هفت ترفند درباره استخر پیش ساخته ای کاش قبلاً می‌دانستید

این محصولات هم کیفیت بالایی دارند و هم می توانید از آن ها برای موارد تفریحی و صنعتی استفادع کنید. البته، به خ

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

این محصولات هم کیفیت بالایی دارند و هم می توانید از آن ها برای موارد تفریحی و صنعتی استفادع کنید. البته، به خاطر داشته باشید که برخی از مراکز عرضه کننده این محصول، در زمینه خرید آن هم فعالیت می کنند. 1.32 یکی از جدیدترین و شیک ترین استخر های پیش ساخته گرد اینتکس مدل جدید بوده که طراحی و رنگ بدنه جدیدی به همراه کیفیت و مقاومت بالای بدنه بهره می برد. همچنین نصب این سازه ها در مدت زمان بسیار کوتاه ترین نسبت به سازه های بتنی انجام می گیرد و همین موضوع نیز باعث شده تا در زمان نصب و راه اندازی استخر، بسیاری از افراد این نوع از سازه های استخری را ترجیح بدهند. استخر اینتکس یکی از محبوب ترین انواع استخر می باشد ، این برند تولید کننده استخر پیش ساخته و استخر بادی در دنیا نیز حرف های بسیاری برای گفتن دارد و به همین خاطر محصولاتی که تولید می کند بسیار پر فروش می باشند . استخر پیش ساخته فایبر گلاس بدلیل اینکه به صورت یکپارچه از جنس فایبر گلاس ساخته می شود دیگر نیازی به ماده آب بند برای آب بندی نداشته ، این نوع از استخر های پیش ساخته برای ایجاد استخر بر روی زمین گزینه مناسبی هستند.

Th is  po st has been done ᠎with GSA Con᠎te nt G en erat or D᠎em ov ersion.

هر کدام از آنها داری معایب و مزایایی هستند و شما با بررسی آنها و با توجه به شرایط پروژه خود میبایست نوع ساخت استخر را انتخاب کنید. هر کدام از این عوامل، به نحوی خاص بر روی هزینه نهایی تاثیر گذار خواهند بود. یعنی شما می توانید نسبت به فروش استخر پیش ساخته خود به آنها اقدام نمایید. روش نصب استخر پیش ساخته بتنی نیاز به مهارت بسیار زیادی دارد و از ابزار اندازه گیری دقیق جهت جایگذاری آنها در مکان های از پیش تعیین شده استفاده می شود . حتما می دانید که در حال حاضر مدل های بسیار زیادی از انواع استخر پیش ساخته اینتکس در بازار موجود بوده و هر کدام از این مدل ها همراه با یک ابعاد خاص در بازار به فروش می رسند. بهترین راه خرید این محصول کدام است؟ شاید این سؤال برای شما پیش آمده باشد که چند مدل استخر پیش ساخته در بازار وجود دارد و آیا این محصولات با یکدیگر تفاوت خاصی دارند؟ دلیل تفاوت در میزان مصرف انرژی در این استخرها با استخر فایبرگلاس بسیار واضح است. هزینه های طول عمر بالاتر: استخرهای بتنی هر چند سال یکبار نیاز به گچ کاری مجدد دارند و به دلیل جذب مواد شیمیایی استخر (به دلیل متخلخل بودن) و بالا بودن هزینه های نگهداری شهرت دارند.

دومین عامل موثر بر روی قیمت استخر پیش ساخته مربوط به ابعاد آن است. به طور کلی می توان گفت که عوامل زیر در قیمت یک استخر بیشترین تاثیر را دارند. برای نصب استخر پیش ساخته اینتکس، دو راه اصلی در جلوی پای شما قرار دارد: استفاده به صورت روکار و تو کار. دیگر راه موجود در جلوی پای شما استفاده از روش های روکار می باشد. در صورتی که شما هم به دنبال خرید یا استفاده از استخر پیش ساخته اینتکس هستید، به کار گیری خدمات مراکز عرضه کننده اینترنتی بهترین راه موجود در جلوی پای شما به حساب می آید. امروزه برای ساخت استخر بتنی هزینه های زیادی را باید متحمل شد و مراحل زیادی را مانند گود برداری , عایق کاری ، کاشی کاری و لوله کشی , تاسیس موتور خانه و تصفیه خانه جهت تصفیه آب را انجام داد و از طرفی فضای شما را اشغال میکند و به صورت ثابت میماند اما استخر های آماده اینتکس و استخر پیش ساخته اینتکس بسیار ارزان تر و مبلغ آن حدود 7 برابر از استخر های بتونی پایین تر است و از نظر حمل و نقل و جا به جایی به راحتی میتوان آن را به نقطه ای دیگر هدایت نمود .

پیمانکار ساخت استخر میتواند از انواع دستگاه های حفاری و گود برداری و یا در مواقعی از نیروی انسانی جهت حفاری محل احداث استخر استفاده نماید . در صورتی که مراحل بنایی استخر با فاصله انجام شود استقامت کلی سازه با ایراد مواجه میگردد و کل سیستم هیدرولیکی استخر با مشکل مواجه خواهد شد که کمترین آسیب آن میتواند نشست کردن استخر و ترک خوردن دیواره و کف استخر بعلت قطع شدن های مکرر در طی روند عمرانی در آینده باشد . استخر بازتاب از آنجا که بسیار بزرگ و گسترده میتواند باشد ازینرو میتواند موجخیز شود. انتخاب از میان طیف گسترده رنگ ها و همچنین انتخاب نوع سنگ و موزاییك شیشه ای و یا حتی كاشی از میان انواع مختلف آن بسیار خوشایند می باشد. سپس خاک ریزی دور استخر انجام شده و در صورت لزوم محوطه پیرامونی با سیمان یا سنگ یا سرامیک پوشش داده می شود. استخر فایبرگلاس روکار، ابتدا مکان یابی و جانمایی، ایجاد سازه فلزی و قوطی کشی برای محل استقرار بدنه استخر انجام می شود سپس، نصب بدنه استخر روی استیج انجام می شود در مرحله بعد دور سازه و قوطی کشی استخر با سنگ یا مصالح با کیفیت ساخته می شود و نهایتا پله برای بالا رفتن قرار می گیرد.

آخرین مطالب