پنج هنوزم چیزهایی برای گفتن در هر زمان وجود دارد heatwave

یک موج گرما در بریتانیا تضمین پوچ گفتگو در مورد آب و هوا. در اینجا برخی از چیزهایی که می گویند برای کمک به شما

توسط BASHARIATEMROOZ در 6 تیر 1399

یک موج گرما در بریتانیا تضمین پوچ گفتگو در مورد آب و هوا. در اینجا برخی از چیزهایی که می گویند برای کمک به شما برای پیوستن به در.

'داغ نیست؟'

یک قطعه قابل توجهی از بیان آشکار وجود دارد با "آتش گرم است" یا "که فیل بزرگ است'. آن را می گویند هنگامی که آن را کاملا غیر ضروری ، هر کس خیس عرق و اخبار گزارش صدها مورد از گرمازدگی.

'اجازه رفتن به واقعا شلوغ ساحل'

گه ایده در طول coronavirus اما یک ایده بد به طور کلی. مشغول ساحل است نه خلوت کارائیب قصیده کوتاه به تصویر کشیده در تعطیلات بروشور, بیشتر, عظیم, هوای آزاد, سالن برنزه همراه با yobbish میخانه و یک زباله بریزیم.

'که نیاز به رفتن به خارج از کشور؟'

نه تنها این یک آسیاب کلیشه استفاده تریلیون بار قبل از, اما این واقعیت است که شما نیاز به رفتن به خارج از کشور اگر شما می خواهید یک تغییر از فرهنگ و مواد غذایی به جای تماشای باران شاش کردن از داخل یک زنجیره میخانه در سوففلک که یکسان به یکی از پنج دقیقه پیاده روی از خانه خود را.

'آن را بیش از حد گرم به انجام هر کاری'

در توجیه بسیار آب و هوای بسیار نیست اگر آن را فقط یک نسبتا داغ بریتانیا بعد از ظهر به جای ظهر در صحرای بزرگ آفریقا. به خصوص اگر شما پس از آن سوار بر یک دیوانگی از فعالیت از جمله سفر به B&Q, ساعت, باغبانی, عجله به نزدیکترین باغ آبجو و عظیم کباب.

'بهتر بارانی در'

وقتی که می آید به آب و علف است که خوشبختانه با دوام تر از مثلا یک مکعب یخ. حتی پس از دریافت خود را باغ بارانی آبپاش دور بلافاصله به تشدید هر گونه کمبود آب تنها برای آن به شاش کردن دو روز بعد کل ورزش بی معنی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن