سامسونگ Galaxy Z برابر 2 و Z تلنگر 5G هزینه خواهد شد همان پیشینیان خود

سامسونگ Galaxy Z تلنگر 5G را در قبل از سفارش این جمعه و (با توجه به گزارش ETNews) از آن هزینه خواهد شد همان اص

توسط BASHARIATEMROOZ در 30 تیر 1399

سامسونگ Galaxy Z تلنگر 5G را در قبل از سفارش این جمعه و (با توجه به گزارش ETNews) از آن هزینه خواهد شد همان اصلی 4G نسخه – KRW 1.65 میلیون دلار یا 1,370. این است که با وجود به روز رسانی chipset (یکی از اولین با جدید S865+) و 5G اتصال.

سامسونگ Galaxy Z برابر 2 (توجه داشته باشید "Z") نیز همان هزینه به عنوان مدل اصلی – سنگین KRW 2.39 میلیون دلار یا 1,990. نگه دارید در ذهن است که تجدید نظر Galaxy برابر 5G مدل در شمال $2,200 زمانی که آن را اعلام کرد و حتی این که هنوز هم با استفاده از S855 به جای S865+ آینده ،

Z برابر 2 وعده بسیاری از پیشرفت های بیش از حد قطعا بیشتر از Z تلنگر 5G. کمی بزرگتر 7.59" درونی صفحه نمایش خواهد شد که 120 هرتز سرعت رفرش و S Pen پشتیبانی بیرونی صفحه نمایش بزرگتر خواهد بود بیش از حد (4.6" به 6.23"). داخلی صفحه نمایش است که گفته می شود با استفاده از فوق العاده نازک شیشه ای (UTG) درست مثل Z تلنگر (بیشتر برای آن نوری با کیفیت تر از مقاومت در برابر خراش).

Everything in Mystic Bronze: Galaxy Z Fold 2 Everything in Mystic Bronze: Note20, Buds Live and Watch3 Everything in Mystic Bronze: The Note20 Ultra again
همه چیز در عارف برنز: Galaxy Z برابر 2 • Note20 جوانه زنده و Watch3 • * * * از Note20 فوق العاده دوباره

عقب افتاد را ارتقا دهید و به یک سه گانه ماژول سیستم با 64 MP اصلی 12 مگاپیکسل و 16 MP (به احتمال زیاد تله و ultra wide). در حرکت نزولی اصلی بود همراه با رایگان Galaxy جوانه+ این یکی را نمی خواهد هر گونه مباحث.

به هر حال در حالی که Galaxy Z تلنگر 5G آماده است برای رفتن Z برابر 2 ممکن است در حالی که سامسونگ قصد دارد به فروش 3 میلیون واحد در سال, اما عرضه اولیه ممکن است محدود باشد. همچنین این شرکت خواهد فضای کهکشان Note20 و Z برابر منتشر شده به طوری که آنها نمی تکه تکه منافع مصرف کننده از هر یک از دیگر. روشن نیست اگر ارزان تر "Galaxy Z برابر Lite" در راه است یا نه.

عارف برنز خواهد بود قهرمان رنگ در این فصل شما می توانید ببینید کدها برای Z برابر 2, Note20, کهکشان, جوانه زندگی و کهکشان Watch3. یک همکاری جدید با تام براون نیز در آثار این طراح مد به نوبه خود حق بیمه foldables به یک بیانیه مد (مد و اغلب گران).

منبع 1 | منبع 2 | منبع 3tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب