زن با افتخار به حمایت از مغازه های مستقل پس از او عبور-بررسی قیمت آنلاین

یک زن پرشور در مورد حمایت از کسب و کار محلی و ارائه آنها نه مارک محصولات بیش از حد نسبت به جهانی غول خرده فروش

توسط BASHARIATEMROOZ در 30 خرداد 1399

یک زن پرشور در مورد حمایت از کسب و کار محلی و ارائه آنها نه مارک محصولات بیش از حد نسبت به جهانی غول خرده فروشی آمازون است.

النور شاو است که مشتاق مدافع برای خرده فروشان مستقل به عنوان طولانی به عنوان آنها "مصرف شاش" با قیمت شارژ خود را برای پوشش هزینه نیروی انسانی و هزینه های اجاره و صورت حساب های مالیاتی.

شاو گفت: "من عاشق رفتن به یک واقعی که در آن مردم پرشور در مورد آنچه که آنها در حال فروش است و نه تنها می خواهید به صورت انبوه به بازار ارزان تلخه.

"گاهی اوقات کوچکتر مغازه ها نیست که در آن ارائه می دهد. من همیشه انجام یک جستجوی سریع در گوشی من در حالی که من وجود دارد بنابراین من می دانم که یک کسب و کار مستقل مالک نیست مرا بدبخت.

"ما فوق العاده نمایشگاه تجاری فروشگاه در نزدیکی ما, پر از اخلاقی غذا و طبیعت دوستانه ژل دوش. من احساس می کنم مثل یک فرد بهتر فقط راه رفتن در آن وجود دارد.

"اما من همیشه چک برای دیدن اگر آن را ارزان تر به طور کلی به صورت فله-خرید جعبه کوینولا از آمازون. جهان در حال توسعه سزاوار نمایشگاه درمان نیست اما اگر این هزینه ها من چند نشخوار من می تواند با قرار دادن سمت جدید spiralizer."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن