وان پلاس 8 و 8 نرم افزار آندروید 11 بتا

هر دو Lenovo و Xiaomi باید با افتخار اعلام کرد که برخی از دستگاه های خود را خواهد بود گرفتن beta build آندروید

توسط BASHARIATEMROOZ در 23 خرداد 1399

هر دو Lenovo و Xiaomi باید با افتخار اعلام کرد که برخی از دستگاه های خود را خواهد بود گرفتن beta build آندروید از 11 به زودی اما وان پلاس یکی بالا برده آنها.

این شرکت در حال حاضر بتا ایجاد شده برای هر دو OnePlus 8 و 8 نرم افزار برای دانلود توسط مشتاق تست. با توجه به وان پلاس این است که "اولین آندروید 11 بتا به عنوان بخشی از پیش نمایش توسعه دهندگان برنامه" که نمی گیج کننده صدا در همه.

OnePlus 8 and 8 Pro get Android 11 beta

بر خلاف گوگل آندروید برای اولین بار 11 بتا منتشر شد دیروز بعد از یک دسته از قبل توسعه ایجاد OnePlus' به نظر می رسد بسیار کمتر مناسب برای یک راننده روزانه. این شرکت اشاره می کند مسائل شناخته شده مانند صورت باز بودن در دسترس نیست گوگل دستیار کار نمی کند, تماس تصویری نیز به هیچ عنوان به خوبی به عنوان "برخی از UI صفحه نمایش" به دنبال "کمتر از مطلوب" هر آنچه که ممکن است معنی.

علاوه بر این آماده سازی برای سیستم ثبات مسائل برخی از برنامه عملکرد نه به عنوان انتظار می رود و تمام اطلاعات شما از بین برود بر فلش آندروید 11 بتا / پیش نمایش توسعه دهندگان. آه و آیا ما به ذکر خطر bricking گوشی خود را ؟ آره واضح است این است که یک فرایند به عنوان صاف به عنوان نصب گوگل بتا برای اولین بار در یك صفحه.

با که در ذهن ما فرض کنیم تنها توسعه دهندگان یا افرادی که واقعا دوست دارم به لبه زندگی می خواهید به نصب این به هر حال. اگر که شما بر روی بیش از به منابع زیر مرتبط به nitty-ریگ دار (و لینک دانلود).

منبع 1 | منبع 2tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن