چه به بحث در مورد در حال حاضر شما نمی توانید بروید در یک پرخرج و گران تعطیلات این سال

آیا شما معمولا پایه 90 درصد از مکالمات خود را در اطراف سرشان گران تعطیلات برنامه ؟ در اینجا چیزی است که برای ن

توسط BASHARIATEMROOZ در 9 خرداد 1399

آیا شما معمولا پایه 90 درصد از مکالمات خود را در اطراف سرشان گران تعطیلات برنامه ؟ در اینجا چیزی است که برای نشان دادن مورد در سال 2020 به جای.

عظیم خود را در باغ

اگر شما نمی توانید آن را مالش در چهره مردم است که شما در حال گذراندن یک ماه در توسکانی در این سال های در مورد چگونگی فوق العاده از باغ خود را به جای. موثر به خصوص اگر آنها در حال تلاش برای لذت بردن از خود را بر روی چمن به اندازه یک تمبر پستی است و شما پرتاب در یک اظهار نظر در مورد 'حصار'.

جدید خود را به وان آب داغ

اگر شما نمی توانید به دور آبگرم لوکس در آرام جزیره یونانی, چرا نمی آورد آبگرم به پاسیو خود را? شما پیدا کردن آن سخت برای استراحت به دلیل آن را پر از زنبورهای مرده و احتمالا میکروب, اما شما لازم نیست به هر کسی که.

بازدیدکننده داشته است خود را به اعتماد ملی, خواص

اکثر مردم اعتماد ملی, به طوری که آنها دسترسی به ماشین پارک نزدیک به بزرگراه. شما پیوست چرا که شما می خواهید مردم را به فکر می کنم شما آگاه در مورد باغبانی چشم انداز, که در واقع شما نمی توانید بگویید قابلیت قهوه ای از چارلی Dimmock.

خود را staycation هستید برنامه

در برخی از مراحل مستند را به سهولت به اندازه کافی برای شما برای رفتن در تعطیلات در انگلستان است. را انتخاب کنید و در جایی مناسب و عجیب و کوچک مانند پدستو که در آن شما و 500000 بازدید کنندگان دیگر می شاش کردن مردم با پارکینگ خود را در محدوده رور در سراسر درایو خود را در خود را با عجله به خرید برخی از تازه گیر حلزون اسکالوپ برای شام.

تعطیلات خود را در سال آینده

اگر همه چیز با شکست مواجه شروع به صحبت کردن در مورد تعطیلات خود را برنامه ریزی برای سال 2021 به جای. آن را به شما به راحتی تصور کنید دو هفته در یک درخت لوکس کلبه در دشت Serengeti حتی اگر در واقعیت شما احتمالا در مستند به عنوان چهارمین coronavirus اوج بازدید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب