سونی هوشمند چشم انداز سنسور برای اولین بار به هوش مصنوعی پردازش سخت افزار در هیئت مدیره

چند سال پیش سونی ایجاد اولین سنسور تصویر روی تراشه حافظه را فعال حرکت آهسته ضبط ویدئو در نرخ فریم بالا. در حال

توسط BASHARIATEMROOZ در 25 اردیبهشت 1399

چند سال پیش سونی ایجاد اولین سنسور تصویر روی تراشه حافظه را فعال حرکت آهسته ضبط ویدئو در نرخ فریم بالا. در حال حاضر این شرکت با ایجاد اولین سنسور با در هیئت مدیره هوش مصنوعی سخت افزار که می توانید با سرعت بالا به رسمیت شناختن تصویر.

Sony's Intelligent Vision Sensor is the first to have AI processing hardware on board

هوشمند چشم انداز سنسور IMX500 دارای انباشته طراحی متشکل از یک صفحه تراشه (1/2.3", 12.3 MP با وضوح 1.55 ميکرومولار پیکسل) و یک منطق تراشه است که Sony-طراحی و توسعه DSP و حافظه برای هوش مصنوعی ،

این سنسور می توانید ضبط ویدیو 4K در 60fps اما مهمتر از آن نیاز به تنها 3.1 میلی ثانیه به تجزیه و تحلیل تصویر (با استفاده از MobileNet V1 مدل از گوگل). آن را حتی نمی نیاز به خروجی تصاویر در آن فقط می توانید ارسال ابرداده به پردازش می شود.

Sony's Intelligent Vision Sensor is the first to have AI processing hardware on board

همانطور که سونی می گوید که این یک مزیت برای حفظ حریم خصوصی به عنوان تصویر داده هرگز برگ تراشه (و آن را قطعا نمی نیاز به ارسال از طریق اینترنت به ابر). همچنین پس از AI مدل می تواند پیکربندی سخت افزار مشابه می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای انجام وظایف مختلف است.

یک مثال ساده است که با قرار دادن IMX500 در یک ماشین و اشاره آن را در راننده. اگر سنسور تشخیص راننده پریشان است یا خواب آن را می توانید ارسال هشدار به ماشین. حتی اگر یک خارجی پردازنده می تواند انجام همان کار فقط با استفاده از حسگر تصویر است که ساده تر (و در نتیجه بیشتر قابل اعتماد) و ارزان تر است.

فروشگاه می توانید با استفاده از هوشمند چشم انداز سنسور برای بسیاری از وظایف. برای مثال یکی می تواند در درب شمارش چگونه بسیاری از مردم در رفت. دیگر می توانید نگه داشتن چشم در قفسه ارسال هشدار از طریق زمانی که سهام در حال اجرا است کم است. دیگری می تواند به تعیین مناطق که در آن بسیاری از مردم رفتن و محصولات آنها را انتخاب کنید تا.

The sensor has possible applications at the cash register این سنسور دارای برنامه های کاربردی ممکن است در ثبت نام نقدی Sony's Intelligent Vision Sensor is the first to have AI processing hardware on board

این IMX500 بعید است برای پیدا کردن راه خود را در گوشی های هوشمند است. اما آن را می توانید وارد کنید خانه خود را به عنوان بخشی از یک هوشمند بلندگو – به عنوان مثال آن را می توانید ببینید که پرسیدن این سوال کمک خواهد کرد که سیستم ارائه مطلب مربوطه پاسخ دهد. و دوباره نگرانی های حریم خصوصی در حال کاهش از سنسور تصویر خروجی می تواند فقط "تام صحبت کردن" به جای گرفتن یک عکس و ارسال برای پردازش.

این نه فقط حریم خصوصی یا یک طراحی با استفاده از این سنسور باید بسیار پایین تر پوشیدگی نیاز بسیار کمی از پهنای باند و آن را کاهش می دهد استفاده از قدرت به بوت.

3.1 میلی ثانیه به تجزیه و تحلیل یک تصویر بسیار سریعتر از روش های سنتی را قادر می سازد برنامه های کاربردی که نیاز به رعد و برق واکنش سریع (به عنوان مثال رباتهای صنعتی). همچنین ابرداده کوچک است در مقایسه با 4K/60fps فیلم آن است که پس از صدها نفر از دوربین می توانید به اشتراک گذاری نسبتا آهسته اتصال داده است.

این IMX500 (فقط سنسور) و IMX501 (سنسور در یک LGA بسته) خواهد بود نمونه به شرکت به زودی و سونی فکر می کند برای اولین بار محصولات خود را به استفاده از آنها خواهد شد در سال آینده. در حال حاضر این دو هزینه JPY 10,000 و JPY 20,000 بود (که $94 و $187).

منبع | از طریقtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب