گوشی های آندروید را دریافت کنید COVID-19 ردیابی به روز رسانی از طریق Google Play

گوگل تایید کرده است که آن را با استفاده از خدمات بازی گوگل زیرساخت برای به روز رسانی گوشی های آندروید با آینده

توسط BASHARIATEMROOZ در 26 فروردین 1399

گوگل تایید کرده است که آن را با استفاده از خدمات بازی گوگل زیرساخت برای به روز رسانی گوشی های آندروید با آینده COVID-19 تماس با سیستم ردیابی آن است که ساختمان در همکاری با اپل. باید اطمینان حاصل شود که بیشتر گوشی های آندروید را در واقع دریافت به روز رسانی و همچنین اطمینان حاصل شود که تبدیل شدن آنها در دسترس است بر روی گوشی در حال اجرا آندروید باد صبا 6.0 یا بالاتر.

تا به امروز این یک سوال باز اما یکی بود که حیاتی برای گوگل, برای پاسخ به. چرا که Google Play است که تنها سیستم قابل اعتماد وجود دارد که برای گرفتن به روز رسانی نرم افزار تحت فشار قرار دادند برای گوشی های آندروید در موقع. راه دیگر — کامل سیستم عامل به روز رسانی — است که اغلب مملو از تاخیر از هر دو حامل و تولید کنندگان.

گوگل می گوید که خود را به سیستم به روز رسانی خواهد شد به هر دو فاز بلوتوث تماس با ردیابی چارچوب اولیه API اجرای, است که به دلیل ماه آینده و مرحله بعدی آن را ببینید رابط های برنامه کاربردی ساخته شده را به سیستم عامل. این شرکت ها می گویند که مرحله دوم خواهد رسید "در ماه های آینده."

وجود دارد یک مجموعه عظیمی از دستگاه های آندروید است که آیا بهره مندی از خدمات بازی گوگل: تمام گوشی های آندروید در چین به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه Huawei گوشی های فروخته شده در سراسر جهان پس از اعمال محدودیت های اعمال شده توسط ایالات متحده. گوگل مجاز به صادرات نرم افزار به هواوی که به معنی آن می تواند نمی شود این سیستم به آن گوشی فقط به عنوان آن را نمی عبارتند از کروم یا جیمیل.

برای کسانی که گوشی های گوگل در نظر دارد به انتشار یک چارچوب است که کسانی که شرکت می تواند با استفاده از تکرار امن و ناشناس ردیابی سیستم توسعه یافته توسط گوگل و اپل. آن را خواهد شد و سپس به Huawei, Xiaomi و دیگر تولید کنندگان چینی (یا دولت چین) برای تصمیم گیری که آیا برای استفاده از سیستم.

که استراتژی گوگل برای استفاده از آن در پروژه اصلی سیستم به روز رسانی راه اندازی شده در سال گذشته برای نسخه های جدید تر اندروید. اما پروژه اصلی به روز رسانی به صراحت باز کردن منابع. گوگل کاهش یافته است به نظر در مورد اینکه آیا این سیستم خواهد بود اما توجه داشته باشید که آن را ارائه کد ممیزی به شرکت هایی که می خواهید به اتخاذ یک سیستم مشابه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب