Gobshite مادر با هیچ علاقه ای به او آموزش بچه های خشمگین مدرسه تعطیل

بیمه خدمات درمانی کارگران و کارکنان سوپر مارکت توافق کرده اند که به عنوان آنها را به خطر می اندازند زندگی خود

توسط BASHARIATEMROOZ در 14 خرداد 1399

بیمه خدمات درمانی کارگران و کارکنان سوپر مارکت توافق کرده اند که به عنوان آنها را به خطر می اندازند زندگی خود را پس از آن نمایندگان مجلس که به منظور آنها را به می خونین به خوبی انجام همان.

دیروز عوام رای شد و به طور گسترده ای به عنوان مسخره غیر ضروری و حمله به دموکراسی بلکه f**k آنها را و آنها می توانند در جهان مانند هر کس دیگری است.

بیمارستان پورتر اردن گاردنر گفت: "اجازه بدهید ما را از خود راضی, پرداخت سیاستمداران این شانس را به قهرمانان. ببینید که چگونه آنها آن را می خواهم.

"بله, آنها می توانند واقعا در عمل اجتماعی فاصله در مجلس مطمئن شوید که آنها تا به حال یک کار از راه دور سیستم رای گیری و بدیهی است که آن را تنها پس از بوریس یک چند به سلامتی خود گه هیاهو.

"اما ، F**king به کار می کنند. شما نمی خواهید به? هیچ یک از ما می خواهید به. شاید شما به پیگیری و ردیابی و طبقه بندی شده اند در حال حاضر شما برخی از پوست در این بازی است.

"و نگران نباشید. اگر شما اتفاق می افتد باید برای دریافت COVID-19 و مرگ همه ما را به خط تا در مقالات گفت: "حداقل آنها را از دست داده و زندگی خود را به انجام آنچه آنها دوست داشتنی است.'"

MP Denys سهره هاتون گفت: "اما شما را درک نمی کنند. من مهم است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن