بچه ها رسیدن به 'f**k این گه' مرحله از مستند

برخی ادعا کرده اند اخیر من حضور نخست وزیر سوال شده waffly و استروژن مردد. چه مطلق پوسیدگی. در اینجا چگونه من پ

توسط BASHARIATEMROOZ در 23 خرداد 1399

برخی ادعا کرده اند اخیر من حضور نخست وزیر سوال شده waffly و استروژن مردد. چه مطلق پوسیدگی. در اینجا چگونه من پیروزی در هر زمان.

آن را به نگاه مانند شما بوده است, er, کار, تخت, از پس, er, هیچ وقت به شانه موهای خود را

اگر شما یک عادت winging آن و استروژن دور شدن با آن و به طور واضح فقط گذاشتم یادداشت های خود را 10 دقیقه قبل از PMQs, درهم و برهمی و موی خود را به مانند برخی از دیوانه درویش که نمی تواند متوقف. باعث می شود که اختتامیه جشنواره صنعت چاپ مخالف با آقای Whippy کوتاه کردن مو نگاه یک بیت از یک احمق, سوگند ملایمی?

اگر مخالفت نمی کردم خوب سوال بپرسید می گویند هیچ چیز در همه

نه به معنای واقعی کلمه هیچ چیز بدیهی است. به جای اجرا کردن ساعت با یک بار از استروژن دری وری سخن گفتن. سعی کنید برخی از platitudinous جامه فلانل یا پشمی در مورد 'جهان ضرب و شتم', 'شکوه تلاش" یا "کشیدن با هم". و البته 'black lives matter' که آنها را واقعا انجام دهد و گفت: من هرگز چیز, مانند, er, 'هندوانه لبخند'.

پرتاب در چند استروژن swotty کلمات شما آموخته در, er, Eton

شما er, می دانم که این نوع از چیزی. 'Fustilian', 'tergiversation', 'integuments' هر دیکنز هستند. و یا فقط با استفاده از مقدار زیادی از 'ers'. من به راحتی می توانید با پر کردن حداقل 30 درصد از PMQs با blustering 'ers که باعث می شود من مانند یک نابغه که ذهن مسابقه خیلی سریع آن را سخت برای به دست آوردن ایده های درخشان خود را ، حداقل این چیزی است که من فکر می کنم آن را مانند به نظر می رسد.

اگر همه چیز با شکست مواجه توانم تعهد شما هرگز قادر خواهید بود به نگه دارید

این مسائل! همه میخانه به, باز, er, این شنبه و تمام نوشیدنی ها در دولت است. Er کوپن! در دسترس آنلاین و یا استروژن چیزی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن