Travis Scott اولین Fortnite کنسرت بود سورئال و دیدنی

اگر یک چیز وجود دارد شما می توانید می گویند در مورد Fortnite's رویدادهای زندگی می کنند این است که آنها در حفظ

توسط BASHARIATEMROOZ در 5 اردیبهشت 1399

اگر یک چیز وجود دارد شما می توانید می گویند در مورد Fortnite's رویدادهای زندگی می کنند این است که آنها در حفظ و گرفتن بیشتر بلند پروازانه. از اصلی پرتاب موشک به مکانیک مقابل kaiju نبرد به سیاه چاله است که برود کل جزیره هر رویداد جدید است پیچیده تر از گذشته است. در حال حاضر می توان گفت همان درست است از این کنسرت. سال گذشته Marshmello نشان می دهد هیجان انگیز و پویا به عنوان مثال آنچه یک کنسرت مجازی می تواند مانند نگاه. این هفته Travis Scott عملکرد آن را منفجر خارج از آب است.

حماسه بوده است صحنه را برای این کنسرت پس از آخر هفته گذشته — به معنای واقعی کلمه. در طول چند روز گذشته بازیکنان می توانید ببینید یک مرحله ساخته شده در عرق ماسه های ساحل و در آن رشد کامل تر به عنوان روز گذشت. وجود دارد یک مرحله بالا از آب و متعدد طلا بادی Travis Scott سر خود را در اطراف آن.

به عنوان با گذشته حوادث قبل از نشان دادن یک حمام خون با بازیکنان کشتن یکدیگر برای کشتن برخی از زمان. (خوشبختانه respawns بودند در محل.) زمانی که این نمایش آغاز شده و بازیکنان می توانید ببینید یک سیاره عجیب و غریب مانند جسم شناور نسبت به آنها را در یک دایره ای روی صفحه نمایش; هنگامی که آن را به اندازه کافی نزدیک همه چیز را منفجر کرد و عملکرد آغاز شده به درستی.

واقعا کل Fortnite جزیره مرحله. در طول باز کردن آهنگ های غول پیکر اسکات stomped در اطراف جزیره در حالی که بازیکنان می تواند اجرا در سراسر آب به گرفتن یک نگاه اجمالی. به عنوان آهنگ تغییر کرده بود و تصاویری. در یک نقطه همه چیز آتشین و اسکات تبدیل به یک سایبورگ; بعد از آن نگاه مانند همه شده بود حمل و نقل به Tron. زمانی که "بالاترین در اتاق" در آمد, جمعیت بود غوطه ور در زیر آب همراه با فضانورد. وجود دارد rollercoasters و اثرات روانگردان و در پایان بازیکنان بودند به معنای واقعی کلمه به پرواز در اطراف این سیاره است.

مجموعه ای بود و کوتاه مدت حدود 15 دقیقه است. اما آنچه که من دوست داشتم این بود که این نوع تجربه است که تنها می تواند وجود داشته باشد در یک فضای مجازی بود. بله کنسرت زنده تبدیل شده اند بیشتر استادانه درست شده به عنوان هر کسی که شده است به یک IRL Travis Scott عرصه نمایش می توانند گواهی دهند. اما آنها اجازه ندهید که شما شناور از طریق هوا در حالی که یک گودزیلا-اندازه رپر پیاده روی در سراسر اقیانوس.

حماسه نیز به نظر می رسد به برخی از درس های آموخته از رویدادهای گذشته و کنسرت. برای یک بار نشان می دهد شروع بازی UI به طور خودکار خاموش به شما اجازه مشاهده بهتر از trippy تصاویری. توسعه نیز محدود emotes بازیکن می تواند با استفاده از نگه داشتن چیزهای برند. من می توانم یک زن سبک و جلف رقص و یا هر چیز احمقانه; در عوض, من می توانم headbang یا با خشم آتشین میکروفون ایستاده است. در لمس خوب شما ندارد در واقع کسانی که emotes به استفاده از آنها در طول کنسرت.

شاید باهوش ترین چیزی که حماسه بود را به این تور به جای یک کنسرت. در حالی که همه قبلی Fortnite حوادث بودند آف اسکات کنسرت من با حضور در اولین پنج. اگر شما آن را از دست رفته وجود دارد مقدار زیادی از شانس دیگر برای دریافت در. (برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونه به سازمان دیده بان اتمام راهنمای ما است.) آن باز می شود تا این رویداد به یک بزرگتر مخاطبان در سراسر جهان است.

سال گذشته Marshmello کنسرت یک موفقیت بزرگ بود; بیش از 10 میلیون نفر با حضور, با توجه به حماسه ساخت آن Fortnite's بزرگترین رویداد. با گزینه های متعدد نشان می دهد بیشتر استادانه درست شده, عملکرد, بزرگتر, نام مجری و مخاطبان اسیر گیر کرده در داخل با هیچ چیزی برای انجام Travis Scott مجازی تور پتانسیل بالا که. این سوال واقعا چقدر بیشتر سورئال حماسه می توانید آن بعدی دیجیتال سری کنسرت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im