مایکروسافت سطح دو به یک "برنامه گروه" ویژگی برای کمک به عملکرد چند تکلیفی

مایکروسافت سطح دو اعلام شد, تمام راه برگشت در پاییز گذشته با یک قاب برای انتشار در اطراف این سال را به فصل تعط

توسط BASHARIATEMROOZ در 7 تیر 1399

مایکروسافت سطح دو اعلام شد, تمام راه برگشت در پاییز گذشته با یک قاب برای انتشار در اطراف این سال را به فصل تعطیلات. اخیر شایعات نقطه به مایکروسافت تیراندازی به ضرب و شتم که مهلت را تا چندین ماه و قضاوت چگونه اغلب ما در حال شنیدن سطح اواز یا موسیقی دو نفری که در هفته گذشته این می تواند مورد.

آخرین بیت از اطلاعات مربوط به یک نرم افزار از ویژگی های سطح دو و آن را به انجام با استفاده بهتر از دو صفحه نمایش - این چیزی است که این دو همه چیز در مورد, بعد از همه. آن را به نام چیزی در امتداد خطوط از برنامه 'گروه' (چرا که نه 'دوئت'،) و به شما اجازه ایجاد جفت از برنامه های است که شما اغلب استفاده از به طور همزمان و اضافه کردن یک میانبر برای دسترسی به آنها را بر روی صفحه اصلی برای باز کردن هر دو در یک بار. سامسونگ که (که در آن می رود با نام برنامه جفت) و Sony می کند بیش از حد (به نام 21:9 Multi-window) اما این راه بهتر است زمانی که شما دو صفحه نمایش برای کار با. باعث می شود یک تعجب می کنم که LG پیاده سازی است - آنها دارای دو صفحه نمایش ،

You'll be able to open Outlook and PowerPoint with a single tap. شما قادر خواهید بود برای باز کردن Outlook و PowerPoint با یک شیر آب تک.

جزئیات دیگر شناخته شده تا کنون در سطح دو عبارتند از: 5.6" نمایش AMOLED و 2019 Snapdragon 855 چیپ ست تمام صفحه کوچک 3,460 میلی آمپر باتری. پشتیبانی از MS سطح قلم با یک آرایه از ویژگی های پیشرفته و ادغام شایعه شده به عنوان به خوبی. تلفن/قرص خود را گزارش راه اندازی در حال اجرا آندروید 10 اما مایکروسافت در حال حاضر مشغول کار بر روی آندروید 11 به روز رسانی.

منبع

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن