MIUI 12 به جهانی در مارس 19

MIUI 12 رسما اعلام کرد در اواخر ماه مارس و در کنار Mi 10 Youth گوشی های هوشمند. آن را در ابتدا معرفی به مخاطبا

توسط BASHARIATEMROOZ در 19 اردیبهشت 1399

MIUI 12 رسما اعلام کرد در اواخر ماه مارس و در کنار Mi 10 Youth گوشی های هوشمند. آن را در ابتدا معرفی به مخاطبان اما در حال حاضر Xiaomi برنامه ریزی شده راه اندازی جهانی برگزار خواهد شد که در مارس 19.

تاریخ نازل شد توسط حساب توییتر از MIUI با cheeky تیزر - وجود دارد یک مشکل ریاضی است که ظاهرا هنوز روند در اطراف بازاریابی از Xiaomi.

MIUI 12 to be globally announced on May 19

پاسخ این است که بدیهی است که 19, حتی اگر Xiaomi تصمیم گرفته است به استفاده از دو عکس متفاوت برای همان تعداد که یک اشتباه رایج دانش آموزان کلاس سوم را در کلاس ریاضی. این تاریخ ممکن است تایید کرد که 19 و در حالی که ماه نیست به آن اشاره شود این یکی. پس از همه, با چینی ها در راه اندازی در حال حاضر در پشت آن وجود دارد هیچ دلیلی برای Xiaomi را تا ماه ژوئن اعلام این امکانات را برای بازارهای جهانی است.

MIUI 12 officially announced

MIUI 12 است که هنوز هم بر اساس آندروید 10 اما می آید با عمده بهبود بصری - طراحی مسطح, انیمیشن های جدید, بهبود حالت تیره. همچنین این آهنگ که برنامه های سوء استفاده از مجوز و به ارمغان می آورد یک ویژگی به نام AI تماس که transcribes خواستار شنوایی.

Xiaomi در حال حاضر استخدام آزمایشکنندگان بتا در هند برای جهانی رام که راه را هموار برای بسته برای رسیدن به بیش از 30 گوشی های واجد شرایط برای به روز رسانی.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن