علم در پشت کاهش مستند توضیح داده شده توسط پزشک را از ذهن خود در کتامین

به همین دلیل است که دولت با اقدامات به صورت همه گیر در سطح یک در حالی که ما در سطح چهار اما تظاهر آن را در سطح

توسط BASHARIATEMROOZ در 13 خرداد 1399

به همین دلیل است که دولت با اقدامات به صورت همه گیر در سطح یک در حالی که ما در سطح چهار اما تظاهر آن را در سطح سه ؟ اجازه دهید من توضیح دهد در حالی که افزایش در ket.

پنج سطح از COVID-19 سیستم هشدار بسیار روشن ماندن هنوز هم زمانی که شما به آنها نگاه کنید و به طور مداوم در حال آمدن به سمت شما اما هرگز نزدیک. F**k. هر کسی می تواند دیگری را ببینید که ؟

در سطح چهار که از ما باقی می ماند در تئوری همه باید در خانه بمانند اما ما در حال انجام است که به دلیل واقعیت به خودی خود فقط یک نظریه این است که بازوی من و بوریس نمی خواهید به.

در عوض ما رفتار می کنند که اگر سطح سه به جز ما در حال باز کردن غیر ضروری مغازه ها در دو هفته مانند سطح دو و محافظ مردم بیرون می آیند مانند سطح یک و Nando را به عقب است و من یک مرد کوچک کنترل موتور از بدن من.

این کتامین است که دارویی-درجه خواهد به من کمک کند و من fleshbot جذب بدترین تاثیر موج دوم که در حال آمدن است به دلیل مرطوب-brained سردرگمی بالا.

کودکان نه گرفتن ویروس و زمین های بازی بسته هستند بارها بسته هستند اما گروه زیادی ممکن است جمع خارج است و دومینیک کامینگز عمل در چارچوب قانون و دستورالعمل.

ما باید دست به تقریبا هیچ چیز و در مورد آن را دور می ریزیم. اسب tranquilisers در دسترس هستند در همه دامپزشکان و تجویز خواهد شد آزادانه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب