سازمان دیده بان Realme Narzo 10 سری راه اندازی رویداد در اینجا

پس از به تعویق انداختن این رویداد دو بار با توجه به COVID-19 مستند در هند Realme امروز پرده Narzo 10 سری طریق ویدئویی از پیش ضبط شده. از آن خواهد شد در جریان در شرکت کانال یوتیوب شروع در 12:30 بعد از ظهر IRST) (7 AM UTC). شما می توانید آن را دنبال کنید با ما تنظیم به جریان زیر.

این Realme Narzo 10 سری شامل دو گوشی های هوشمند – Narzo 10 و Narzo 10A. Realme در حال حاضر تایید چند مشخصات از Narzo 10 که شامل بال G80 SoC 6.5″ waterdrop درجه یک نمایش و یک 48MP چهار دوربین است. گوشی های هوشمند را بسته 5000 میلی آمپر باتری و ویژگی های عقب نصب شده اسکنر اثر انگشت.

این Narzo 10A از سوی دیگر نیز بسته 6.5″ روی صفحه نمایش و یک 5000 میلی آمپر, باتری, اما از آن خواهد شد ورزش سه گانه دوربین در پشت با واحد اصلی داشتن F/1.8 دیافراگم.

این Narzo 10 و Narzo 10A انتظار می رود rebadged Realme 6i و سه دوربین از نوع Realme C3 بود. شما می توانید به سرعت چک کردن مشخصات دقیق از هر دو گوشی های هوشمند در اینجا قبل از این رویداد آغاز می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>