منتشر نشده سونی اریکسون W707 نمونه منحصر به فرد با دکمه نمایش سطوح

در اینجا یک انفجار از گذشته – پخشنشده نمونه اولیه از یک سونی اریکسون واکمن فلیپ تلفن ظاهر شده در eBay. آن را ب

توسط BASHARIATEMROOZ در 1 خرداد 1399

در اینجا یک انفجار از گذشته – پخشنشده نمونه اولیه از یک سونی اریکسون واکمن فلیپ تلفن ظاهر شده در eBay. آن را به طور کامل کار بیش از حد در اینجا چیزی است که می شده اند.

سونی اریکسون W707 "آلیشیا" ویژگی های یک صفحه نمایش رنگی در خارج نمایش آهنگ در حال پخش. با توجه به نام مدل این گوشی به احتمال زیاد مربوط به T707 فلیپ تلفن.

Sony Ericsson W707 ''Alicia'', an unreleased prototype of a Walkman phone Sony Ericsson W707 ''Alicia'', an unreleased prototype of a Walkman phone Sony Ericsson W707 ''Alicia'', an unreleased prototype of a Walkman phone Sony Ericsson W707 ''Alicia'', an unreleased prototype of a Walkman phone Sony Ericsson W707 ''Alicia'', an unreleased prototype of a Walkman phone Sony Ericsson W707 ''Alicia'', an unreleased prototype of a Walkman phone
سونی اریکسون W707 "آلیشیا" که قرار است منتشر نشده نمونه اولیه از یک گوشی Walkman

بخش منحصر به فرد است که دایره کنترل پخش. پس از بازرسی نزدیک تر از آن آشکار است که این در واقع یکی دیگر از صفحه نمایش است که اجازه می دهد تا برای کنترل قابل تنظیم و ترفندهای شسته و رفته مانند نمایش یک دایره ساعت آنالوگ است.

برای مقایسه T707 نیز تا به حال یک صفحه نمایش خارجی با یک دایره طراحی (فقط یکی) اما این یکی تک رنگ و حساس به لمس, پس از آن تنها اطلاعات نمایش داده شده. این خیلی طرح کنترل منحصر به فرد آن شرم آور است که سونی اریکسون هرگز منتشر تلفن.

با تشکر از فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه برای ارسال این!

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب