Haylou خورشیدی نقد و بررسی - دوربین پوشیدنی هوشمند gem

مقدمه در اینجا سریع نسخه از آنچه Haylou خورشیدی - Xiaomi Mi Band با قابلیت عمر باتری بهتر, سنتی, تماشای یک ظاه

توسط BASHARIATEMROOZ در 9 تیر 1399

مقدمه

در اینجا سریع نسخه از آنچه Haylou خورشیدی - Xiaomi Mi Band با قابلیت عمر باتری بهتر, سنتی, تماشای یک ظاهر طراحی شده و صفحه نمایش در اطراف €20. برای تلفن های موبایل جذاب? در ادامه پس از آن به خوبی دید که چگونه از آن همه کار می کند.

Haylou Solar review

این Haylou خورشیدی با استفاده از یک ال سی دی به جای یک پنل OLED بنابراین همیشه بر روی صفحه نمایش از ویژگی های است که از سوال به طوری که حتی در آن شما باید قابلیت برابری با Mi Band. همچنین با وجود آنچه که این نام ممکن است به شما منجر به این باور وجود دارد شارژ خورشیدی از هر نوع در اینجا.

Haylou خورشیدی (Haylou LS05) مشخصات

  • بدن: 45.3 x 11.4, 54g, 22mm. استاندارد بند; IP68; قاب فلزی فلزی دکمه پلاستیکی پشت
  • صفحه نمایش: 1.28" ال سی دی 240 x 240 پیکسل (بدون AOD watchface)
  • سیستم عامل: اختصاصی; پشتیبانی از اندروید 4.4 و بالاتر سیستم عامل iOS 8.0 و بالاتر
  • باتری: 340mAh (30 روز استفاده معمولی حدود 15 روز با ضربان قلب نظارت)
  • اتصال: بلوتوث 5.0 + BLE
  • متفرقه: فوق العاده کم پویا نوری ضربان قلب سنسور شتاب سنج

ما متوجه است که Haylou است که به سختی به نام خانواده, بنابراین ما به آن نگاه کرد. این Haylou نام تجاری است که فقط آن را مانند تلفن های موبایل است که مشتق شده از هم آوا انگلیسی کلمه "سلام" این است که متعلق به Dongguan Liesheng Electronics Co., Ltd. دومی را فراهم می کند ODM راه حل ها و همچنین RnD تولید و بازاریابی قابلیت های هدست بلوتوث و هوشمند wearables.

Haylou Solar review

به عنوان یک راه اندازی شرکت امن بودجه توسط Xiaomi و عضویت در Xiaomi اکوسیستم. در حال حاضر آن است که کمی سخت به تعریف دقیق رابطه بین Xiaomi و Dongguan Liesheng, الکترونیک, اما آن شناخته شده است که سابق است که عمده مشتری از دومی است. از این رو شباهت در ویژگی ها و UI بین Haylou خورشیدی و Amazfit دستگاه های مانند GTR و T-رکس شروع به حس را به عنوان به خوبی. Amazfit محصولات آمدن حسن نیت ارائه میدهد از Huami subsidary - بچه ها پشت محبوب Xiaomi Mi Band اما اتصالات به وضوح اجرا ،

خبر خوب این است که سنتی قوی نقطه Amazfit محصولات - عمر باتری - انجام شده است در اینجا به Haylou خورشیدی.

طراحی مواد و راحتی

این Haylou خورشیدی است که به سختی به دنبال بهترین ساعت هوشمند اما به عنوان ما آن را بیشتر از یک رقیب به smartbands و در میان کسانی که کلاسیک "دیده بان" زیبایی شناسی هنوز در اقلیت است. در قیمت آن نقطه Haylou خورشیدی را با بدنه فلزی و به طور کلی احساس می کنم واقعا ایستادگی کردن. فلز مورد همچنین می افزاید: برخی بلند به دستگاه است که برخی ممکن است به درک.

Haylou Solar review

تصمیم به شیشه جلو خیط و پیت کردن با قاب فلزی باعث می شود برخی از اضطراب. رسمی Haylou مشخصات صفحه اشاره می کند و نه خاص هر لایه محافظ برای این شیشه است که به معنی خراش هستند به احتمال زیاد به دور از آن به نظر می رسد در پایین جاده.

Haylou Solar review

این 1.28-اینچ ال سی دی در Haylou خورشیدی به نظر می رسد کاملا خوب در داخل خانه. رنگ های پر جنب و جوش هستند و هر دو متن و عناصر UI در حال تیز به لطف 240 x 240 پیکسل رزولوشن. استفاده در آن را می بیند در تلاش برای فشار روشنایی بالا به اندازه کافی و شما ممکن است مشکل خواندن آن را اگر شما در حال نشستن در آفتاب.

بالا شیشه ای لایه معرفی برخی از بازتاب و بنابراین می کند اما هنوز هم در حال حاضر شکاف هوا بین آن و واقعی پنل. به طور کامل-روکش راه حل کمک کرده اند همه چیز کمی, اما آن را به سختی امکان پذیر است در این نقطه قیمت می باشد.

Haylou Solar review

وجود دارد چهار سطح روشنایی است که شما را به ضامن به صورت دستی حذف به عنوان وجود دارد بدون روشنایی سنسور روشنایی خودکار. شما هم باید یاد بگیرند به زندگی با یک دیمر, هوای آزاد, تجربه, unpleasantly روشن UI در طول شب و یا عادت به تنظیم روشنایی به عنوان مورد نیاز است.

Haylou Solar review

Haylou خورشیدی نیز مشت های بالا رده خود از نظر راحتی. مشخصات باریک باعث می شود بخوبی در برابر مچ دست, محدود کردن خطر از ضربه های تصادفی و موانع. خورشیدی پلاستیکی پشت نسبتا مسطح باقی می ماند و راحت حتی با یک تنگ تر بند و موقعیت.

Haylou Solar review

صحبت از این بند آن است که یک استاندارد 22mm که با استفاده از کمی خم اما در غیر این صورت محکم خاتم. جایگزینی آن با شخص ثالث گزینه های نسیم است و شما هیچ کمبود از گزینه های.

کارخانه سیلیکون بند سزاوار ستایش فراتر از استاندارد آن دلبستگی و مکانیسم. در حالی که ما دقیقا مطمئن نیستید که چه آگهی "نانو بسیار سبک وزن و فناوری" به معنی در عمل این گروه حملات زیادی تعادل بین احساس نرم و ساختار محکم است. ما انتظار داریم آن را برای مدت زمان طولانی گذشته دیدن چگونه آن را نشان نمی دهد کوچکترین نشانه های سایش در چند هفته ثابت استفاده کنید.

Haylou Solar review

این Haylou خورشیدی نیست ترس از گرفتن عرق, کثیف یا مرطوب به لطف IP68 امتیاز. رسمی مشخصات صفحه احساس اعتماد به نفس در تبلیغات از آن به عنوان یک ابزار شما می توانید به راحتی ترک بر روی مچ دست خود را برای تمام فعالیت های خود را که به وضوح شامل عرق و گاه به گاه چلپ چلوپ آب است.

Haylou Solar review

ویژگی های

هوشمند wearables آمده در بسیاری از اشکال و ویژگی های مجموعه. خورشیدی نیست مناسب ساعت هوشمند مانند اپل و سامسونگ دیده بان با هیچ پشتیبانی برای برنامه های شخص ثالث و نه همراه اکوسیستم از نرم افزار. گفت: ما به عنوان آن را بیشتر از یک هوشمند فعالیت/sports tracker با قابلیت های است که می تواند گسترش مگر اینکه ساز می کند تا با به روز رسانی سیستم عامل.

Haylou Solar review

هر دو روش دارای مزایا به دلیل کامل بر روی سیستم عامل ممکن است بیشتر versatily است بلکه گران تر به حفظ و راه مالیات بیشتری بر روی باتری است. بنابراین اگر شما را مدیریت برای پیدا کردن یک پوشیدنی هوشمند است که مطابق با تمام نیازهای شما شما می توانید به مراتب بهتر معامله است.

یک محور در Haylou خورشیدی را از ویژگی های آرسنال است ردیابی. PPG سنسور در پشت آن می تواند اداره کند و نبض هر دو در تقاضا و به طور منظم در طول روز بسته به اولویت خود را. در آزمایش های ما ما آن را به عنوان دقیق و قابل اعتماد به عنوان Xiaomi Mi Band 4, Amazfit GTR و Samsung Galaxy سازمان دیده بان.

Haylou Solar review

مرحله شمارش نیز در مورد به عنوان قابل اعتماد به عنوان یکی می توانید انتظار از خود را به طور متوسط پوشیدنی. Cross-referencing مقابله با آن با یک Amazfit GTR و سامسونگ سلامت شمارنده در اخیر سامسونگ گل سرسبد گوشی به طور معمول به واریانس یک زن و شوهر از صد قدم یا کمتر است.

Step counter accuracy - Haylou Solar review
گام مقابله با دقت

فاصله و کالری اعداد ارائه شده در کنار ضربان قلب و تعداد گام ها به وضوح محاسبه به جای اندازه گیری به عنوان هنجار است با ساده انتقالها فعالیت. ما قدردانی از اپل الهام گرفته از تجسم این آمار با رنگی پیشرفت حلقه.

مسلح تنها با یک پایه مجموعه ای از سنسورها و در صورت عدم وجود GPS Haylou خورشیدی تنها می تواند انجام این کار بسیار خود را در آن وقتی که می آید به واقعی ورزشی ردیابی. دیده بان اجازه شما به صورت دستی ماشه یکی از 12 ورزش حالت های ذکر شده در زیر.

Haylou Solar review

ردیابی خود را شامل مدت کالری و زنده heartrate توسعه نظارت بر. هیچ پیشرفته منطق در اینجا تکرار یا دامان دفعات مشاهده شده است. احتمالا یک چیز خوب بیش از حد از هر گونه داده اند تخمین زده می شود در Haylou خورشیدی و خواهد بود بنابراین نادرست آن می شود تقریبا بی فایده است.

بنابراین شروع یک نوع خاص از تمرین به عنوان یک پلت ساز برای بعد از بررسی داده ها. شما می توانید در واقع مسیر چند نوع پیچیده تر پیگیری ورزشی با Haylou برنامه همراه بر روی گوشی با استفاده از موقعیت GPS خود را, اما ما به شما دریافت کنید که در یک بیت.

Haylou Solar review

اطلاع رسانی حمل و نقل است که دیگر از ویژگی های بزرگ برای بسیاری هوشمند wearables. به طور کلی آن را در حال حاضر در یک بیت از یک "غرب وحشی" دولت از آندروید فاقد استاندارد راه اتصال و دسترسی به اطلاعیه ها. هر تولید کننده این دسته متفاوت در یک نرم افزار سطح و در نتیجه تجربه می تواند بسیار متفاوت است.

Haylou Solar review

شروع با برنامه همراه منوی تنظیمات ساده است و آسان به درک. این شامل کلید های میانبر برای فعال کردن دسترسی و اطلاع رسانی مجوز است. زیر که - یک لیست از برنامه های مشترک که نشان می دهد که Haylou برنامه دارای برخی از سفارشی دست زدن به کد در محل برای برخی از برنامه های محبوب. شما همچنین می توانید به صورت دستی اضافه کردن هر برنامه دیگر.

Notification settings in app - Haylou Solar review Notification settings in app - Haylou Solar review
تنظیمات اطلاع رسانی در برنامه

در شرایط عملی اعلان تجربه در Haylou خورشیدی است بالاتر از حد متوسط اما هنوز کمی متناقض است. اطلاعیه آمده از طریق reliablyand به سرعت. رایج ترین نمادهای پشتیبانی می شوند از جمله اکثر emojis و سیریلیک متن. فراتر از آن است که کیفیت تجربه واقعا متفاوت از برنامه به برنامه. نام برنامه تقریبا همیشه می آید از طریق. آیکون آن گاهی اوقات از دست رفته و برنامه های خاص مانند وایبر به سادگی "تهی" را به عنوان خود را اطلاع بدن. اینها فقط برخی از خصیصه های ذاتی از راه خاص Haylou گرفتن و عبور در اطلاعیه ها.

Haylou Solar review

قابل توجه دیگر مسائل شامل عبور از پیشرفت اطلاعیه ها. راه برنامه های آندروید ایجاد میله پیشرفت در اطلاع رسانی است که به طور مداوم ایجاد یک اطلاع رسانی جدید با همان ID را به عنوان یک موجود به نمایش بالاتر کامل در صد. این Haylou برنامه به رسمیت نمی شناسد این رفتار در مناسبت عبور می کند و هر دولتی تنها از این پیشرفت ها و اطلاعیه ها به عنوان مستقل اطلاع رسانی به سازمان دیده بان. نتیجه نهایی این است که ارتعاش ثابت و فلش تا زمانی که نوار پیشرفت از بین می رود. این می تواند به کاهش با غیرفعال کردن برخی از کانال های اطلاع رسانی در برخی از برنامه ها اما هنوز هم به اندازه کافی آزار دهنده می شود شایان ذکر است.

Haylou Solar review

البته Haylou می تواند با پرداختن به این مسائل در نرم افزار نیز هست. شاید یک ویژگی اضافه شده به نه تنها اشتراک اطلاعیه ها در هر برنامه بر اساس, اما همچنین بر اطلاع رسانی-کانال اساس در هر برنامه. در حالی که در آن یک محیط برای تنظیم لرزش دیده بان قدردانی خواهد شد. آن است که به جای شدید در خارج از جعبه. ما واقعا نمی خواهد تعداد بیش از حد بسیاری از برنامه همراه به روز رسانی هر چند با توجه به گمنامی نسبی از Haylou محصولات.

Haylou Solar review

تماس های دریافتی خود را رابط کاربر. آن است که ساده طرف در تنها شامل نام تماس با ما و یا شماره تلفن همراه با یک دست را فشار دهید. پس پوشیدنی فاقد هر دو یک بلندگو و یک میکروفون در نظر گرفتن یک تماس از آن غیر ممکن است. هنوز یک دکمه به چشم پوشی از تماس و جلوگیری از لرزش شده اند علاوه بر این خوبی.

این Haylou خورشیدی نیز ارائه می دهد ردیابی خواب. آن است و نه اساسی و تنها آهنگ های خود را, چراغ خواب, خواب عمیق و کل زمان خواب. حتی پس از آن به نظر می رسد نسبتا دقیق در به رسمیت شناختن زمانی که شما رفتن به رختخواب و بیدار. کمی تعجب آور از بیحرکت یادآوری از ویژگی های است و نه متناقض و گاهی آتش سوزی یک هشدار به شما به عنوان راه رفتن در اطراف.

Haylou Solar review

اتمام کردن این لیست از ویژگی های Haylou خورشیدی همچنین می توانید از راه دور کنترل موسیقی. فقط اصول اولیه - بازی مکث بعدی و آهنگ قبلی. شما می توانید از نام آهنگ و هنرمند که مشغول به کار به طور مداوم با تمام music player نرم افزار ما سعی.

پیش بینی آب و هوا هر دو به نظر می رسد و با این نسخهها کار بزرگ است. داده های جریان-در از وصل تلفن. گرافیک در UI زیبا و نرم و صاف. همان می رود برای تنفس آموزش - سریع هدایت آرامش ندارم. ما نمی توانیم تصور بسیاری از در حال رفتن به در واقع از آن استفاده کنید. کرونومتر, Countdown و پیدا کردن گوشی اگزوز لیست کوچک کمی اضافی.

ما همچنین آماده کوتاه UI تور تصویری برای حس بهتر از طرح انیمیشن با سرعت و پاسخگویی. این شامل quick toggles بار آغاز شده توسط یک ضربه تند وشدید زدن پایین که ما نمی ذکر است تا کنون.

به طور کلی ما چند عمده قولنج با ویژگی های مجموعه ای از Haylou خورشیدی و راه آن است که در عمل اجرا. وجود دارد و گاه به گاه لبه های خشن اما همه از اصول اولیه به خوبی پوشش داده شده و شما یک مقدار شگفت آور از ارزش برای پول خود را.

عمر باتری و شارژ

این Haylou خورشیدی بسته 340mAh باتری. که در شرایط مطلق اما هنوز هم در این بزرگتر برای پایان دادن به یک پوشیدنی هوشمند. با چنین مقدار کمی از آب سخت افزار بهره وری و هوشمندانه نرم افزار بسیار مهم هستند. ما در حال حاضر ستایش Huami بسیار کارآمد سفارشی سخت افزار در گذشته است. این Haylou خورشیدی به نظر می رسد تاب چیزی مشابه اگر نه یکسان داده شده این شرکت در رابطه با Huami و Xiaomi ما در حال حاضر ذکر شده است.

Haylou Solar review

رسما تبلیغ استقامت رقم از 30 روز با یک شارژ است که به راحتی قابل دسترسی در دنیای واقعی استفاده کنید. این نادر است حتی در میان انتقالها فعالیت قرار می دهد و Haylou خورشیدی در یک ویژه استقامت لیگ در کنار تعداد بسیار کمی از دستگاه های دیگر مانند Amazfit Bip و Amazfit GTR. البته در شرایطی کارآمد پنل OLED را Haylou خورشیدی تا به حال به رها کردن AOD, در میان چیزهای دیگر برای دریافت بیش از یک ماه به دور از دیوار اما هنوز هم قابل توجه است.

Haylou Solar review

با استفاده از heartrate توسعه سنسور به صورت 24 ساعته پیگیری می کند و بریده بریده دنیای واقعی استقامت. اما در آزمایشات ما دندانه به مراتب کمتر از 50 درصد است. ما هنوز موفق به دریافت حدود 20 روز با یک شارژ, با این ویژگی در. البته این تعداد بستگی به تعداد تمرینات و میزان اطلاعیه شما دریافت خواهید کرد.

Haylou Solar review

این Haylou خورشیدی شارژ از طریق اختصاصی مغناطیسی پیوست که جرقه بزند به جفت pogo pins در بازگشت از سازمان دیده بان. پیوند جامد به اندازه کافی برای نه شل شوند و خود را در آن. اتصال این چیزی است همچنین آسان به لطف آهن ربا.

شارژر طول می کشد یک زمان فقط 500میلی آمپر ساعت در 5V, که بدان معنی است که شما می توانید آن را به تقریبا هر پورت USB. شارژ شروع به سرعت در حال. شما می توانید از صفر به 50 درصد باتری در حدود یک ساعت و نیم. پس از آن به شارژر میکند احتمالا برای محافظت از باتری کوچک. یک شارژ کامل طول می کشد حدود سه ساعت در کل.

گوشی های هوشمند نرم افزار همراه

هوشمند پوشیدنی برنامه همراه اغلب می تواند باعث شکستن و یا برخی از دستگاه از آن نقش عمده و اغلب نادیده گرفته شده در تجربه کلی. با کمال تعجب با وجود آن گمنامی نسبی و ناقص اولیه ظاهر Haylou برنامه است که در واقع یکی از آنهایی که بهتر است در اطراف.

از "ناقص" بیت ما با اشاره به بیشتر بستگی به توسعه دهنده نامها و متون مختلف در چینی ها در فروشگاه بازی توضیحات هر دو Haylou برنامه های. از جفت شما نیاز به دانلود Haylou مناسب به عنوان opposer به Haylou ورزش است. خوشبختانه هنگامی که شما در گذشته این اولیه مانع و باز Haylou مناسب برنامه آن است که همه قایقرانی صاف. اول شما استقبال بسیار خوب هدایت جادوگر در راه اندازی اولیه برای پروفایل شخصی خود را و همگام سازی Haylou خورشیدی.

Initial app setup - Haylou Solar review Initial app setup - Haylou Solar review Initial app setup - Haylou Solar review Initial app setup - Haylou Solar review Initial app setup - Haylou Solar review Initial app setup - Haylou Solar review
برنامه های اولیه راه اندازی

مراحل نصب نیز شامل دستورالعمل های دقیق در مورد چگونگی جلوگیری خاص خود آندروید عطر و طعم از کشتن برنامه فعالیت های پس زمینه. ما در بر داشت این توضیحات بسیار واضح تر از کسانی که در Amazfit دستگاه. و صحبت از زمينه خدمات لازم به ذکر است که بر خلاف برخی از برنامه همراه نصب, مانند کسانی که برای سامسونگ یا هواوی هوشمند wearables این Haylou یکی بسیار سبک است و تنها شامل یک سرویس و یک برنامه واحد. در مقابل گرفتن Huawei سلامت بر روی تلفن خود و همچنین به معنی نصب تعداد زیادی از خدمات مختلف و کل چارچوب.

Background service instructions - Haylou Solar review
پس زمینه دستورالعمل خدمات

اصلی UI از این نرم افزار بسیار تمیز و به خوبی سازماندهی شده است. شما در حال استقبال با سه نفر از سریع آمار مروری برای گام های خود را در فاصله کالری و همچنین ضربان قلب و خواب تاریخ است. در گوشه بالا سمت چپ - یک ویجت آب و هوا است که می تواند باز به یک زیبا, پیش بینی آب و هوا UI. این همه بسیار ساده و غیر سرزده است. و شما حتی می توانید باریک پایین UI بیشتر بود روشن نمی کردن ضربان قلب و خواب ویدجت.

Main app interface - Haylou Solar review Main app interface - Haylou Solar review Main app interface - Haylou Solar review Main app interface - Haylou Solar review
اصلی رابط برنامه

شما می توانید تمرین به خواب و ضربان قلب و اطلاعات تنها با یک کلیک و با استفاده از به خوبی سازمان یافته تاریخی نمودار ها و داده ها انتخاب.

Sleep data - Haylou Solar review Heart rate data - Haylou Solar review Heart rate data - Haylou Solar review
خواب داده • ضربان قلب داده

حرکت به برگه بعدی در این برنامه شما دسترسی سریع ورزشی ردیابی و داده های تاریخی. این است که در آن سیاهههای مربوط از Haylou ردیابی خورشیدی تا پایان طبقه بندی شده بر این اساس است. شما همچنین می توانید شروع یک فعالیت جلسه از این رابط کاربری به جای استفاده از سازمان دیده بان خود که در این صورت شما نیز به اهرم GPS گوشی ماژول زمانی که قابل اجرا و همچنین برخی دیگر از ویژگی های پیشرفته مانند بسیار خوب دستیار صوتی, بازی های برگزار شده در متصل کردن هدفون. شما همچنین می توانید تنظیم اهداف برای زمان تمرین. چند پایه نوع فعالیت در حال اضافه شدن به منوی اصلی به طور پیش فرض و شما می توانید اضافه کردن و یا حذف دیگران از یک منوی اضافی.

Activity tracking and options - Haylou Solar review Activity tracking and options - Haylou Solar review Activity tracking and options - Haylou Solar review Activity tracking and options - Haylou Solar review Activity tracking and options - Haylou Solar review Activity tracking and options - Haylou Solar review
فعالیت های ردیابی و گزینه های

آن است که بسیار ساده و آسان به درک و لذت بخش برای استفاده است. تنها شکایت ما باید با اجرای این است که هیچ راهی وجود دارد به ماشه کامل-ویژه-GPS فعال فعالیت جلسه از تماشای بدون در نظر گرفتن گوشی خود را. دیگر از آن Haylou دارای طراحی UX است که موفق به ایستادگی کردن در میان رقبا در پوشیدنی تو رفتگی در دیوار. رنگ ما را شگفت زده کرد!

همان سطح از UI سادگی اعمال می شود به تب بعدی در Haylou مناسب برنامه به عنوان به خوبی. این خانه تمام از منوها و گزینه های مربوط به Haylou خورشیدی و یا هر گونه دیگر پوشیدنی است که شما ممکن است همگام سازی با نرم افزار.

Device options - Haylou Solar review Device options - Haylou Solar review Device options - Haylou Solar review Device options - Haylou Solar review Device options - Haylou Solar review Device options - Haylou Solar review
دستگاه گزینه های

همه چیز ساده است به خوبی سازمان یافته و آسان به درک. در هیچ بخش کوچکی به لطف بزرگ سطح زبان انگلیسی ترجمه است که نه چیزی را برای اعطا با محصولات مانند Haylou خورشیدی.

Device options - Haylou Solar review Device options - Haylou Solar review Device options - Haylou Solar review Device options - Haylou Solar review Device options - Haylou Solar review Device options - Haylou Solar review
دستگاه گزینه های

آخر من تب است و همه چیز مربوط به پروفایل شخصی خود را. همچنین لینک به نام تجاری خاص راهنماهای برای اطمینان از Haylou خدمات پس زمینه زنده باقی می ماند و مجموعه ای از مفید واقع عیب یابی مقالات.

Me tab options - Haylou Solar review Me tab options - Haylou Solar review Me tab options - Haylou Solar review Me tab options - Haylou Solar review Me tab options - Haylou Solar review Me tab options - Haylou Solar review
من تب گزینه های

نتيجه گيری

با وجود آن گمنامی نسبی و کمی گیج کننده نام Haylou خورشیدی است که در واقع بسیار آسان برای خلاصه کردن. آن است که به خوبی طراحی شده و دستکاری شده پوشیدنی هوشمند با یک نگاه کلاسیک قوی در قاب فلزی و جامد ساخت. این IP68 امتیاز به معنی شما می توانید آن را در همه زمان ها, در حالی که شگفت انگیز 30 روز عمر باتری و پر رنگ ال سی دی صفحه نمایش کامل و شیک و در عین حال قوی, مدرن, دیده بان جایگزینی.

Haylou Solar review

پس از صرف برخی از وقت با کیفیت با ما می توانید با خیال راحت می گویند که آن را درخشان اعدام سعی در کم هزینه هوشمند ردیاب. نرم افزار ساده و قابل اعتماد و در حدود 20 یورو آن را به راحتی در میان بهترین معاملات در اطراف.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب