فلاش بک: آندروید Gingerbread این سیستم عامل نسخه ای که حاضر به مردن بهتر از شما فکر می کنم

قبل از آن را تبدیل به زامبی نسخه سیستم عامل که فقط نمی میرند آندروید 2.3 شیرینی زنجفیلی بود یک معامله بزرگ – آ

توسط BASHARIATEMROOZ در 14 اردیبهشت 1399

قبل از آن را تبدیل به زامبی نسخه سیستم عامل که فقط نمی میرند آندروید 2.3 شیرینی زنجفیلی بود یک معامله بزرگ – آن را به ارمغان آورد بسیاری از چیزهایی که ما را برای اعطا امروز آن را با قرار دادن یک پوشش جدید از رنگ در رابط کاربر و کل سیستم کارآمد تر.

معرفی شده در پایان سال 2010 شیرینی زنجفیلی رشد می کنند به سرعت تبدیل شدن به محبوب ترین نسخه اندروید کمتر از یک سال بعد و ادعا 50 درصد سهم بازار در ماه دسامبر سال 2011 است. گوگل متوقف شد به روز رسانی سیستم عامل توزیع نمودار سال گذشته اما شواهدی وجود دارد که v2.3 هنوز هم در roams دالان های تاریک و جغجغه زنجیر برای ترساندن توسعه دهندگان که می خواهند برای اطمینان از بازار گسترده سازگاری.

سلف خود, 2.2 Froyo معرفی شد چند ماه زودتر و از آن زمان تا ژانویه 2017 برای آن می میرند. که در آن نقطه شیرینی زنجفیلی هنوز چسبیده بر روی 1.0% سهم بازار. این نسخه از اندروید واقعا اعتقادی نداشته خود را خوش آمدید.

آنچه در آن است در مورد شیرینی زنجفیلی است که به آن چنین قدرت ماندن است که رقبای عمر ویندوز ایکس پی ؟ درست مثل XP, این اولین نسخه است که در واقع بزرگ. شما نمی خواهید به استفاده از شیرینی زنجفیلی در سال 2020, اما شما می توانید و اگر شما سعی به استفاده از نسخه قبلی آن خواهد بود یک کابوس از ویژگی های از دست رفته.

به طور جدی قبل از v2.3 برنامه های شخص ثالث نمی تواند حتی دسترسی به دوربین عکاسی از خود. در واقع این برنامه ها برای استفاده از هر تعداد از دوربین صرف نظر از موقعیت خود را مدرن و گوشی های اندروید با 3,4,5,6 دوربین در هیئت مدیره نمی خواهد حس بسیار را بدون این.

Flashback: Android 2.3 Gingerbread, the OS version that refused to die, was better than you remember

یکی دیگر از چیزی است که نمی توان بدون شیرینی زنجفیلی فوق العاده صفحه نمایش بزرگ و یا "xlarge" به عنوان سیستم توصیف آنها که از محدوده 7" 10". این آماده سازی برای تبلت های اندروید است که به دست آوردن پشتیبانی مناسب با نسخه 3.0 لانه زنبوری (اما این داستان برای زمان دیگری).

دیگر ویژگی های بنیادی فعال شد با این به روز رسانی – NFC بود که علاوه بر جدید. در ابتدا با استفاده از برچسب ها برای برچسب, یک use-case که همه اما درگذشت امروز, ارتباطات میدان نزدیک است حیاتی برای مدرن گوشی های هوشمند مبتنی بر سیستم های پرداخت.

Flashback: Android 2.3 Gingerbread, the OS version that refused to die, was better than you remember

حتی مسائل اساسی مانند کپی و پیست بهبود یافته در ویرایش شما اجازه می دهد به مدت طولانی با فشار یک کلمه را انتخاب و کپی/چسباندن منو. صفحه کلید مجازی رو بهتر در ارائه متن و پیشنهادات کلیدی طرح بهینه سازی به آن را آسان تر به نوع و voice dictation ساخته شد دقیق تر.

Text editing got much better with improved selection, copy/paste and key layout
متن ویرایش کردم خیلی بهتر با بهبود انتخاب کپی/چسباندن و طرح کلید

چند رسانه ای جدید ابزار به طور قابل توجهی بهبود یافته تجربه به عنوان. برنامه می تواند در حال حاضر فعال کردن هدفون مجازی سازی و افزایش باس, new codec پشتیبانی فعال پخش و AAC AMR صوتی و همچنین به عنوان VP8 و WebM video.

شیرینی زنجفیلی معرفی قدرت مدیریت صفحه نمایش می دهد که جزییات استفاده از باتری. آن را نیز نشان داد برنامه های که در پس زمینه اجرا و شیره هر دو باتری و قدرت CPU. این اولین سیستم عامل به کاربران قدرتمند (اما آسان به استفاده از) ابزار برای مدیریت باتری خود زندگی است.

Detailed power and CPU/RAM usage reports Detailed power and CPU/RAM usage reports
دقیق قدرت و CPU/RAM usage گزارش

عملکرد سیستم رو افزایش عمده با سریعتر توزیع رویداد لمسی و صفحه کلید حوادث به کار گرفته شد و با تاخیر کمتر و بار CPU بود که یک مزیت برای بازی ها و برنامه های دیگر که نیاز به یک روح UI.

گوگل همچنین توسعه همزمان زباله جمع آوری. ما نمی خواهد به چه Dalvik کار می کند اما مهم بیت بود که برنامه های دیگر لکنت با توجه به این پس زمینه تعمیر و نگهداری کار.

The user interface was polished with improved looks and responsiveness The user interface was polished with improved looks and responsiveness
کاربر رابط جلا با بهبود به نظر می رسد و پاسخ

نه همه چیز را زد در Dalvik – برای به دست آوردن عملکرد بیشتر از چیپ توسعه دهندگان مورد نیاز برای اجرای کد بومی. شیرینی زنجفیلی ساخته شده است که بسیار ساده تر ارائه یک API های بومی است که می تواند به طور مستقیم با استفاده از OpenGL ES برای گرافیک, بار, دارایی رسیدگی ورودی و سنسور حوادث و بازی های صوتی. OpenGL driver شد و همچنین به روز رسانی برای سریع تر عملکرد 3D.

مختلف وجود دارد خیلی چیزهای دیگر که شما ممکن است تعجب به یاد بگیرند که در دسترس نیست قبل از v2.3 مثلا دانلود منیجر. قبلا به شما برای پیگیری کردن مسائل شما ذخیره شده از مرورگر توسط خودتان.

در حالی که حافظه خود را از آندروید 2.3 شیرینی زنجفیلی ممکن است ترش در حال حاضر این سیستم عامل نسخه سزاوار احترام – این یکی از با نفوذ ترین نسخه از آندروید و کمک به آن را در غالب سیستم عامل در سراسر جهان است.

Flashback: Android 2.3 Gingerbread, the OS version that refused to die, was better than you remember

PS. تصویر بالا یک تخم مرغ عید پاک در داخل آندروید 2.3 شیرینی زنجفیلی نشان می دهد که زامبی ها و هیولا مرد شیرینی زنجفیلی اطراف Bugdroid اندیشه طلسم. مضحک نیست ؟tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب