Redmi Earbuds S راه اندازی در هند فردا rebranded AirDots S

به عنوان انتظار می رود Xiaomi پرده برداری درست هدست بی سیم برای هند امروز Redmi Earbuds S. با وجود تغییر نام آ

توسط BASHARIATEMROOZ در 7 خرداد 1399

به عنوان انتظار می رود Xiaomi پرده برداری درست هدست بی سیم برای هند امروز Redmi Earbuds S. با وجود تغییر نام آنها همان Redmi AirDots S از اوایل این سال است. Xiaomi نیز به ارمغان آورد یک شارژر جدید و دقت پیچ گوشتی.

این Redmi Earbuds S باید در کل زمان بازی از 12 ساعت (از جمله باتری در این مورد) جوانه ها به تنهایی خوب برای 4 ساعت از زمان بازی. آنها IPX4 امتیاز یعنی عرق و چلپ چلوپ ضد بنابراین شما می توانید آنها را در یک اجرا در باران.

Redmi Earbuds S launch in India tomorrow, rebranded AirDots S

این اتصال از طریق بلوتوث 5.0 و ویژگی یک کم حالت زمان تاخیر (122ms). اگر شما با استفاده از جدید MIUI گوشی جوانه خواهد جفت یکپارچه اولین بار که شما باز کردن جعبه. وجود دارد چیزی است که Xiaomi تماس "DSP محیط زیست لغو سر و صدا" اما این که فقط در تماس با لغو و درست نیست ANC.

از Earbuds S در دسترس تبدیل خواهد شد در ظهر, مارس 27 و شما قادر خواهید بود برای پیدا کردن آنها در Mi.com آمازون.و رسانه های خرده فروشی, قیمت INR 1,800.

Redmi Earbuds S launch in India tomorrow, rebranded AirDots S

جدید 18W Mi شارژر دارای دو USB-یک پورت و با استفاده از Qualcomm Quick Charge 3.0 تکنولوژی به جای USB Power Delivery. آن را در حال حاضر INR 600, اما آن را مانند به نظر می رسد قیمت است INR 800. آن را در حال حاضر در دسترس در Mi.com.

Redmi Earbuds S launch in India tomorrow, rebranded AirDots S

همانطور که برای Xiaomi دقت پیچ گوشتی که کاملا آماده نیست اما شما می توانید با شرکت در یک کمپین crowdfunding و آن را در یک قیمت INR 1,000 (که 33% آن قیمت به طور منظم). آن را در حال حاضر تامین نیمی از راه را تقریبا به طور قطع رسیدن به هدف خود است. حمل و نقل به زودی شروع می شود بیش از حد ژوئیه 1.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب