Xiaomi راه اندازی Mi TV Stick, 34" 144 هرتز بازی مانیتور و دو اسکوتر برقی جهان

Xiaomi اکوسیستم شدید متنوع – اعلام امروز به ارمغان می آورد جدید تلویزیون های هوشمند چوب و یک جفت از اسکوتر برق

توسط BASHARIATEMROOZ در 26 تیر 1399

Xiaomi اکوسیستم شدید متنوع – اعلام امروز به ارمغان می آورد جدید تلویزیون های هوشمند چوب و یک جفت از اسکوتر برقی به علاوه یک بازی مانیتور به بوت.

Mi TV Stick

این دستگاه می توانید اضافه کردن برخی از Android TV 9.0 نشانهای خود را به تلویزیون خود را. این اساسی تر از Mi Box, اما, حتی اگر آن را تا به HDMI 2.0 پلاگین در انتهای آن صدر در رزولوشن 1080p.

این صفحه Amlogic S905 Y2 چیپ ست با 1 گیگابایت RAM و 8 گیگابایت eMMC 5.1 سازی. برای جریان وجود دارد Wi-Fi 5 (ac) اتصال و شما می توانید قلاب تا کنترل بیش از بلوتوث 4.2.

The Mi TV Stick Its remote
Mi TV استیک و کنترل از راه دور

Mi TV Stick آمده با یک نسبتا خوب از راه دور – آن را ساده "موس هوا" نوع کنترل از راه دور با دکمه های دستی که به طور مستقیم راه اندازی Netflix و Amazon Prime تصویری یا گوگل دستیار اگر شما نیاز به چیزی پیچیده تر است. شما همچنین می توانید با استفاده از Chromecast پروتکل به راحتی به ارسال عکس ها و فیلم ها از تلفن خود را به تلویزیون خود را.

Mi TV چوب شروع می شود از €40. برای مقایسه 4K فعال Mi جعبه €60 یا بیشتر (اگر شما در حال خرید از اروپا).

Mi خمیده بازی مانیتور 34"

هیچ تلویزیون امروز به رفتن با چوب اما در اینجا چیزی است که برای علاقهمندان به بازی – 34" 144 هرتز مانیتور. AMD FreeSync حق بیمه است که با پشتیبانی نرخ فریم پایین جبران خسارت (مانیتور به طور خودکار تکرار آخرین فریم برای حفظ هدف refresh rate). برای ورودی شما دو HDMIs و دو DisplayPorts.

34\ 34\
34" 144 هرتز p 1440+ بازی مانیتور با 1500R انحنای

این 21:9 نسبت ابعاد و p 1440+ رزولوشن (3,440 x 1,440 پیکسل به طور دقیق). پانل وعده یک تصویر با کیفیت بالا با 121 کانونی پوشش. صفحه نمایش انحنای 1500R (تصور کنید یک دایره با 1,500 میلی متر شعاع) که بالاترین انحنای شما می توانید در حال حاضر.

Xiaomi Mi خمیده بازی مانیتور 34" هزینه خواهد شد €400.

Mi برقی روروک مخصوص بچه ها 1S و Pro 2

Mi برقی روروک مخصوص بچه ها 1S است یک بازخوانی از اصلی M365 مدل. وزن 12.5 کیلوگرم و باتری آن دارای 30 متر متغیر است. به عنوان قبل از آن با استفاده از 250 W موتور (500 W peak) که به آن حداکثر سرعت 25 کیلومتر/ساعت (توجه داشته باشید که محدوده شکل فرض 75 کیلوگرم سوار رفتن در 15 متر/ثانیه بر روی یک سطح صاف).

1S می افزاید: یک عددی با سرعت شاخص به علاوه چندین آیکون وضعیت است که نشان می دهد به عنوان مثال حالت رانندگی در حالی که مدل اصلی بود ساده چهار چراغ LED برای نشان دادن شارژ باتری. این مدل نیز با استفاده از داشتن مقاومت ترمز دیسکی در چرخ عقب به عنوان دیده می شود در این نرم افزار.

You can ride the Mi Electric Scooter 1S for 25 km then fold it to stash or carry it You can ride the Mi Electric Scooter 1S for 25 km then fold it to stash or carry it You can ride the Mi Electric Scooter 1S for 25 km then fold it to stash or carry it You can ride the Mi Electric Scooter 1S for 25 km then fold it to stash or carry it
شما می توانید سوار Mi برقی روروک مخصوص بچه ها 1S برای 25 متر و سپس آن را به ذخیره کردن و یا حمل آن

نسل دوم نرم افزار روروک مخصوص بچه ها تغییر نمی کند خیلی از سلف خود. آن را نشانی از رفع برخی از دوام مسائل هر چند با بهبود خنک کننده باتری مدیریت بهتر و سیم کشی. هر دو 1S و Pro 2 دو قدرت چراغ جلو 2W.

Mi برقی روروک مخصوص بچه ها حرفه ای 2 وزن 14.2 کیلوگرم است و دارای یک باتری طولانی نسبت به وانیلی مدل – 45 متر. موتور تاریخ است 300 وات خروجی پیوسته (600 W peak) سرعت بالا باقی می ماند 25 متر/ثانیه (این یک الزام قانونی در بسیاری از مکان ها). هنوز هم بیشتر از موتور قدرتمند اجازه می دهد تا آن را به صعود 20 درصد شیب در حالی که 1S محدود به 14 درصد. این یکی نه تنها بهتر در رانندگی بهتر است در توقف بیش از حد.

این نرم افزار همچنین دارای یک اضافی دیسک ترمز چرخ جلو در حالی که 1S تنها یک (در چرخ عقب). این است که در علاوه بر این به E-ABS سیستم است که با استفاده از موتور برای احیا شکستن.

Mi Electric Scooter Pro 2: Larger battery Mi Electric Scooter Pro 2: 20% gradients Mi Electric Scooter Pro 2: Still easy to carry
Mi برقی روروک مخصوص بچه ها حرفه ای 2: باتری بزرگتر • 20 درصد شیب • هنوز هم حمل آسان

Xiaomi Mi برقی روروک مخصوص بچه ها 1S شروع به از €400. اضافه شده در محدوده و عملکرد روروک مخصوص بچه ها Pro 2 خواهد شما را به مجموعه €500.

توجه: اسکوتر های فروخته شده در آلمان پوش به 20 متر/ثانیه, و سپر عقب دارای یک فضا برای یک شماره پلاک.

Xiaomi launches Mi TV Stick, 34'' 144 Hz gaming monitor and two electric scooters globally

Xiaomi حتی تا به حال یک "یک چیز دیگر" است که در تحریک فرمول 1 طرفداران – Mi برقی روروک مخصوص بچه ها حرفه ای 2 مرسدس بنز AMG-پتروناس F1 Team edition. اطلاعات بیشتر آشکار خواهد شد در تاریخ بعد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن