لایکا و کوه المپ در مقدونیه در حال ارائه رایگان دوره های مجازی و مذاکرات برای عکاسان

سازندگان دوربین لایکا و کوه المپ در مقدونیه اعلام کرده اند طرح ها به ارائه دوره های آموزشی رایگان و گفتگو برای

توسط BASHARIATEMROOZ در 24 فروردین 1399

سازندگان دوربین لایکا و کوه المپ در مقدونیه اعلام کرده اند طرح ها به ارائه دوره های آموزشی رایگان و گفتگو برای عکاسان در میان COVID-19 بیماری همه گیر. بسیاری از شرکت هایی که تهیه کردن به زمینه خلاق را باز کرده اند تا منابع برای کسانی که در حال حاضر در خانه گیر کرده و هفته گذشته نیکون ساخته شده و کل آن برنامه درسی آنلاین کلاس های عکاسی رایگان تا پایان ماه آوریل است.

برای آن بخشی از کوه المپ در مقدونیه راه اندازی کرده است "با کوه المپ در مقدونیه جلسات" برای اتصال مردم با کوه المپ در مقدونیه کارشناسان فنی. عکاسان می توانند ثبت نام برای گروه و یا یک در یک جلسه برای پرسیدن سوالات خاص دریافت انتقادات و پیشنهادات و اطلاعات بیشتر در مورد کوه المپ در مقدونیه دوربین از صفحه اصلی. گروه جلسات پوش در شش نفر هستند و مضمون در سراسر خاص مدل های دوربین و انواع عکاسی مانند چشم انداز کلان و زیر آب. وجود فضای محدود است بنابراین اگر شما علاقه مند به کوه المپ در مقدونیه' سایت به ثبت نام.

در ضمن لایکا است نورد از یک سری از بحث های آنلاین led توسط عکاسان مشهور و نوازندگان و بازیگران و دیگر معماران و طراحان است. مذاکرات اتفاق خواهد افتاد بیش از چند هفته آینده و لگد کردن در آوریل 12th. عکاسان جنیفر مک کلور و خوان کریستبل Cobo خواهد صحبت در مورد حفظ عکاسی خود را در حالی که بر خود-قرنطینه مگی Steber را در مورد او صحبت گوگنهایم-برنده پروژه "راز باغ لیلی LaPalma" و استفان Vanasco را به خود گردش کار دیجیتال.

شما نیاز به ثبت نام در Eventbrite به منظور شرکت در دوره مجازی ایران. DJ D خوب, Jeff Garlin و دنی پرچ نیز مجموعه ای را به مذاکرات در آینده نزدیک اما ثبت نام برای کسانی که در جلسات نشده باز نشده است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن