Oppo تایید یک تلویزیون هوشمند است که در نقشه راه آن را به عنوان جشن 1 سال از 5G در چین

Oppo شایعه شده بود به در حال توسعه یک تلویزیون هوشمند حداقل پس از کریسمس و ما در حال حاضر برخی از بتن اثبات ای

توسط BASHARIATEMROOZ در 17 خرداد 1399

Oppo شایعه شده بود به در حال توسعه یک تلویزیون هوشمند حداقل پس از کریسمس و ما در حال حاضر برخی از بتن اثبات این برنامه. در آن رسمی Weibo صفحه این شرکت منتشر شده infographic جشن 1 سال تجاری 5G تلاش در چین است. ما فکر کردیم که آن را 1 نوامبر سال گذشته وقتی که لگد کردن اما Oppo ممکن است چیز دیگری در ذهن و حتی به طوری که اختلاف کمی است که در کنار نقطه.

در پایین نسبتا طولانی تصویر وجود دارد تلطیف تصویر از یک تلویزیون در یک شبکه از تصویر محصولات موجود.

Oppo infographic chopped into more easily digestible pieces, TV in last image Oppo infographic chopped into more easily digestible pieces, TV in last image Oppo infographic chopped into more easily digestible pieces, TV in last image Oppo infographic chopped into more easily digestible pieces, TV in last image
Oppo infographic خرد شده به آسانی قابل هضم قطعات تلویزیون در, آخرین تصویر

شرکت خواهر Realme به تازگی منتشر شده یک زن و شوهر از تلویزیون های هوشمند در هند مجهز به Android TV و شامل گوگل دستیار. قیمت بسیار رقابتی آنها می تواند جذب آزمون قبل از Oppo خود را تاخت و تاز میدان.

Oppo پرده برداری از یک مجموعه واقعا گوشی بی سیم را Enco W51 روز دیگر. در کنار آنها Oppo باند ساخته شده و اولین بار به عنوان به خوبی. هر دو این دستگاه ها هستند, ویژه, وجود دارد, در, infographic بعدی برای تلویزیون, حفره یا سوراخ, اما تلویزیون خود است و در عین حال به ظاهر.

در ضمن نوکیا از همه شرکت های راه اندازی تلویزیون های هوشمند و همچنین دو روز پیش بیش از حد. ظاهرا شرکت های گوشی های هوشمند نمی تواند به استطاعت نمی شود ساخت تلویزیون های دیگر.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن