جالب جدید iOS 14 ویژگی های شما ممکن است بدانید در مورد

دیروز اپل اعلام کرد iOS 14, عمده, نسخه جدید به عنوان بخشی از آن WWDC سال 2020 کلیدی. به طور معمول این شرکت با

توسط BASHARIATEMROOZ در 3 تیر 1399

دیروز اپل اعلام کرد iOS 14, عمده, نسخه جدید به عنوان بخشی از آن WWDC سال 2020 کلیدی. به طور معمول این شرکت با صرف بخش بزرگی از این رویداد بحث در مورد خود سیستم عامل تلفن همراه جدید و عمده آن از ویژگی های جدید که شامل چیزهایی مانند به روز رسانی ویدجت, پیام های جدید, نقشه, و, Safari,, برنامه, ترجمه, به روز شده Siri بهبود یافته CarPlay و نرم افزار کلیپ.

Interesting new iOS 14 features you might not know about

که قابل ملاحظه لیست از عمده ویژگی های جدید به بحث در مورد در یک رویداد که در آن اپل نیز تا به حال به بحث در مورد چیزهای دیگر. بنابراین آنچه که اپل ذکر شده در آن WWDC keynotes است که معمولا فقط نوک کوه یخ که آن را به تمام ویژگی های جدید در آن عمده سیستم عامل جدید منتشر شده است. و در این سال مسلما طولانی ترین لیست تغییرات پنهان در 'تمام ویژگی های جدید' صفحه در وب سایت شرکت.

بنابراین ما رفت و از طریق 191 جدید ویژگی های ذکر شده در اپل سایت به انتخاب آنهایی که اپل از دست رفته را ذکر طول keynote اما به طور جدی به ارزش توجه شما. برای برخی از شما این ویژگی های ذکر شده زیر ممکن است حتی مهم تر از آنچه ذکر شد در طول سخنرانیها. اگر شما در حال حاضر یک کاربر iOS و یا کسی که در اندیشه است که به فکر پریدن از نرده های شما در حال رفتن به می خواهید به خواندن این.

زیر ویژگی های ذکر شده در هیچ منظور خاص است.

Interesting new iOS 14 features you might not know about

ویجت پشته: اپل در طول بحث شده طراحی جدید برای ویجتها در iOS 14. آن را نیز نشان داد هوشمند جدید پشته ویجت که پشته مربوط به ابزارک در یک محل بنابراین شما می توانید تلنگر از طریق آنها و همچنین تغییرات بر اساس زمان از روز است. اما آنچه که اپل اشاره نمی کند این است که شما می توانید ایجاد خود را سفارشی ویجت پشته. فقط محل های مورد علاقه خود را widgets یکی در بالای دیگری برای ایجاد یک پشته بر روی صفحه اصلی خود را. و سپس شما فقط می توانید تلنگر از طریق آنها بدون اتلاف فضای بیشتری بر روی صفحه اصلی خود را برای ویدجت های متعدد.

برنامه کتابخانه: اپل مورد بحث بسیاری از برنامه کتابخانه ویژگی های کلیدی اما آن را به ارزش اشاره به این که همه نرم افزار جدید که دانلود خواهد شد در حال حاضر به طور مستقیم به نرم افزار کتابخانه. متناوبا, شما همچنین می توانید انتخاب کنید به آنها را به نظر می رسد بر روی صفحه اصلی اگر شما ترجیح می دهند به روش فعلی.

Interesting new iOS 14 features you might not know about

صفری بهبود: اپل به ارمغان آورد صفری هنگامی که صحبت کردن در مورد macOS Big Sur اما اشاره نکرد که برخی از این تغییرات نیز اعمال می شود به Safari در iOS 14. سافاری در iOS 14 همچنین پشتیبانی از ترجمه متن از ویژگی های غیر بومی صفحات وب است. این همچنین شامل وب حریم خصوصی گزارش عملکرد و پشتیبانی از رمز عبور نظارت برای بررسی اگر کلمه عبور خود را درگیر در یک نقض داده ها. در نهایت Safari در iOS 14 همچنین ویژگی های موتور جاوا اسکریپت جدید برای 2x سریع تر JS عملکرد نسبت به کروم در اندروید 10.

قدرت ذخیره برای کلید ماشین: یکی از افکار من بود در حالی که تماشای اپل خنک کلید ماشین نسخه ی نمایشی بود که چگونه می توانم به شما باز کردن قفل ماشین خود را اگر آی فون خود را از باتری می میرد و شما نمی آوردن کلید خود را. پاسخ به این است که قدرت ذخیره را قادر می سازد که شما را به هنوز هم استفاده از آی فون خود را به عنوان کلید ماشین خود را تا پنج ساعت پس از باتری در تلفن مرده است. خیلی باحال است.

هدفون امکانات رفاهی: این ویژگی قابلیت دسترسی برای کسانی که سخت در شنوایی. آن را تنظیم فرکانس و تقویت نرمتر برای تلفن های موبایل به آنها را آسان تر برای شنیدن. آن را با این نسخهها کار با AirPods Pro AirPods, EarPods, Powerbeats, Powerbeats نرم افزار و Beats Solo Pro. آن را نیز سازگار با حالت شفاف در AirPods نرم افزار کمک می کند و تقویت نرمتر برای تلفن های موبایل و ساکت تر صدای محیط اطراف خود را.

Interesting new iOS 14 features you might not know about

AirPods امکانات: همراه با فضایی صوتی و دستگاه به صورت خودکار سوئیچینگ که اپل مورد بحث در keynote AirPods نیز گرفتن باتری اطلاعیه که هشدار کاربر اگر AirPods نیاز به شارژ می شود قبل از آنها در یک تماس یا شروع یک فیلم است. اپل نیز معرفی جدید AirPods Pro API حرکت می دهد که توسعه دهندگان دسترسی به گرایش کاربر شتاب و چرخشی نرخ AirPods Pro — ایده آل برای تناسب اندام, نرم افزار, بازی, و بیشتر.

Interesting new iOS 14 features you might not know about

ویژگی های حفظ حریم خصوصی: همراه با اطلاعات مربوط به حریم خصوصی در برنامه, فروشگاه برنامه ردیابی کنترل و مکان تقریبی شما می توانید در حال حاضر نیز به برنامه های دسترسی به آیتم های انتخاب شده در زمانی که یک برنامه می پرسد دسترسی به عکس های خود را به جای کل کتابخانه عکس. سیستم عامل iOS نیز در حال حاضر نشان می دهد شاخص در برنامه و در مرکز کنترل هر برنامه با استفاده از میکروفون و یا دوربین در پس زمینه.

ویژگی های دوربین: این یکی بزرگ است و آن را کمی عجیب و غریب است که هیچ یک از این ذکر شد در طول سخنرانیها. برای استارت, اپل بهبود عملکرد دوربین در iOS 14 تا 90% ضبط سریع سرعت. زمان اولین شات در حال حاضر تا 25 درصد سریعتر و پرتره shot-to-shot است تا 15 درصد سریعتر شده است. این شماره ها از آی فون 11 Pro Max بنابراین شما به احتمال زیاد نمی بینم همان تفاوت در نسل های قدیمی تر اپل است. اپل همچنین اضافه شده یک محیط جدید برای اولویت سریع تر تیراندازی که تغییرات چگونه برنامه دوربین پردازش تصاویر برای حتی سریعتر تجربه تیراندازی.

این QuickTake تصویری از ویژگی های که عرضه بر روی آی فون 11 نسل و اجازه شما را فشار دهید و نگه دارید و بر روی دکمه دوربین در حالت عکس به تازگی شروع به ضبط یک ویدیو سریع است که در حال حاضر آمدن به آیفون XR آیفون XS و آیفون XS حداکثر. این می تواند به خوبی وارد سال گذشته خود را اما اپل امثال آن به پایان رسیده انحصاری.

به طور مشابه تمام مدل های آی فون در حال حاضر از ویژگی های سریع پستی در برنامه دوربین برای تغییر تصویری با وضوح و نرخ فریم بدون نیاز به رفتن به تنظیمات برنامه.

Interesting new iOS 14 features you might not know about

اپل نیز به روز شده در حالت شب اجرای. در هنگام عکسبرداری بر روی آی فون 11 سری در حالت شب دوربین را ارائه راهنمایی شاخص بر روی صفحه نمایش برای کمک به شما اقامت مداوم در طول ضبط. و شما می توانید در حال حاضر نیز انصراف از اواسط ضبط به جای منتظر شات به پایان تیراندازی.

شما هم اکنون می توانید قفل نوردهی برای عکس ها و ویدئوها برای کل جلسه در حالی که به طور جداگانه قفل کردن فوکوس و نوردهی را به صورت خاص شات.

دکمه های حجم در حال حاضر می تواند پیکربندی شده برای ضبط پشت سر هم عکس ها با حجم بالا را فشار دهید و QuickTake تصویری در گوشی های سازگار با حجم پایین را فشار دهید.

شما هم اکنون می توانید انتخاب کنید به آینه خود را نجات داد عکس عکاسی از با استفاده از یک گزینه در تنظیمات به طوری که آنها مطابق با پیش نمایش دوربین. من مطمئن هستم که می خواهد به صرفه جویی معکوس عکس های خود را, اما آن را در حال حاضر وجود دارد و اگر کسی آن را می خواهد.

در نهایت پیشرفت به خواندن QR کد باعث می شود آن را آسان برای اسکن کدهای حتی اگر آنها کوچک هستند و یا پیچیده در اطراف اشیاء.

Interesting new iOS 14 features you might not know about

FaceTime به روز رسانی: FaceTime نیز از جدید تصویر در تصویر قابلیت در iOS و شما می توانید تماس FaceTime در بالا از برنامه های دیگر. FaceTime تصویری در حال حاضر نیز با کیفیت بالاتر با رزولوشن 1080p در انتخاب دستگاه.

FaceTime همچنین می توانید در حال حاضر تشخیص زمانی که یک شرکت کننده با استفاده از زبان اشاره در یک گروه تماس FaceTime و به طور خودکار باعث می شود که کاربر بیشتر برجسته قابل مشاهده است. در نهایت ما یک ویژگی است که ما برای اولین بار دیدم در iOS 13 توسعه دهنده بتا بود اما در نهایت حذف شد. تماس با چشم از ویژگی های جادویی باعث می شود آن را به نظر می رسد به تماس گیرنده خود را مانند شما به دنبال در دوربین گوشی خود را (که در آن شما باید به دنبال) به جای در روی صفحه نمایش خود را. آن را با استفاده از هوش مصنوعی حیله گری در پس زمینه برای حرکت دانش آموزان از چشمان شما در این ویدئو در زمان واقعی و پس از آن به نظر می رسد به تماس گیرنده است که شما به دنبال در آنها به جای صفحه نمایش گوشی خود را.

خانواده شخص ثالث اشتراک گذاری: توسعه دهندگان می توانند در حال حاضر حمایت از خانواده های ویژگی برای در برنامه خریدهای و اشتراک بنابراین هر کس در خانواده های گروه می توانند از خرید تک.

منطقه ای امکانات: اپل همچنین اضافه شده یک میزبان از ویژگی های جدید و خاص برای مناطق خاص. کاربران در چین هم اکنون می توانید با استفاده از Wubi روش ورودی در اپل خود را. کاربران در ایرلند و نروژ در حال حاضر autocorrection پشتیبانی برای Irish Gaelic و نرس جدید نروژی بود. برای کاربران اپل دوباره طراحی Japanese Kana صفحه کلید برای راحت تر تایپ کردن اعداد با تکرار رقم است.

بزرگترین مجموعه ای از تغییرات منطقه ای است که برای هند ، وجود فونت های جدید از جمله 20 سند جدید فونت و 18 از فونت های موجود به روز رسانی شده با وزن بیشتر و کج (ایتالیک). تمام صفحه اثر در پیام های در حال حاضر محلی برای 23 زبان هندی. ایمیل در حال حاضر پشتیبانی از شناسه های ایمیل با اسکریپت اگر چه من مطمئن هستم که آنچه 'هند اسکریپت" دقیقا اشاره به اینجا. در نهایت کاربران در هند هم اکنون می توانید دانلود صدای سیری نرم افزار به روز رسانی بر روی تلفن همراه داده است. آنها همچنین می توانید دانلود و جریان تلویزیون اپل+ نشان می دهد بیش از داده تلفن همراه برای اولین بار. این یک معامله بزرگ به عنوان داده های تلفن همراه است که بسیار مقرون به صرفه در هند.

صفحه کلید به روز رسانی: The emoji بخش در حال حاضر دارای یک فیلد جستجو, بنابراین در حال حاضر شما می توانید جستجو برای یک خاص از emoji. صفحه کلید می تواند در حال حاضر نیز تکمیل خودکار اطلاعات تماس در برنامه های شخص ثالث بدون نیاز به این نرم افزار دسترسی به لیست تماس خود را.

موسیقی: موسیقی برنامه در iOS است همان تغییراتی است که ما در iPadOS بخش از نطق اصلی. وجود دارد یک خانه جدید تب برای بازی کردن و کشف موسیقی های جدید هنرمندان و لیست پخش. این برنامه می آموزد تنظیمات خود را به عنوان شما را به بازی. جدید قابلیت پخش خودکار نگه می دارد پخش موسیقی پس از رسیدن به انتهای لیست پخش خود را با موسیقی های مشابه. بهبود قابلیت جستجو در حال حاضر فیلتر نتایج بر اساس نوع خلق و فعالیت است. در نهایت کتابخانه فیلتر اجازه می دهد تا شما در پیدا کردن هنرمندان و آلبوم و لیست پخش و موارد دیگر در کتابخانه خود را حتی سریع تر. ضربه تند وشدید زدن به پایین در هر بخش برای فیلتر کردن نتایج خود را.

برنامه به طور پیش فرض: شما می توانید در حال حاضر در نهایت مجموعه ای به طور پیش فرض مرورگر وب و یک سرویس گیرنده پست الکترونیکی بر روی iOS نیست که ساخته شده توسط اپل. این به این معنی شما می توانید به راحتی و فقط مجموعه ای از کروم به عنوان مرورگر پیش فرض خود را و یا برنامه Gmail به عنوان پیش فرض خود را ایمیل. متاسفانه که در حال حاضر از حد از آنچه که شما می توانید تنظیم به عنوان پیش فرض خود برنامه اما آن را یک گام رو به جلو و می تواند چیزی سیب گسترش در آینده است.

صدای یادداشت: این یادداشت صوتی برنامه می تواند در حال حاضر به شما اجازه سازماندهی ضبط شده خود را در پوشه با پوشه های هوشمند نیز به طور خودکار گروه بندی اپل دیده بان ضبط شده به تازگی حذف شده و مورد علاقه های شما. ضبط پیشرفته کاهش نویز پس زمینه و اتاق راهپیمایی با یک شیر آب تک.

Interesting new iOS 14 features you might not know about

آب و هوا: به نظر می رسد اپل شروع به اهرم آن آسمان تاریک با کسب پیشرفت های به برنامه آب و هوا. برنامه در حال حاضر پشتیبانی از یک دقیقه توسط دقیقه نمودار نشان می دهد که شدت بارش باران یا برف طی ساعت آینده در ایالات متحده است. آن را نیز نشان می دهد زمانی که آب و هوا خواهد بود به طور قابل توجهی متفاوت روز بعد را نشان می دهد و احتمال بارش برای هر روز در چند روز پیش بینی.

ویژگی های دسترسی: به غیر از هدفون اسکان, ویژگی مورد بحث قبل از iOS 14 همچنین ویژگی های چند دسترسی به ویژگی های اضافی. بازگشت شیر اجازه می دهد تا شما را به پیکربندی آی فون خود را برای شناسایی شیپور خاموشی در پشت تلفن. شما می توانید پیکربندی یک دو بار ضربه بزنید و یا سه گانه-ضربه بزنید و دستگاه را پس از آن اجرای خود را از پیش تعیین شده تابع. در دستگاه AI هم اکنون می توانید تشخیص عناصر کلیدی نمایش داده شده بر روی صفحه نمایش خود را برای اضافه کردن صدای خارج از قاب دهید برای برنامه های کاربردی و وب سایت های که لازم نیست دسترسی ساخته شده است در. صدای خارج از قاب می تواند صحبت می کنند که متن آن را شناسایی درون تصاویر. صدای خارج از قاب نیز به طور خودکار تشخیص رابط کنترل در برنامه و کمک به حرکت آنها را بیشتر به راحتی. اگر تصاویر را در نرم افزار و یا وب سایت را توصیف صدای گوینده نیز آنها را برای شما.

اس ام اس فیلتر: اپل در نهایت اضافه شده گزینه های فیلتر برای اس ام اس در برنامه پیام. این برنامه می تواند به طور خودکار فیلتر کردن SMS های دریافتی به دسته های مانند معاملات تبلیغات و یا ناخواسته. این خواهد بود یک مزیت بزرگ برای بازارهای مانند هند که در آن اس ام اس دادن با شرکت ها و حتی حمل شایع است.

اینها بسیاری از جدید و جالب ویژگی های ما آمده اند در سراسر است. البته همانطور که ما با نزدیک شدن به راه اندازی و توسعه دهنده اضافی و نسخه های بتا منتشر شد جالب تر ویژگی های جدید می تواند به نور آمده است. اگر شما در سراسر چیزی مفید به خودتان اجازه دهید ما را در نظرات زیر می دانیم بنابراین ما می توانیم به روز رسانی این مقاله است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن