Xiaomi Mi 10 جوانان می درخشد در TENAA در تمام شکوه و عظمت خود را

Xiaomi است که راه اندازی Mi 10 جوانان در روز دوشنبه و تلفن شده است تا در نهایت ذکر شده در TENAA با مشخصات کامل

توسط BASHARIATEMROOZ در 5 اردیبهشت 1399

Xiaomi است که راه اندازی Mi 10 جوانان در روز دوشنبه و تلفن شده است تا در نهایت ذکر شده در TENAA با مشخصات کامل ورق و تصاویر. این است که تایید می آیند با یک گل میمون 765G بزرگ OLED از Full HD+ با وضوح مقدار زیادی از حافظه و یک 48MP دوربین اصلی.

Xiaomi Mi 10 Youth Xiaomi Mi 10 Youth Xiaomi Mi 10 Youth Xiaomi Mi 10 Youth
Xiaomi Mi 10 جوانان

چیپ ست نیست و در واقع به صراحت ذکر شده اما 2.4 GHz CPU است و در حال حاضر تنها SD765G آن بالا هسته ای در آن دقیق سرعت. Mi 10 جوانان نیز انتظار می رود به نظر می رسد به عنوان Mi 10 SE خارج از چین خواهد شد که سه گزینه های رم - 4GB 6GB 8GB و سه ردیف سازی - 64GB 128GB و 256GB.

Xiaomi Mi 10 Youth official posters Xiaomi Mi 10 Youth official posters Xiaomi Mi 10 Youth official posters
Xiaomi Mi 10 جوانان پوستر رسمی

بخش دوربین نیز جذاب - وجود خواهد داشت یک selfie تیرانداز و به نظر می رسد آن را ممکن است در یک waterdrop شکاف به جای پانچ-سوراخ طراحی شده است. احتمالا این است که چرا Xiaomi شده است بنابراین تمایلی به ارسال هر گونه فکری از گوشی پانل جلو و ما فقط دیده می شود اطلاعات در مورد برگشت. اما داشتن یک 6.57" پنل OLED و فقدان هر گونه نشانه های بصری برای یک اسکنر اثر انگشت منجر به این واقعیت است که این سنسور در قسمت پایین صفحه نمایش.

حداقل شارژ باتری است 4,060 میلی آمپر با برخی از مرتب کردن سریع شارژ, سیستم عامل آندروید است 10 و وجود دارد هیچ کلمه ای در مورد یک اسلات کارت حافظه microSD یا 3.5 میلی متر جک صوتی.

منبع (به زبان چینی)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن