FSU کارشناسان در دسترس به نظر در آینده انتخابات فصل

در مارس 3, سه شنبه تغییر خواهد کرد 2020 انتخاباتی فصل به دنده بالا. در علاوه بر این به فرمانداری و وزارت امور

توسط BASHARIATEMROOZ در 24 فروردین 1399

Share on FacebookTweet

در مارس 3, سه شنبه تغییر خواهد کرد 2020 انتخاباتی فصل به دنده بالا. در علاوه بر این به فرمانداری و وزارت امور خارجه خانه کرسی در سنای مجلس نمایندگان و ریاست جمهوری هستند تا برای grabs در این سال است.

تغییر سیاسی و چشم انداز رسانه های همراه با رشد تاثیر رسانه های اجتماعی به معنی شفافیت و مهم به عنوان همیشه. کارشناسان در دانشگاه ایالتی فلوریدا آماده ارائه هر دو برش از طریق سر و صدا و روشن کردن پاسخ. بینش خود را می تواند کمک به ایجاد حس از آنچه وعده داده می شود گیج کننده و تاریخی سال در آمریکا سیاست های انتخاباتی.

رای گیری رفتار و روند

Pietryka پژوهش با تمرکز بر درک اجتماعی و سیاسی زمینه های زندگی نفوذ سیاسی نگرش و رفتار افراد است. به طور خاص او مطالعات سیاسی چگونه بحث و گفتگو با دوستان و خانواده می تواند فردی را تحت تاثیر قرار رفتار سیاسی.

"من مطالعه فردی در سطح تصمیم گیری سیاسی. من می تواند به بحث در مورد چرا شهروندان حمایت از نامزدهای مختلف و چگونه آنها تصمیم می گیرید که آیا به رای دادن یا پرهیز."

هاسل پژوهش با تمرکز بر نهادهای سیاسی و به طور خاص در احزاب سیاسی و نقش آنها در سیاست های انتخاباتی.

"حزب دموکرات نامزدی مسابقه این چرخه انتخابات روشن را فراهم می کند بینش به تغییر ماهیت سیاست در ایالات متحده است. افزایش تعداد نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در سال های اخیر نتایج از اختلافات در درون حزب ائتلاف و از دسترسی آسان تر به مبارزه حیاتی منابع پول و رسانه ها – که حاضر بودند در انتخابات قبلی چرخه. نامزدی حزب دموکرات است که انعکاسی از تغییرات و افزایش شکاف در احزاب ما به طور فزاینده قطبی نظام سیاسی."

Weissert مطالعات فدرالیسم سیاست خارجه و سیاست های بهداشتی.

"سیاست های حزبی خود ادامه خواهد داد و به تعریف ما انتخابات ریاست جمهوری است که می تواند همچنین تهدیدات امنیتی بی اعتمادی نسبت به دولت و رقابتی تلاش به نوبه خود هر یک از طرفین را پایه. فلوریدا بار دیگر نقش کلیدی در انتخابات ریاست جمهوری و نتیجه به احتمال بسیار زیاد یکی که یک بار دیگر خواهد بود بسیار نزدیک است. من خوشحال به بحث در مورد فلوریدا نقش در این انتخابات است."

Rohlinger تحقیقات رسانه های جمعی مشارکت سیاسی و سیاست در آمریکا است.

"هنگامی که دود از سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری تخلیه ایالات متحده خواهد شد که یک رئیس جمهور. اما مهم نیست که چه کسی برنده توانایی شهروندان برای بحث در مورد مسائل سیاسی موظف است به ضرب و شتم."

اقتصاد

اسحاق می تواند در بحث اقتصاد ملی به عنوان آن مربوط به انرژی سیاست و اقتصاد از مقررات دولت.

انتخابات و قانون اساسی

مورلی می آموزد و می نویسد: در زمینه قانون انتخابات و قانون اساسی است, درمان و دادگاه های فدرال.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im