موتورولا تخفیف یک دسته از گوشی های هوشمند برای ژوئیه 4

موتورولا به شدت تنزیل کشت موتور گوشی های هوشمند به عنوان یک راه از جشن 4 جولای در ایالات متحده است. خبر بد این

توسط BASHARIATEMROOZ در 9 تیر 1399

موتورولا به شدت تنزیل کشت موتور گوشی های هوشمند به عنوان یک راه از جشن 4 جولای در ایالات متحده است. خبر بد این است که بسیاری از گوشی های جدید در این لیست نیستند اما وجود دارد چند midrangers با توجه به ارزش.

Motorola discounts a bunch of smartphones just in time for July 4

موتورولا یک عمل است که برای اولین بار در لیست فروش برای $249 پایین از $349 در حالی که سال گذشته موتور G7 بازی است و حتی کمتر از گران قیمت در $129. در ادامه با موتورولا یک خانواده, این شرکت درخواست فقط $299 به یکی بیش از حد و $349 برای یک زوم - هر دو $100.

محبوب موتور Z4 نیز به شدت با تخفیف $399 و این در واقع گران ترین پیشنهاد از لیست. و اگر عمر باتری از اهمیت به شما, ما به شدت توصیه به موتور G7 قدرت آن را به عنوان در حال حاضر تنها $179 و آن را یکی از بهترین های ما انجام گوشی از نظر باتری استقامت.

به عنوان ما در حال حاضر ذکر شده برخی از موتورولا گوشی های جدید نیست, اینجا از جمله موتورولا لبه-سری Moto G Pro و G Stylus.

به هر حال این شرکت در حال پرتاب در یک زن و شوهر از تخفیف لوازم جانبی و همچنین - 49 دلار برای موتور هوشمند بلندگو حمایت از آمازون الکسا دستیار صوتی و موتور سبک, پوسته, پوشش, که سازگار با موتور Z3 و Z4 گوشی های. پوسته در حال حاضر هزینه فقط $2,99 را از $19.99.

این ارائه می دهد در دسترس هستند از امروز شروع و تا آخرین جولای 5, 11:59 PM CDT بنابراین شما باید حدود 7 روز را انتخاب کنید عاقلانه.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب