پنج منزجر کننده عادات شما برداشت کرده ام از تنهایی برای بیش از حد طولانی

آن بوده است ماه پس هر کسی آمد و شما در حال حاضر اجازه همه چیز اسلاید. در اینجا پنج وحشتناک مستند عادات شما برد

توسط BASHARIATEMROOZ در 25 تیر 1399

آن بوده است ماه پس هر کسی آمد و شما در حال حاضر اجازه همه چیز اسلاید. در اینجا پنج وحشتناک مستند عادات شما برداشت کرده ام:

چیدن بینی خود را و پاک کردن آن را در ژاپن

هنگامی که مردم تا به حال شکاف در ژاپن. در حال حاضر آنها را بوژی. اما هی چه فایده وقتی که بستر گسترده loveless گستره با هیچ کس در خواب از طرف دیگر برای ماه ؟ حداقل ان دماغ خود را مجموعه می افزاید: رنگ. حفاری دور!

باز کردن دهان با جویدن

دهان خود را در واقع باعث می شود یک میزبان کامل از صداهای عجیب و غریب و اشکال و صداهای اما شما را فراموش کرده ام در مورد آنها را از آنجا که شما بوده ام به تنهایی بیش از حد طولانی و عمدتا جویدن در دهان کاملا باز مثل یک گاو است. طعم غذا بهتر است زمانی که شما می توانید احساس نسیم در خود لوزه ها.

چیدن مو از تخلیه با دست برهنه خود را

آن را فقط ساده تر از قرار دادن بر روی دستکش! این یکی را حس و آن را به طور جدی رضایت تماشای یک انبوه ظهور از plughole. و سپس برگزاری آن را در دست های خود را مانند موش مرده و شاید نوازش آن را برای یک لحظه.

خوردن مواد غذایی به طور مستقیم از کف

هنگامی که شما در حال به اشتراک گذاری فضای پنج-قانون دوم صدق می کند. حالا که شما به تنهایی شما می توانید خوردن هر آنچه دوست دارید به طور مستقیم از سطح شما در راه رفتن و هیچ کس نمی تواند قاضی شما. که خاک از کف احتمالا افزایش سیستم ایمنی بدن و یا چیزی شبیه به آن.

نوشیدن از بطری

چرا کثیف یک شیشه ای ؟ آن را فقط نشستن وجود دارد reproachfully در صبح است. جرعه طولانی نوشیدن شراب به طور مستقیم از بطری و جلوگیری از اقدام مانند یک شاهزاده خانم است. آنچه شما فکر می کنم شما خاص و یا چیزی ؟tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن