انگلیسی ها وارد هفته چهارم از اقامت در خانه بندر

شما را انتخاب کرده اند به نشستن coronavirus بحران در پدر و مادر خود را' خانه ؟ در اینجا چگونه برای جلوگیری از

توسط BASHARIATEMROOZ در 25 فروردین 1399

شما را انتخاب کرده اند به نشستن coronavirus بحران در پدر و مادر خود را' خانه ؟ در اینجا چگونه برای جلوگیری از مزاحم خود را به عادات رانندگی شما تا f**king دیوار.

به یاد داشته باشید آنها روان

آنها ممکن است به نظر می رسد مصرف مستند جدی خواهد شد اما به طور ناگهانی در مورد آن را فراموش و انجام کاری دیوانه, به عنوان مثال. هاپ در ماشین و رانندگی در اطراف در تمام طول روز به دنبال مراکز باغ که باز هستند چرا که آنها نیاز به یک جدید آبیاری می تواند. مخفی کردن کلید ماشین در مخزن.

دریافت استفاده می شود به مزخرف در رادیو

در این سن از Netflix بکشد شما ممکن است آماده برای 10 ساعت در روز از پوچ babble در رادیو بود آن باغبان' سوال زمان یا هر thickos در Talkradio هستند incoherently 'بحث'. دریافت صنعتی گوش مفلرس اگر آنها به رادیو های محلی shite مانند "دیو دی Drivetime Quiz-o-rama'.

انتظار می رود درخواست عجیب و غریب در حالی که خرید آنلاین

آیا آمازون تحویل ساندویچ ؟ شما می توانید 'تصویری' که برنامه آنها استفاده می شود به مانند 'او' در آن شما می دانید کسی که یک پلیس ؟ چه آب و هوا خواهد بود برای خاله مارگارت و عمو جف اگر آنها اجازه رفتن به پرتغال در ماه اوت ؟

علاقه به بستگان

آیا شما نمی دهد گه در مورد پسر عموی خود را دختر قصد دارد برای انجام یک سال فاصله قبل از رفتن به دانشگاه Keele? شما در حال رفتن در مورد آن را بشنوند. خاموش کردن مغز خود را و آن را تصور کنید یک گیج soap opera.

شناسایی حمام 'ویندوز از فرصت'

خوب بدن خود را کمی creaky این روزها اما آیا آنها واقعا نیاز به صرف زمان زیادی در F**KING حمام ؟ هنگامی که شما یک حافظه آزاد در آن وجود دارد و باید یک کون گه, دندانپزشکی, چوب, جلسه, دوش, اصلاح, جوش سر سیاه-فشار و هر چیز دیگری دلیل این که شما ممکن است شانس دیگری برای چند ساعت.

ایجاد یک فضای امن'

اگر همه این را می شود بیش از حد برای شما که آن را به پیدا کردن جایی برای تنهایی. احتمالا پنهان در زیر یک پتو در تاریک ترین زنگ تفریح از انبار در حالی که سکوت را جرعه جرعه در یک بطری ودکا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب