موسیقی یوتیوب با یک کشف جدید تب و متن آهنگ

امروز جدید گوگل خدمات جریان موسیقی است که گرفتن یک زن و شوهر از ویژگی های جدید. وجود دارد یک کشف جدید تب در یو

توسط BASHARIATEMROOZ در 19 اردیبهشت 1399

امروز جدید گوگل خدمات جریان موسیقی است که گرفتن یک زن و شوهر از ویژگی های جدید. وجود دارد یک کشف جدید تب در یوتیوب, موسیقی برنامه در حال انتظار برای کمک به شما کشف آهنگ های بیشتر و همچنین شما می توانید آهنگ از آلبوم به طوری که شما می توانید آواز خواندن همراه به آهنگ های مورد علاقه شما.

توابع جدید باید در دسترس برای هر دو آندروید و iOS در مدت کوتاهی هر چند این حال گوگل اجرای این ممکن است برخی از زمان برای رسیدن به هر موسیقی یوتیوب کاربر وجود دارد. هنوز این ویژگی های جدید را در حداقل هستند قطعا در راه است.

هر دو از این در دسترس است برای یک زیر مجموعه کوچک از کاربران قبل از, اما در حال حاضر آنها در نهایت آماده به رول کردن به همه. کاوش tab به شما اجازه می دهد فیلتر تک آهنگ آلبوم ها و موزیک ویدئوها توسط نوع و یا خلق و خوی - فکر می کنم 'سرما' و 'تمرکز'. نیز وجود دارد یک لیست طولانی از حالات به مرور از طریق اگر شما احساس پرماجرا.

استاتیک شعر در حال رفتن به نشان داده شده در برنامه های تلفن همراه در هر زمان در دسترس, اما آشکار نکته اینجا است که آنها در دسترس نیست برای همه از محتوا شما می توانید در یوتیوب موسیقی - نه با یک شات. این کار که آیا شما در حال رایگان و یا پرداخت کاربر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن