گربه می داند که شما با باند آن را در رسانه های اجتماعی

یک گربه تایید کرده است که آن را می داند که شما در حال گرفتن عکس از آن ذاتی جذابیت برای اعتبار سنجی در رسانه ها

توسط BASHARIATEMROOZ در 24 تیر 1399

یک گربه تایید کرده است که آن را می داند که شما در حال گرفتن عکس از آن ذاتی جذابیت برای اعتبار سنجی در رسانه های اجتماعی.

دو سال tabby cat Martin اسقف گفت که اگر شما در حال رفتن برای به اشتراک گذاشتن عکس از او تعقیب یک اشاره گر لیزری یا لیسیدن و مکیدن کس به توجه آنلاین سپس شما باید حداقل او پرداخت.

اسقف گفت: "من آن را زندگی خسته کننده تر از حد معمول در حال حاضر. و ارسال چند جرقه بزند از من جوابی نیامد و در یک پچ از نور خورشید می تواند به شما توهم محبوبیت است.

"آن را گرفتن از دست, اگر چه. من حتی نمی توانم با حال خمیازه سخن گفتن و یا گه بدون شما قوی بیش از من و دیوانه وار سیخ زنی گوشی خود را. اجازه دهید ناخن برخی از نرخ ها و سعی کنید به دست آوردن مجدد برخی از کرامت آره ؟

"چگونه در مورد دو رفتار برای یک عکس از من dozing در رختخواب و یا خاراندن پست من? من قصد دارم به درخواست حداقل پنج رفتار برای یک عکس از من هک کردن یک furball چرا که به طور بالقوه می تواند آسیب های عمومی من تصویر.

"من می بینم شما رفته و خرید یکی دیگر از گربه. فوق العاده است. من قصد دارم به ماندن با درب بعدی تا زمانی که من مرده ام."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب