پزشکان و تنظیم کننده باید در عمل نلسون مطالعه منتشر شده در NEJM به حمایت گسترده سرطان ریه غربالگری

Newswise — هلند-بلژیک تصادفی سرطان ریه آزمایش غربالگری شناخته شده به عنوان نلسون محاکمه (de Koning et. al) منت

توسط BASHARIATEMROOZ در 25 فروردین 1399

Newswise — هلند-بلژیک تصادفی سرطان ریه آزمایش غربالگری شناخته شده به عنوان نلسون محاکمه (de Koning et. al) منتشر شده Jan. 29 در مجله پزشکی نیوانگلند (NEJM), reconfirms که سالانه غربالگری سرطان ریه با دوز پایین توموگرافی کامپیوتری (LDCT) در بیماران در معرض خطر به طور قابل توجهی کاهش مرگ ناشی از سرطان ریه. با سرطان ریه غربالگری سرطان ریه را می توان شناسایی در مراحل اولیه و قابل درمان و قابل درمان مرحله. با توجه به این که انجمن سرطان آمریکا پیش بینی کرد 142,000 مرگ ناشی از سرطان ریه در این سال این نتایج حمایت است که نمایش گسترده می تواند صرفه جویی 30,000–60,000 زندگی در ایالات متحده در هر سال.

برای صرفه جویی در زندگی بیشتر از سرطان ریه:

  1. غربالگری همسر فعلی و سابق سیگاری ها هر سال باید انجام شود به مراتب بیشتر به طور گسترده ای
  2. ارائه دهندگان خدمات پزشکی باید تبدیل به آشنایی با سرطان ریه دستورالعمل غربالگری و تجویز این آزمون مناسب برای بیماران در معرض خطر
  3. به شدت کم مدیکر بازپرداخت باید افزایش یافته و به حمایت گسترده غربالگری

"سرطان ریه جان بیشتر مردم در هر سال از سرطان روده بزرگ و سرطان پروستات همراه است. اگر اجرا شده در سراسر کشور این هزینه به صرفه آزمون خواهد صرفه جویی در زندگی بیشتر از هر تست غربالگری سرطان در تاریخ است. مدیکر مناسب باید فراهم بازپرداخت برای این امتحانات. ارائه دهندگان مراقبت های اولیه و قفسه سينه متخصصان باید سفارش CTs برای بیماران در معرض خطر گفت:" دبرا دایر MD FACR صندلی کالج آمریکایی رادیولوژی (ACR) سرطان ریه غربالگری 2.0 کمیته.

پزشکان پیوستن به دستورالعمل

بر خلاف پستان و غربالگری سرطان روده بزرگ یک بیمار پزشک مراقبت های اولیه باید تایید بیمار برای سرطان ریه آزمون غربالگری در طول یک مشترک-تصمیم گیری مراجعه کنید. آموزش و پرورش از پزشکان مراقبت های اولیه در مورد کسی که باید به نمایش در آمد و نحوه مراجعه به خدمات غربالگری ضروری برای بیماران دریافت کننده این آزمون نجات غریق.

آزمون تحت پوشش مدیکر

مدت کوتاهی پس از تصمیم گیری برای پوشش این حیاتی امتحانات مراکز مدیکر و مدیکید خدمات کاهش مدیکر بازپرداخت به عنوان کمی تا $60 در هر آزمون در بیمارستان سرپایی تنظیم — کمتر از نیمی از مدیکر ارائه دهنده بازپرداخت برای یک ماموگرام. این را محدود کرده است تعدادی از امکانات قادر به ارائه این اسکن برای کسانی که قادر به انجام آنها در از دست دادن. این اثرات برنامه غربالگری رشد و تاثیراتی منفی بیمار دسترسی به این آزمون نجات غریق. بازپرداخت برای سرطان ریه غربالگری نیاز به افزایش و مناسب ارزشمند است.

مثبت کاذب بیش از حد

قبلی مطالعات روانشناسی نشان می دهد که بیمار نگرانی بیش از سرطان غربالگری مثبت کاذب کوتاه مدت با اثرات ماندگار. این به روز رسانی به ریه-RADS® — تضمین کیفیت ابزار استاندارد غربالگری سرطان ریه CT گزارش دهی و مدیریت توصیه — کاهش می یابد مثبت کاذب را به میزان 75 درصد در مقایسه با مطالعات قبلی.

"به روز رسانی به ریه-RADS در سال گذشته بر اساس بررسی سرطان ریه تشخیص نرخ در ACR سرطان ریه غربالگری رجیستری را بیشتر کاهش تعداد مثبت کاذب صفحه نمایش گفت:" الا کازرونی, MD, MS, FACR صندلی از ACR ریه-RADS کمیته و سرطان ریه غربالگری رجیستری.

"عظیم نجات بخش بهره مند از این امتحانات و تهدید به همسر فعلی و سابق افراد سیگاری از این بیماری اهمیت بیشتری نسبت هر مضرات بالقوه به تعریف غربالگری جمعیت. ما باید تمام ما می توانیم برای اطمینان از بیماران مناسب اشاره شده و امکان دسترسی گسترده به سرطان ریه غربالگری CT گفت:" دیر.

برای اطلاعات بیشتر CT ریه سرطان غربالگری اطلاعات RadiologyInfo.org و NLCRT.org.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب