این است که بریتانیا یا جهنم ؟ ما را امتحان

آن را قرمز هر چیزی که شما ممکن است شما را بکشند و بدخواه دلقک قمار است خود را با زندگی و آینده. شما در بریتانی

توسط BASHARIATEMROOZ در 5 تیر 1399

آن را قرمز هر چیزی که شما ممکن است شما را بکشند و بدخواه دلقک قمار است خود را با زندگی و آینده. شما در بریتانیا یا جهنم ؟ پیدا کردن با ما امتحان.

که در آن شما هستند ؟

یک) به دام افتاده در یک جعبه با دیگر سر در گم روح نوشتن در گرمای سوزان قادر به ترک.

ب) هل دادن یک سنگ تا تپه. بزرگ نیست, اما آن را به یک زندگی.

آنچه شما امروز انجام?

یک) همان است که هر روز در تلاش برای شلاق سرکش imps به یادگیری پیروی از یک مشت ریشو نهاد که باعث می شود ما فراموش دردناک, تمرینات, رها کردن امید.

ب) عقاب آینده برای پک کردن کبد دوباره. لطمه می زند اما شما به آن استفاده می شود و ما یک بیت از یک چت در مورد فوتبال است.

آنچه در مورد این شب ؟

یک) گیر به فروزان صندلی با کسی که حضور بسیار موجب تحریک من فراتر از استقامت دوچرخه سواری از طریق بی پایان تصاویر جادویی شکنجه جعبه امید برای حواس پرتی اما پیدا کردن تنها خسته کننده پیام در مورد کرم های ضد آفتاب از مادر من.

ب) ما با داشتن یک بیت از یک حزب شیاطین بازی پوست درامز با استخوان گدازه tridents به کار می کند. شما رو به let your hair down گهگاه.

که دستورات شما ؟

A) یک feckless, uncaring هیولا که به مراقبت برای چیزی جز خود enormous نفس بی تفاوت نسبت به چگونه بسیاری از روح انسان ها خرد و در آن خدمات.

ب) ما باید شیطان Asmodeus در اینجا کاملا بی رحمانه و پیچیده اما یک ترک خوردگی حس شوخ طبعی.

چگونه شما در اینجا ؟

یک) از طریق یک سری از فاجعه بار خطاها و حوادث پیش بینی نشده اوج ما را به یک کهکشان مارپیچی از عذاب از آن به نظر می رسد ما هرگز بهبود می یابند.

ب) نیت خوب به طور عمده.

پاسخ

بیشتر به عنوان: شما یکی از روح فقیر در قرن 21 بریتانیا که درد و رنج خواهد بود افسانه ای برای قرن ها آمده است.

بیشتر Bs: شما در جهنم هستند و آن را برای تلفن های موبایل مانند شما خیلی بهتر وجود دارد از اینجا. استیک با آن همسر است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن