اپل انتشار اولین بتا از iOS 13.4.5 و iPadOS 13.4.5

اپل پخت و پز تا برخی از نرم افزار جدید خود را برای دستگاه های تلفن همراه به طور معمول. این شرکت در حال حاضر من

توسط BASHARIATEMROOZ در 29 فروردین 1399

اپل پخت و پز تا برخی از نرم افزار جدید خود را برای دستگاه های تلفن همراه به طور معمول. این شرکت در حال حاضر منتشر شد اولین نسخه های بتا برای iOS 13.4.5 و iPadOS 13.4.5. این می آید پس از توسعه دهندگان خود را پیش نمایش دوم ساخت آینده نسخه OS در روز گذشته ،

iOS 13.4.5 و iPadOS 13.4.5 هر دو به روز رسانی جزئی به عنوان طرح نامگذاری به شدت نشان میدهد. آنها با تمرکز در درجه اول در اشکال ثابت در زیر هود بهبود و ترفند کوچک و تغییرات.

علاوه بر این وجود یک ویژگی جدید در موسیقی اپل که اجازه می دهد تا شما به اشتراک گذاری آهنگ ها در Instagram داستان. ضربه زدن بر روی دکمه به اشتراک گذاری در آهنگ ایجاد یک داستان با عنوان این آهنگ, آلبوم, نام, و یک پس زمینه متحرک بیش از حد. آن را با این نسخهها کار به عنوان در نظر گرفته شده به جز هیچ راهی برای رسیدن به موسیقی اپل از اطلاعات به اشتراک گذاشته شده در داستان خود را. که احتمالا بیشتر Instagram تقصیر از اپل, اگر چه, و این است که یک راه سریع برای به اشتراک گذاری آنچه شما در حال گوش دادن به.

Apple releases first public betas of iOS 13.4.5 and iPadOS 13.4.5

جدید نسخه سیستم عامل همچنین می آید با یک ثابت برای یک موضوع شخصی کانون است که مانع از آن از کار برای برخی از مردم و همچنین به عنوان یک ثابت برای یک VPN مربوط به آسیب پذیری.

شما می توانید نسخه های بتا با رفتن به این صفحه و ثبت نام دستگاه خود را - که اساسا بدان معنی است دانلود یک گواهینامه خاص از اپل. پس از آن بتا می سازد شروع خواهد شد پس از رسیدن بر روی آی فون خود را یا آی پد بیش از حد هوا.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن