکا برای پیشبرد یک انتقام گیری شخصی در برابر آمازون" یک سخنگوی شرکت گفت سیاسی. "آمازون باعث می شود سرمایه گذاری های قابل توجهی در فعال فن آوری و فرآیندهای تشخیص و جلوگیری از بد بازیگران و بالقوه تقلبی از محصولات فروخته شده در فروشگاه های ما." این شرکت حتی تا آنجا پیش رفت به انتشار یک پست وبلاگ و خواستار گنجاندن آن در لیست "غیر قانونی."

"دولت امروز به ناحق به نام آمازون فروشگاه در کانادا, فرانسه, آلمان, هند و انگلستان به ایالات متحده آمریکا تجارت نماینده (USTR) سالانه بدنام بازار, لیست, با وجود این واقعیت است که بیش از 99.9 درصد از صفحات بازدید شده توسط مشتریان در سراسر جهان در آمازون به حال هرگز یک گزارش از تقلبی" پست های وبلاگ را می خواند. "ما به شدت مخالف با خصوصیات آمازون در این USTR گزارش."

آمازون می گوید که سرمایه گذاری 500 میلیون دلار در سال 2019 و در حال حاضر در استخدام 8,000 مردم با هدف مبارزه با تقلب و سوء استفاده. این شرکت همچنین می گوید آن سیستم های خودکار و دستی بررسی سیاست را نیز مسدود 2.5 میلیون مشکوک "بد بازیگران" از لیست در آن شخص ثالث پلت فرم بازار که تولید بیش از نیمی از تمام آمازون خرده فروشی و شامل فروشندگان از سراسر جهان است. در انجام این کار آمازون ادعا می کند آن را "مسدود شده بیش از 6 میلیارد مشکوک بد listings قبل از آنها منتشر شده به فروشگاه ما."

اما این شرکت دارای سابقه چشم پوشی knockoffs به ویژه در بخش پوشاک و کفش گروه و آن این بود که ایالات متحده آمریکا پوشاک و کفش انجمن که خواست تهمت و دولت برای بررسی آمازون نقشی در افزایش فروش آنلاین تقلبی پوشاک و کفش.

در برخی موارد آمازون زده معاملات با شرکت هایی مانند اپل و نایک برای انجام به اصطلاح تجاری راهگاهی است که مانع از فروشندگان شخص ثالث اعم از حقیقی یا در غیر این صورت از فروش محصولات تحت یک بنر تجاری. فقط در ماه نوامبر گذشته, اما, نایک به پایان رسید مشارکت خود را به عنوان یک عمده فروش در آمازون بیش از یک گزارش عدم کنترل شخص ثالث فروشندگان برخی از آنها قاچاق در نایک تقلبی و رقابت سختی در آمازون پلت فرم.

علاوه بر این نتایج حاصل از این معاملات می تواند اثر لگد زدن مشروع نمایندگان فروش اپل انجام داد. که یک وضعیت کمیسیون تجارت فدرال شروع به دنبال در تابستان گذشته به عنوان ممکن است آنتی تراست نقض. اما بدون در نظر گرفتن برش مقابله مستقیم با آمازون در صورتی که معامله همچنان ادامه دارد و نمی ترش به عنوان نایک را می کند در واقع به نظر می رسد برای حفاظت از نام تجاری یک شرکت هویت بر روی پلت فرم. از دیگر برنامه های این شرکت اجرا می شود برای کاهش knockoffs شامل آن پروژه صفر طرح سال گذشته راه اندازی شد که اجازه می دهد تا شرکت های پرچم و حذف تقلبی لیست بدون نیاز به آمازون مداخله.

هنوز صندل-ساز Birkenstock به ویژه چپ پلت فرم در مجموع بیش از جعل و تقلب مسائل آن ادعای آمازون حاضر به کمک به. شرکت کفش Allbirds همچنین متهم آمازون از پاره کردن آن طراحی امضا برای یکی از آن علامت های تجاری برچسب خصوصی. فقط در هفته گذشته یک وال استریت ژورنال گزارش یافت که خود آمازون کارکنان قابل دسترسی شخص ثالث فروشنده اطلاعات برای کمک به توسعه برچسب خصوصی تقلیدی محصولات و سن. جاش هاولی (R-MO) است که در حال حاضر درخواست از دادستان کل آمریکا برای بررسی این شرکت بیش از ضد تراست نگرانی. حتی خود آمازون مارک های برچسب خصوصی از جمله آن بسیار محبوب AmazonBasics خط ربوده شده اند توسط جاعلان دنبال به پول نقد در در نام و مرتبط با اعتماد و جستجو رتبه بندی آن را حمل.

هنوز آمازون در نظر این حرکت اخیر کاخ سفید به یک تنبیهی اندازه گیری مربوط به بزوس و مغلوب ساختن پیشی جستن طولانی در حال اجرا دشمنی. این شرکت به نقل از کمبود منابع قرار داده و نسبت به شارژ گرفتار تقلبی قاچاقچیان به عنوان یکی از دلایل این عمل همچنان ادامه دارد و به همین دلیل در این مورد آمازون این نظر بیشتر از یک حرکت به آسیب شهرت خود را به جای یک راه برای فعال محافظت مشروع مارک های خرده فروشی.

"فروشگاه ما یک مکان امن برای فروشگاه و این عهد به ما ادامه داد, نوآوری, همکاری, و تعهد به مبارزه با تقلبی و دیگر انواع تقلب" می خواند آمازون پست وبلاگ. "ما در حال فعال ذینفعان درگیر در مبارزه با تقلبی. اما در سال گذشته که اطلاعات منتشر شده تنها 0.1 درصد از ثبت فدرال جنایی در آمریکا درگیر اتهام قاچاق کالاهای تقلبی و 56 درصد از جعل محکوم شد که در آن سال موفق به دریافت هیچ زمان زندان."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب