مدیر عامل وان پلاس مذاکرات بودجه دوستانه دستگاه ها و گسترش اکوسیستم در مصاحبه

با وان پلاس 8 و 8 نرم افزار گوشی ساز به شدت به یک قیمت پایه در تلاش برای جذب حق بیمه کاربران گوشی های هوشمند ب

توسط BASHARIATEMROOZ در 7 خرداد 1399

با وان پلاس 8 و 8 نرم افزار گوشی ساز به شدت به یک قیمت پایه در تلاش برای جذب حق بیمه کاربران گوشی های هوشمند با رقیب مارک های بالا پایان. در طول سال OnePlus کاهش یافته است گمراه از اصل آن موضع گیری بالا پایان دستگاه های که هزینه بسیار کمتر از رقبای خود است.

در مصاحبه با سریع شرکتOnePlus مدیر عامل Pete Lau مذاکرات کمی در مورد آینده OnePlus و نکات در امکان است که ما شاهد خواهید بود بیشتر دستگاه های مقرون به صرفه مدتی "به زودی". لاو می گوید: "ما می توانیم نگاهی است به عنوان داشتن یک محصول مقرون به صرفه تر ارائه[...] که هنوز هم باقی می ماند تا به OnePlus استاندارد" این به این معنی وان پلاس است که قطعا به دنبال بازگشت به ریشه های خود را با ارائه ارزش بالا گوشی های هوشمند است.

OnePlus X (2015) OnePlus X (2015)

OnePlus اذعان دارد که خود پایه مشتری بوده و خواستار کاهش هزینه محصولات از گوشی ساز. اگر چه Lau اشاره نمی های خاص هر گوشی های هوشمند منتشر نشده او احتمالا اشاره به شایعه های هوشمند لقب 'وان پلاس Z." این گوشی می تواند توسط یک پیکسل 765G با 5G پشتیبانی و یک محور پانچ سوراخ دوربین عکاسی از خود در صفحه نمایش. اين دستگاه در حال حاضر شایعه شده برای ماه ژوئیه انتشار.

آنچه که ما شاهد آن هستیم این است که با محصولات در حال حاضر هنوز هم وجود دارد یک تقاضا از یک مصرف کننده بزرگ پایه برای یک قیمت مناسب را قادر می سازد که بیشتر مصرف کنندگان را قادر به دسترسی به وان پلاس محصول[...] ما در واقع آمده اند از پس زمینه و ریشه به عنوان یک شرکت سخت افزار اما از آنچه ما به دنبال به جلو ساختمان یک اکوسیستم است که رو به جلو روند."

لاو حق دارد ایده. اگر شرکت می خواهد به رقابت امروز در همیشه در حال تغییر صنعت گوشی های هوشمند به آن نیاز دارد برای ایجاد یک اکوسیستم از محصولات و خدمات است که همه تعریف هر یک از دیگر. پس از همه, این چیزی است که سامسونگ و اپل و هواوی و چند بزرگ دیگر برندهای گوشی های هوشمند انجام به نگه داشتن مشتریان خود را وفادار به محصولات خاص خود را دارد.

با توجه به سریع, شرکت, "بعد از این سال [Ca] امیدوار به کاهش قیمت دستگاه به بازارهای دیگر از جمله آمریکای شمالی و اروپا است. هدف نهایی این است که فروش بسیاری از گوشی های با قیمت پایین تر برچسب ها" پس قرار است یک رویداد است که برگزار خواهد شد در هند مدتی "به زودی".

OnePlus 8 Pro (2020) وان پلاس 8 Pro (2020)

پس از این شرکت شروع آن تنها به فروش می رسد یکی از گوشی های هوشمند بود که خارج از آن شماره گل سرسبد ترکیب اولیه: OnePlus X (2015). ما منتظر سال برای یک جانشین ، با این اخبار وان پلاس به دنبال گسترش دسترسی به آن و دیگر گزارش اخیر OnePlus' بازسازی اروپا در آن کارکنان این شرکت به دنبال تمرکز خود را قوی تر بازار و امید به گسترش نمونه کارها خود را – ما نگاه به جلو به هر دو.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب