معلمان شانس به قهرمانان با خطر مرگ برای f**k همه پرداخت

معلمان را وادار به بیماری همه گیر قهرمانان با خطر مرگ برای حقوق است که به هیچ وجه منعکس کننده که. دولت اعلام

توسط BASHARIATEMROOZ در 26 اردیبهشت 1399

معلمان را وادار به بیماری همه گیر قهرمانان با خطر مرگ برای حقوق است که به هیچ وجه منعکس کننده که.

دولت اعلام کرده است که بریتانیا در زمان underpaid قهرمانان – پرستاران و پزشکان مراقبت در منزل کارکنان و کارکنان سوپر مارکت – خواهد پیوست توسط معلمان در خوشحال فرصت برای مردن خوب در خط وظیفه.

وزیر آموزش و پرورش گاوین ویلیامسون گفت: "آنها می ساخت مجسمه به شما. بنکسی را انجام دهد گه نقاشی شما. ما کف زدن برای شما اگر ما هنوز در حال انجام است که در ماه آینده.

"ممکن است شما نمی خواهد به آن لذت ببرید زیرا شما خواهید بود در بیمارستان در ونتیلاتور اما تصور کنید که چگونه افتخار خانواده خود را که شما منجر به همه گیری موج دوم.

"وجود دارد نمی تواند هر گونه پول اضافی در دسترس است – در واقع ما در حال برنامه ریزی یک پرداخت یخ – اما قهرمانان اهمیتی نمی دهند در مورد این نوع از چیزی.

"بله, شما ممکن است بمیرد. بله که به نظر می رسد نمی توان ارزش آن را فقط تا سال یکی از بچه ها تدریس یک روز یکی دو هفته. اما همه جنگ نیاز به یک معنی قربانی پس چرا یک دسته از چپی?"

معلم اما برادفورد گفت: "من به خصوص هیجان زده به شنیدن در مورد تمام برنامه ریزی در محل قرار داده برای محافظت از ما را از ابتلا به کوروناویروس. فقط شوخی وجود ندارد."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن