در اینجا نگاهی به لغو گوگل صفحه 4a XL

سال گذشته گوگل بود (قبلا) غیر قابل تصور و رقیق شده آن آه-تا-حق بیمه پیکسل با نام تجاری راه اندازی شده توسط یک

توسط BASHARIATEMROOZ در 9 خرداد 1399

سال گذشته گوگل بود (قبلا) غیر قابل تصور و رقیق شده آن آه-تا-حق بیمه پیکسل با نام تجاری راه اندازی شده توسط یک زن و شوهر از اواسط رنجرز پیکسل 3a و 3a XL. آن بوده است در اطراف یک سال پس از پرتاب خود را بنابراین ما انتظار جانشینان آنها هر روز در حال حاضر.

صبر کنید ، وجود دارد رفتن به تنها یک جانشین 4a چرا که این شرکت را لغو کرده است 4a XL. اگر شما تعجب آنچه 4a XL را نگاه مانند آن را به حال به پایان رسید تا با دیدن نور روز در اینجا برخی از کدها برای شما.

Here's a look at the canceled Google Pixel 4a XL

به نظر می رسد گوگل به ادامه زندگی در آن را موازی تلفن همراه جهان که در آن ویژگی های اساسی مهم نیست و در حال حاضر ظاهرا یکی که در آن مردم می خواهم که ارزان گوشی تنها خرید کوچک ارزان گوشی های. در غیر این صورت چه نقطه در این لغو? ما احتمالا هرگز نمی دانید اما شاید گوگل به سادگی می خواستم برای جلوگیری از یوتیوب بررسی 4a XL مقایسه آن را به (کوچکتر) آیفون SE (2020). مردم تمایل به ایجاد چنین مقایسه بی توجهی اندازه تفاوت اما تاکید بر قیمت deltas که حداقل در بخشی از توجیه از طریق آن متفاوت اندازه.

Here's a look at the canceled Google Pixel 4a XL

به هر حال این صفحه 4a XL تمام پلاستیکی (جدا از صفحه نمایش البته) مانند 4a با حسگر اثر انگشت در پشت. صفحه نمایش دارای یک سوراخ پانچ برش برای selfie cam و به طور کلی ناهنجاری به نظر می رسد آبرومندانه اندازه برای یک بار (و همچنین با توجه به قیمت این قرار بود برای ضربه زدن).

جالب است که در 154.3 x 73.9 x 8.2 mm 4a XL بوده ام کوتاه تر و باریک تر از سلف خود, در حالی که بسته بندی یک حاشیه صفحه نمایش بزرگتر. شاید کسانی که ناهنجاری تلقی می شد بیش از حد کوچک برای گوگل میل.

Here's a look at the canceled Google Pixel 4a XL

این صفحه 4a در حال حاضر شایعه می رسند در اواسط ماه جولای. متناوبا گوگل می تواند در حفظ و به تأخیر انداختن آن است. آن را در حال حاضر بنا به گزارش ها انجام می شود که چند بار پس چرا بیشتر ؟ واضح است که در این نقد محدود و همه گیر مردم نمی نیاز به گوشی های هوشمند مقرون به صرفه. اپل فقط اشتباه انتشار آیفون جدید SE هنگامی که آن را انجام داد. مورخان باید یک روز درست با این یکی. درست است ؟

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن